Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xaxaxaxax, nisam bas tako hteo da budem pogan

    Comment


    • Ja jesam riba, nema mi Indiga da to potvrdi <3

      Evo ga set, bravo majstore
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Delpo odradio svoje Sad Nole da zavrsi posao
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Kakva glupost.. neviđena, ali kod njega već deja vu... nažalost
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja samo navijam za spasavanje tenisa. Jerzy vs DelPo finale

            Comment


            • Nisi sam Ivane

              Novak se izglupirao, onaj FH home run mu je trebao donijeti pobjedu u 3 seta...ovako je sve idalje otvoreno...

              Comment


              • Ma ko zna šta je Delpo popio...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kakav si magarac Novace, gubis set od lika koji je svoju jedinu BP iskoristio ... opasno se nerviram ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • treba ljudi malo da stave prst na celo da se zamisle i da budu ponosni sto je njihov sunarodnik najbolji teniser na svetu, pa ja bre navijam za hrvatske tenisere kad ne igraju nasi , sigurno je da su mi oni drazi od tamo nekih svajcaraca, britanaca ili spanaca ,a da ne kazem argentinaca jbt..

                    Comment


                    • Evo mi je ekipa

                      Mora Delpo jos agresivnije
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        I opasno mi ide na zivce sto ovoliko odugovlaci izmedju poena ...
                        Tu je neprikosnoven već drugu sezonu uzastopno, Nadal mu više ne može parirati, a gubi trku i za igru pod povredom. Ovaj se zavio kao da je rafal u njega ispucan i šparta lijevo-desno gore-dole kao nikad, na travi sigurno nikad.

                        Comment


                        • Delpo stavio zavoj jer mu je lakse igrati s njim, sta li?

                          Comment


                          • Jao nemojte opet o tome ko za koga navija.. jaka stvar..
                            Najvažnije je da ovaj naš pobedi... nekako...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Zavoj se nosi preventive radi, uvijek postoji opasnost da ce opet pasti. Jednom ga spasio, moze opet.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Шта бих ја тек радио да имам те пилуле за лилуле као Делпо!

                                Comment

                                Working...
                                X