Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolko sam ja upoznat necemo sad za sad dobiti nikakve pare,samo ce se valjda neki igraci kaliti kod nas da dodjemo sto dalje u evropi.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Evo sad procitah da im je prvi zadatak stvoriti akademiju FK Sarajevo, a Kusturica spominje statut tako da bi mogli oni uletit sa ulozima. Jos ako povuku za sobom korporacije iz Malezije koje su spremen uloziti u BiH moglo bi ovo na dobro izaci.

      Comment


      • Samo treba biti pazljiv jer je ovaj frajer promjenio i boju i grb Kardifa pa da se nebi i nama slicno desilo.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Cijele pripreme se spominje jedan napadac Slovenac, sad vidjeh u Cardiffu igra Etien Velikonja bivsi igrac Maribora. Momak je razvljivao u Mariboru. Joj kako nam malo fali da se nalozimo i ponadamo u bolje sutra.
          Ja se vec nalozio

          Originally posted by soe View Post
          Samo treba biti pazljiv jer je ovaj frajer promjenio i boju i grb Kardifa pa da se nebi i nama slicno desilo.
          A moze u Cardiffu neka mjenja i ime ako hoce al ovdje bogami toga NEMA !
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • http://www.cardiffcityforum.co.uk/vi...81ce072fbd3a52
            Evo hoce raja da ih fura da ce nam postat filijala .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Dobra info,samo da se hoce nesto izroditi iz toga


              Evo i oni pisu da bi najbolje bile neke pozajmice posto bi se mogli njihovi mladji kaliti u Evropa ligi

              Comment


              • O Vincentu Tanu http://www.klix.ba/biznis/vlasnik-ca...dera/130714055

                Doniraj nama koji milion, sevap je
                Nedavno je potpisao prisegu kojom se obavezao da će, tokom života, donirati pola svog bogatstva.
                Nek nam sad na posudbu dovede Velikonju, ja presretan . Jos dvojcu mladih bekova iz njihove akademije


                Vule u majici Sarajeva

                Comment


                • http://scsport.ba/vijest/57799.html

                  Albanci se pravo pripremaju za utakmicu i bas zele da prodze u trece pretkolo,ovo nije zezancija i ako Husref i igraci ovo ne shvate ozbiljno moglo bi doci do tragicnih posljedica.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Nas drugi sastav danas pobjedio Famos V. 4:0 strijelci dva puta Karic, iz penala Osmanagic i Agaspahic. Stoperski par su bili Kovacevic-Vule.

                    Comment


                    • Sve su prilike da ce nam se vratiti Belosevic,po meni nije neki igrac ali kad vidimo kakvo je trziste lijevih bekova solidno rijesenje.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Nekadašnji fudbaler Sarajeva, Zoran Belošević, koji je u januaru napustio Koševo i prešao u grčki Pierikos od danas je i zvanično slobodan igrač, saznaje SCsport.ba.

                        Ljubimac navijača bordo tima i stranac sa najvećim brojem nastupa za Sarajevo (134 utakmice) proveo je pola godine u Grčkoj, gdje je bio standardan član prve postave, ali zbog dugovanja koje je klub imao prema njemu došlo je do sporazumnog raskida saradnje, obzirom da je Belošević imao važeći ugovor još pola godine.

                        Za sada nije poznato gdje će ovaj sjajni lijevi bočni nastaviti karijeru, a mnogi navijači Sarajeva prizivaju njegov povratak na Koševo.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Pred prvu utakmicu sa Libertasom od jednog starijeg navijaca sam cuo da ce se Belosevic vratit, ali nisam mislio ovako brzo. Provjereni ljudi pisu o njegovom dolasku, tako da mi je ovo izvjesno (mada su jos neka imena u opticaju).

                          Comment


                          • Sad kazu nije Beli nego neko drugi,pa se onda spominju Maletic i Nikolic.Informacija na sve strane vidjecemo na sta ce to izac.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Dolaskom Belog rijesili bi odbranu kako u prvih 11 tako i rezervu jer smo imali do prije 7 dana samo 3 standardna igraca + Radulovic koji je tek dosao sto su 4 obrambena igraca, igrace u odbrani sada imamo Vuleta,Kovacevica,Culova i ako dode Belog.Stoga bi rijesili odbranu, vezni red nam je dobar mada tu jos treba raditi,mislim da smo tu zavrsili stoga ne vidim razlog ako bi nam dosao Maletic jeste dobar igrac ali tu smo sigurni jer igra poziciju Haurdica.Jedino sto nam je preostalo je naci dobrog napadaca.Karic se razigrao sto mi se svidza i samo tako da nastavi.Nikolic bi bio ta zadnja kockica i da zavrsimo sa transferima ove sezone.
                              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                              Comment


                              • Svi komentarišu potpisani memorandum na osnovu nekih svojih pretpostavki. Međutim, činjenica je da dok se ne krenu dešavati konkretne stvari sa ovom saradnjom ne možemo znati koliko ćemo imati koristi od ovoga. Do sada se spominjala akademija za razvoj mladih igrača, razmjena igrača, pružanje tehničke podrške i organizacija prijateljskih utakmica. Šta god da se desi od ovoga, ne vidim kako može biti štetno za nas.

                                Treba biti strpljiv i sačekati da vidimo šta će se izroditi iz ovoga. Ne dolazi ti svaki dan u prostorije kluba čovjek težak preko milijardu dolara.

                                Comment

                                Working...
                                X