Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Falja igrao dobro samo one godine kad je igrao protiv Rogera
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Isto tako mi nije jasno kako Falja moze da igra egal sa Roberom
      Moze da mu Berdych kaze kako je igrati sa Robertom, jos ako mu funkcionise onaj ludacki BH eto muka, velikih
      sigpic

      Comment


      • Pa prosle godine tukao Iznera, dosao do 3-eg kola cini mi se, nemoguce je da od Robera gubi
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ana expres
          Oldicno je otvorila turnir i ako odrzi ovu igru ili je popravi, moze da se nada dobrom rezultatu u Londonu

          Comment


          • Odradi Ana pocetak dobro na svakom GSu

            Comment


            • 34-13 u vinerima za Puig...a Miko se pita kako to

              Comment


              • Selimo se na center court
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Shardo, zelim sve da mi prepricas, kako nam izgleda Role, posto mi ne rade strimovi
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Inace odlicna odluka organizatora sto drze Nadala dalje od centralnog terena, na taj nacin se najbolje trava cuva.
                    sigpic

                    Comment


                    • Puig propustila 6 mec lopti...i postaje nervozna

                      Comment


                      • @earth ili neko drugi ,

                        koja je ova Konta sto igra sa JJ, nikad cuo za nju

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Puig propustila 6 mec lopti...i postaje nervozna
                          Smesno koliko lose igra na MP Puig, maltene sve poklanja...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ode peta teniserka sveta
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Smesno koliko lose igra na MP Puig, maltene sve poklanja...
                              Al ga zato spektakularno zavrsi, bas je razbila

                              Comment


                              • Kakva je Fabio vezara
                                Na SK Hrvatska pocinju Marin i Baggy, to cu da gledam
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X