Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak Delpo prvi zavrsio drago mi je sto je izbacio radnika

    I drago mi je sto ovoga puta nije bilo opustanja na kraju kod Novaka
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Aj.. fala ti Bože (i Tomice)... zadovoljan Novak, zadovoljan kapiten . moram i ja... 13. uzastopno GS finale!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prvo da kazem kakav kraj mec Delpa i Ferrera i izuzuteno mi je drago da je Delpo dobio,jer cemo bar nesto imati da vidimo u SF

        Djokovic strasan.Servis,ritern i ta defanziva i na travi djeluje zastarasujuce.Berdih je imao taj period gdje je igrao ludacki ali to naravno ne moze puno trajati i Novak lagano

        Comment


        • U isto vreme skoro zavrsili Navijao sam za Ferera,Delpo ce biti mnogo tezi protivnik,al to i babe znaju..
          sigpic

          Comment


          • Bravo Nole

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Aj.. fala ti Bože (i Tomice)... zadovoljan Novak, zadovoljan kapiten . moram i ja... 13. uzastopno GS finale!
              Biće možda i finale jednog dana

              Comment


              • Rutinska pobeda, da se nije glupirao set i po bilo bi jos lakse. Moramo se zahvaliti i Berdihu sto nam nije otezao vec je u kljucnim momentima poklanjao i sakom i kapom. Rezultatom sam zadovokljan, igrom ne narocito. Trinaesto uzastopno sf

                Prodje rudar Del Potro
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by earthSRB View Post
                  Biće možda i finale jednog dana
                  Dobro, znaš da je lapsus... a podsvest čini čuda
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • И Делпо и Ноле без изгубљеног сета стигли до полуфинала, биће занимљиво..

                    Comment


                    • Eki,Delpo bez izgubljenog seta?!Kako je prije par godina izgledao na travi,ovo sto sada prikazuje izgleda stvarno dobro.Neka jos jednom pogleda mec za 3.mjesto sa Olimpijade i ima cemu da se nada

                      Comment


                      • AKo je nesto danas Novaku islo i tokom citavog turnira ,servis,odavno ne pamtim ovakav siguran servis 16 asova u 3 seta sad,idemo dalje,trebace isto to i protiv Delpa...Sad je vreme za sokantno polufinale i u muskom delu zreba ,Janovic vs Verdasko
                        sigpic

                        Comment


                        • Sem riterna losa igra, predafanzivan, ne moze se tako na travi. Berdych bez servisa danas, morao je Novak mnogo lakse da ga dobije da je bio na nivou.

                          Nije ni cudo sto prozivaju i dizu Del Potra na sprdnju, neko ko je povrijedjen se ne krece tako dobro, nastavi li ovako postace isti Nadal.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sem riterna losa igra, predafanzivan, ne moze se tako na travi. Berdych bez servisa danas, morao je Novak mnogo lakse da ga dobije da je bio na nivou.

                            Nije ni cudo sto prozivaju i dizu Del Potra na sprdnju, neko ko je povrijedjen se ne krece tako dobro, nastavi li ovako postace isti Nadal.
                            Sem riterna,servisa i defanzive,sto je sasvim dovoljno za pobjedu protiv igraca kao Berdih Neces ici valjda u napucavanje sa Berdihom

                            Comment


                            • Novak Berdycha dobija riternom i ofanzivom, pritisne ga samo tako, odalji od terena, razvlaci kao pitu. Malo je toga bilo danas sem ovog prvog naravno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ništa posebno od Novaka, Berdych je izgubio 2 set nije ga Novak osvojio. Sledeći je Hollywood, čovjek je povrijeđen, balansira po žici predaje, ali junački dolazi do pobjeda.

                                Comment

                                Working...
                                X