Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Nije covjece, ni blizu ovako jako
    Mislim da je usao medju 10 ili 20 najjacih servisa svih vremena tokom 2009. 140 mph cini mi se da je izvukao.

    Kakvo ubijanje tenisa, greota
    sigpic

    Comment


    • Kakav poen,sunce ti poljubim

      Comment


      • evo vam na top 4 igrac!!! najboljii

        Comment


        • Strašan poen Marija

          Comment


          • Šta vraća ovaj... cccccc... fustrirajuće
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sta sve stize narkoman

              Comment


              • Pa zasto nisi izasao na mrezu ranije dok si ga drzao na bh-u
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • E moj Verdasco i da vodis 5-0 i 40-0ti ne mozes da pobedis.Bio i ostao gubitnik

                  Comment


                  • Kad bi samo napadao nikad ne bi uzeo ni set, ovako oce, pushercina gadna
                    sigpic

                    Comment


                    • Verdasco kopira jednog od najvećih teniskih genijalaca ikad, Marcela Riosa. Neka nastavi, nemam ništa protiv.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        E moj Verdasco i da vodis 5-0 i 40-0ti ne mozes da pobedis.Bio i ostao gubitnik
                        uz bitnu razliku sto sad igra protiv gubitnika. Da mu ne da krila ono zlato na OI pred domacom publikom, protiv diskutabilnog Rodzera, nikad ne bi GS gledao.

                        Comment


                        • Ali ne samo što vraća, već kako vraća, mlako i samo čeka grešku protivnika...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vrati ovu
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako je ovo u fazonu VAMOS TAMOS
                              sigpic

                              Comment


                              • Spasao sve tri ... sada ako uzme set "ubice" Mareja na psihickom nivou
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X