Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajmo opet jedna sedmomesecna pauza

    Comment


    • Andy lagano protiv Bekera , nece mu trebati puno vremena da zavrsi

      Comment


      • Nista idemo dalje, cekamo sledece iznenadjenje
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • kolena, tacno se videlo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Kasnis Vladane, ja sam ga poslije RGa pozdravio
            Rekao sam do Vina del Mara nista posle RGa ali da bih volio da dolazi do Novaka na svakom narednom turniru, medjutim zbog ovakvih stvari je on nabio H2H protiv Rogera. Roger na najgoroj podlozi je uvijek stizao do njega, Roger i kad je povrijedjen bi isao do kraja, a Nadal 90% stvari sto je uradio u karijeri uradio je na jednoj podlozi.

            Spasio tenis

            sigpic

            Comment


            • ma znao sam nekako da ona igra Rafe na R. Garosu ne prolazi na travi, baš se nekako tripa što se tiče kretanja, izgleda da je koljeno bilo na prvom mjestu.....svaka čast Darcisu, savršena igra na travi....

              Comment


              • Kad bih bio maliciozan i zlopamtilo citirao bih neke Rafaelove poklonike o tome ko je ko u svetu tenisa.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                  To je to od ovog coveka, verovatno u 2 kolu gubi 3:0
                  Rafa koji ocaj
                  Ostaje nam Serena u zenskoj konkurenciji. Rafa je potpuno drugi igrac na travi.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • A mislila sam da će bar Lejton danas da stavi kačket... svi danas sa maramama/trakama ili gologlavi...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sve u svemu...Federer je dobio najlaksi zrijeb

                      Sretan covjek samo tako

                      Comment


                      • Bravo Vladane za post....svaka ti je Njegoseva.
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • Kakvo koleno, Darko ga je sprašio samo tako. Reče Nadal pre dve nedelje da mu je koleno u odličnom stanju: http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1036902

                          Comment


                          • Nadalov kalendar za 2014.

                            Vina del Mar
                            Sao Paolo
                            Buenos Aires
                            Indian Wells
                            Monte Carlo
                            Barcelona
                            Madrid
                            Rome
                            Roland Garros
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko bi vise odgovarao Dastinu ? Hjuit ili Vavrinka

                              Vavrinku je tukao kad su igrali na sljaci u Minhenu pre 2 godine tako da
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Hewitt ocekivano dobro otvara...ako ima snage, ode Stan vrlo lako...nema on oruzja da se s njim nadigrava na travi

                                Comment

                                Working...
                                X