Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by draza View Post
    Paa....iznenadice se Haas...kao i Chardy..
    mislim da nije isto Chardy i Haas ... Vjerujem u iznenadzenje Haas-a
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by andy View Post
      mislim da nije isto Chardy i Haas ... Vjerujem u iznenadzenje Haas-a
      Ma mozes i u vanzemaljce da verujes
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Ma mozes i u vanzemaljce da verujes
        ispada danas vas Dzokovic... cujte vi meni sta vam kazem
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Chardy nije Haas nikako.Ovaj covek moze itekako da naudi Novaku.Uvek Novak posle fenomenalne partije ima los dan to je kod njega pravilo,samo da danas ne ustane na levu nogu.
          To je jasno...ali mislim da onakvom Novaku tesko da se moze nauditi...forma se dize iz meca u mec,iz nedelju u nedelju,tako da,ako neko zna kako,onda je to Novak...

          Comment


          • их! ја заспао у току меча и тек сада видим сензацију, Лисики добила Серену!

            и Јановић оног Мелцера!


            само Хас да не устане на луду ногу?
            Last edited by Žika; 01-07-13, 16:12.
            sigpic

            Comment


            • Ova dvojica bas smorise

              Comment


              • Mnogo bolje igra Misa, diktira igru, ide po poene, Skot se ukopao pozadi i ceka greske. Mada, da ne gresim dusu, preuzeo je i on jednom inicijativu i krenuo da diktira fh-om. Drugi udarac je zavrsio u mrezi.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by Navras View Post
                  Mnogo bolje igra Misa, diktira igru, ide po poene, Skot se ukopao pozadi i ceka greske. Mada, da ne gresim dusu, preuzeo je i on jednom inicijativu i krenuo da diktira fh-om. Drugi udarac je zavrsio u mrezi.
                  u tenisu se ne gleda ko je preuzeo inicijativo racunaju se poeni , a osvaja ih Murray !!! Razumes il si .... ?!
                  sigpic

                  Comment


                  • Idemo sad na drugo iznenadjenje, Has dobija.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Idemo sad na drugo iznenadjenje, Has dobija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by draza View Post
                        To je jasno...ali mislim da onakvom Novaku tesko da se moze nauditi...forma se dize iz meca u mec,iz nedelju u nedelju,tako da,ako neko zna kako,onda je to Novak...
                        To si potpuno u pravu,ali znas da je Novak sklon velikim oscilacijama i da ne veze skoro nikad dve fenomenalne partije,a danas ce mu to trebati.Mislim da ce Haas pokusati da ga udavi slajsevima i da se brzo izvlaci na forhend dijagonalu,da mu prvo lomi ritam i onda nagla promenta tempa.Samo da izadje onaj pravi Novak.

                        Comment


                        • Miša nema šanse protiv Murray-a ako nastavi da igra slajsove i nadmudruje se sa njim sa osnovne linije. U tim sutuacijama Murray se jednostavno pretvara u zid.

                          Comment


                          • Dosta. Upozorenje za obojicu. Andy ti uzivaj barem sad igra tvoj pulen i dobija, a tebi Zile je ovo upozorenje pred iskljucenje jer si direktno napao i vredjao coveka
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Dosta. Upozorenje za obojicu. Andy ti uzivaj barem sad igra tvoj pulen i dobija, a tebi Zile je ovo upozorenje pred iskljucenje jer si direktno napao i vredjao coveka
                              Decko ocigledno provocira,zasto malo njemu neko upozorenje ne uputis nego ovde samo meni lete upozorenja.

                              Comment


                              • Ziki i Beneto blizu da odvedu mec u 5-ti set
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X