Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako hrabro iga Belgijanac svaka mu čast, kako god na kraju završilo.
    Retko se ovo viđa.

    Šteta velika što je Kristina imala toliku nesreću da joj u prvom kolu padne baš Maša, ali ako ovako nastavi uskoro će igrati samo u 1/2 i finalima.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Polako,polako,lagano ovo okrece Rafa..
      Are you serious?:-D No way...

      Comment


      • čini se da nadala koleno zeza......

        Comment


        • Ima jos dosta ovde ida iskopa Darsis,ne sme da popusta ....
          sigpic

          Comment


          • Ne krece se kako treba definitivno...sad ga samo Darcis moze vratiti u zivot

            Comment


            • Ljudi, sta se ovo desava? Sad sam stigao kuci i imam sta da vidim.

              Nadal los? Darcis dobar?

              Comment


              • Kad dodje Rafael kao cobanin pripravnik na engleske livade pa zapeva
                http://www.youtube.com/watch?v=-bVULtcx8L0
                sigpic

                Comment


                • Kako me samo nerviraju ovi strucnjaci koji se pitaju gdje su prije bili Rosol, Darcis i slicni

                  Comment


                  • Belgijancima baš odgovara trava . Verovatno se svi sećaju Rochusa i čini mi se 2010, a sad proverih, Darcis jeste dobio Berdycha u prvom kolu na Olimpijadi. Malisse i ima polufinale Vimbldona...

                    Comment


                    • Nek je on od Llodre zijanio na RGu, kad mi je trebao za Breketa..kad sam vjerovao u njega...a Boris Beker nije znao ni da lik postoji

                      Rafa pati, odradjuje ovaj mec...nema povratka

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Apsolutno zasluzena pobjeda Viktora, izvanredna partija. Janko ce brzo i van 30 nastavi li ovako. Iako je pojacao kasnije, iako je trazio agresivnost Viktor je bio odlican i u defanzivi, odlicno se transformisao iz odbrane u napad. Treci set najkvalitetniji naravno, Viktor ako nastavi ovako da servira bice tezak protivnik svima.
                        Janko tamo pripada već nekoliko mjeseci po treningu i rezultatima koje prikazuje. Dobro je što je odustao od Davis Cupa, nadam se da se neće ukazivati ni protiv Kanade, osim ako ne misli početi trenirati kao ranije, i udarci su mu baš oslabili

                        Primjetno je da Darcis pada, ne može on ovo završiti. U ovom setu je već 3x gađao ptice, počinje da se bori sam protiv sebe

                        Comment


                        • Ajmo Stevo , zapni sad najjace sto mozes. Jos 3 gema do velikog cilja

                          Comment


                          • Ok. ovo jeste Nadal, i šanse za preokret postoje, ali u ovom trenutku mogućnosti da se takvo nešto desi su minimalne, Darcis je smiren, igra sigurno i pametno, dobro se kreće i čita Nadalove udarce. Priče o tome da ga muči koljeno su glupe i nepotrebne, ako izgubi biće to samo zbog njegove loše igre a sa druge strane odlične Darcisove, svaka mu čast.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Samo oni koji ne zele ne vide da ga koljeno zeza

                              ne krece se covjek uopste, ne savija se u koljenima prije udaraca...samo ga neki Darcisovi home runovi mogu vratiti nazad

                              Comment


                              • Dustin u drugom kolu Koja rutina Ipak cu ga gledati na W-u
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X