Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mićo hladno osvojio prvi set

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Bartoli na putu ka titule nije dobila niti jedna igracica iz top 10. Da je kojim slucajem igrala sa Serenu, Sarapovu, Azarenku, sada bi bila u Parizu i gojila bi se u neki restoran.
        Stefan,

        Pokazi malo sirine. Marion nije znala ko ce joj biti protivnica.

        Zapanjuje me da je Marion uopste ulozila trud koji je ulozila znajuci sa kavim se protivnicama mora nositi.

        Comment


        • Mićo me razoracao, Dodig se suocio sa BP a on suti naravno da je uslijedila dupla

          Cuva se majstor za 3 set

          Comment


          • Braca odgovorili zestoko, bice ovde velike borbe

            Comment


            • Otkad je to finale muskog dubla u subotu da se jos dodatno unisti trava prije muskog finala?

              Comment


              • Bit ce i zensko poslije ovog meca

                Comment


                • Mićo ima cudnu taktiku, mislim da je namjerno pustio ova dva seta braci...i tek sad rekao da ide po iznenadjenje

                  Pobjeda je sigurna, zna covjek sta radi

                  Comment


                  • Belinda Bencic osvojila titulu kod juniorki. Pobedila je Taylor Townsend u tri seta. Prethodno je Townsend u tri seta eliminisala Anu Konjuh. Lep nastavak price sa Garosa za nju.
                    Last edited by wanderer; 06-07-13, 17:56.

                    Comment


                    • Mico jucer s Anom prica u 5. setu Delp-Novak...Delpo ima BP, a on s Anom razvezao o tom mecu

                      Comment


                      • Sad mozete da se povucete, prica je gotova
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Shminka, šta kaže Mićo? Ili ćuti..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Skroz mi je potonuo nakon onog prvog seta, nije vjerovao u pobjedu

                            Comment


                            • Ali je namazan...malo mu sto su Ljubicica i Dodiga ukrali, pa sad oce i ovog Mela u DC reprezentaciji

                              Comment


                              • ''Bryans' Slam''

                                Comment

                                Working...
                                X