Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Zbog cega ligav, jesam propustio nesto na TV-u ili to onako govoris?
    Ljigavo mi je njegovo radovanje,odvratan mi je,moje subjektivno misljenje u globalu o njemu....sto se tice TV-a,ne boj se,sere njega vec dovoljno
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      A otkud ti znas ko je na tribinama?
      to mi je najgluplja pretpstavka sto svi misle da su tu samo Englezi, a ko zna odakle su sve ljudi
      Ove poznate licnosti na tribinama sto skacu i vicu c'mon su sve Englezi.
      A na duplu se ne raduje, to je dno dna. Gadjaj ga Jerzy, trebao si u glavu!
      sigpic

      Comment


      • Tako bre...!
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Bas si se izglupirao Jerzy...5 vezanih gemova kad se cinilo da je dosta bolji

          Comment


          • E sada ce da ga ispizde aj placi malo ljubi te mama
            sigpic

            Comment


            • Andy prosle godine slavobitno pjeva God save the queen pa ti vidi,da li se Andy osjeca ko Britanac ili ne


              Bravo Andy,jos jedan set

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ove poznate licnosti na tribinama su sve Englezi.
                A na duplu se ne raduje, to je dno dna. Gadjaj ga Jerzy, trebao si u glavu!

                poznate licnosti ne prave tu ogromnu buku, to je prvo...
                a drugo, glupo je da se igrac raduje na duplu, a normalno je da ce navijaci da se raduju
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne seri Andy, mora se krov postaviti sad.
                  sigpic

                  Comment


                  • E sad mozda vidimo i jos jedan TB.

                    Comment


                    • Originally posted by Dexteroza View Post
                      Ljigavo mi je njegovo radovanje,odvratan mi je,moje subjektivno misljenje u globalu o njemu....sto se tice TV-a,ne boj se,sere njega vec dovoljno
                      Mislio sam da je Andy nesto uradio pa zato sam te pitao. Inace postujem tvoje mislenje, meni je Berdych odvratan, tebi Marej i tako.

                      Ali za ovi sto govore o publici, pitajte se sta bi bilo ukoliko se igra neki Masters ili GS u Beogradu.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Kakav bi samo posao odradio da je sacuvao servis i poveo 2-1

                        Comment


                        • Uradio je on mnogo vise od ocekivanog
                          Ne moze do brzih poena posle servisa, kao sto ni Del Potro nije mogao. Velika je razlika taj ritern, najveca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Reternirao je odlicno...pa imao je vise BP od Murraya...u izmjenama bio vise nego ravnopravan...izglupirao se s onim DSovima u 7. gemu

                            Comment


                            • Andy ima 10 asova vise, kad prvi ubaci Jerzy nema sto da trazi. Jerzy i kad prvi ubaci masu toga mu se vraca.
                              sigpic

                              Comment


                              • 4. set
                                Originally posted by shminka View Post
                                Nema sanse, lagani naredni set za Novaka...svoje sanse je propustio
                                5. set
                                Originally posted by shminka View Post
                                Nema smisla da napisem da nema snage za pobjedu....izdrzi do kraja majstore!!!
                                mozemo se mi svi truditi koliko hocemo, kidati, navijati, ali samo jedan je el shminka
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X