Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za travi to nije ni malo idealno kretanje.
    OVAKO

    Comment


    • Mislio sam na brzinu lose sam napisao.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Ziki i Zilijen u teskoj situaciji. Nakon dobijenog prvog seta, Paes i Stepanek su zaigrali bolje i dobili dva seta. Onda je pocela kisa i sada se ceka nastavak. Morace do plasmana dalje ponovo preko 5 setova.

        Comment


        • Pocistila bi je Na Li da nije bilo onih prekida...prvo MTO a onda i kisa...raspala se Li Na

          Comment


          • Gotova je Kineskinja, jos jedan gem fali Poljakinji za 1/2

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Opasan dubl imaju Ziki i Zilijen za protivnike. Nisu ni malo za potcenjivanje Paes i Stepanek, ali lepo je sto su dobili prvi set, valjda ce konacno odigrati jedan mec bez pet setova .
              Izgleda da će ti se želja ispuniti

              Prevaranskoj je trava idealna za njen čučanj. Nema je ko zaustaviti, titula je njena, radujte se, kad bolje razmislim vi ste njenu titulu proslavili još juče

              Comment


              • Bas steta za Li...bolja igracica je ispala danas

                Comment


                • Radwanska dodje kao Ferer da su mi ispali pored Rafe i Rodzera jos Novak i Endi,i sad svi bi rekli Ferer uzima titulu konancno,sto nije daleko od istine....Agnjeska pravi borac,Lisicki ce se namuciti ,ova sve stize,i plus ritern joj odlican ,Nemica ce se namuciti ....
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Izgleda da će ti se želja ispuniti

                    Prevaranskoj je trava idealna za njen čučanj. Nema je ko zaustaviti, titula je njena, radujte se, kad bolje razmislim vi ste njenu titulu proslavili još juče
                    Nije jos gotovo, preokrenuli su do sada puno puta i dobili 3/2

                    Jeste da je sa druge strane mreze dobar dubl, ali verujem u pobedu

                    A hteo sam da dobiju jedan mec bez pet setova ali jednostavno ne moze, bicu zadovoljan i sa pobedom u pet setova

                    Comment


                    • Odlican tenis prikazuje Flipkens, mogla bi da napravi velike probleme Petri

                      Kako Petra sipa vinere

                      Evo ga brejk , sada se lakse dise. Pravi ribrejk odmah Kirsten
                      Last edited by Lord Aleksoni; 02-07-13, 17:18.

                      Comment


                      • Ma ne moze Petru u dvorani Roger dobiti

                        Comment


                        • Novak sutra na terenu broj 1 igra.
                          Wimbledon ‏@Wimbledon 1m
                          #Wimbledon men's QF order of play Wednesday, Centre Court: Ferrer v DelPo, Verdasco v Murray. No.1: Djokovic v Berdych, Janowicz v Kubot
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Sramna odluka

                            Comment


                            • Koliko je samo problema imala Petra da zavrsi ovaj deseti gem . Ipak uspela je na jedvite jade da izvuce gem i da osvoji set.

                              ps. Stvarno sramna odluka organizatora . Bez sale, ali kako je Ferer/Delpo dobio prednost nad mecom Djokovic/Berdich .

                              Comment


                              • Sigurno su se jedinm dijelom vodili time sto je Djokovic svaki put igrao na CC.Sad ne znam glavni razlog ali atraktivnost meca sigurno nije u pitanju

                                Comment

                                Working...
                                X