Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ama Brede čoveče žali se tamo njima.. ja postavila statistiku sa sajta, ta je bila i posle meča i molim lepo.. ako ti se ne sviđa sledeći put papir i olovku u ruke.
    Aaaa, daaa..... pa ti nisi beše nisi ni gledao meč.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja vam samo govorim da ovome ne vjerujete i da se ne divite mecu na osnovu ove statistike i to je sve.

      Mada ja nemam nista protiv toga da Fed zabije 53 winera i napravi 13 gresaka izgubi to

      Comment


      • Jel može glavna tema?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nakon proteklog dana valjda slijedi mirni

          Comment


          • Wang i Levine da nastave tradiciju
            sigpic

            Comment


            • Pored meča Llodra - Seppi , mi moramo gledati ove žene ?
              sigpic
              sigpic

              Comment


              • Li Na

                Comment


                • Nemas ni tu sto vidjet', dok je trava u ovakvom stanju ne bi Llodra smio da ima nikakvih problema.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ajde Kimiko

                    Comment


                    • Keothavong odlično komentira meč Na Li-Halep, barem ovih par uvodnih gemova. Stvarno mi se sviđa. Par puta je baš ono dala uvid u to kako se igrači osjećaju u tom i tom trenutku i napravila komparaciju s trenutnim stanjem na terenu između ove dvije...

                      Par puta se našalila i na svoj račun, opuštena, smije se...
                      "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                      Comment


                      • Keys i Barthel mogu itekako ponuditi zanimljiv tenis svojim udarcima, ali očigledno njemu nedovoljno zanimljiv

                        "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                        Comment


                        • To je Federerov navijac koji nije spavao sinoc

                          Comment


                          • Lodra i Seppi za sada igrtaju izjednaceno, verovatno tajbrejuk odlucuje ako ne bude nepredvidjenih okolnosti

                            Comment


                            • Kimiko dobila prvi set
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Dokle ce bre vise baba da igra

                                Comment

                                Working...
                                X