Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tri jbn nosioca u Andyevoj polovini, posle njega ostali jos samo Youzhny i Janowicz, kad ce Novak dobiti ovako neki poklon? Nikad, sve mora na tezi nacin, uvijek
    sigpic

    Comment


    • Odlično Ziki i Žil!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Utekose pre mraka Na sta lici Skotova polovina, ne znam da li je smesno ili zalosno Kakav je to sreckovic, da mu se prakticno sve otvori.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Znas kad bi Nadal i Federer ispali da su bili u Novakovom dijelu? Nikad.
          Ne moze Novak nikad dobiti setnju, ni na Mastersima kamoli Slamovima. Kad ce u finalu igrati protiv nekog ko nije clan velike cetvorke? Uopste nije normalno da neko ima ovoliko srece.
          sigpic

          Comment


          • Jbg od kukanja nema v(V)ajde... mora tako.. il će biti pukovnik il pokojnik (Bože me oprosti) Ideemooooo!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Takve titule su uvek slađe

              Trudila se Kimiko, ali je prejaka Serena. Jedva čekam meč s Lisicki, valjda će joj biti jedan od boljih udaračkih dana

              Comment


              • Najljepsi teniski dan u godini pocinje

                Comment


                • I onda dodje neko i kaze David samo defanzivac, a covjek u terenu kad mu se god ukaze prilika. Ivanu treba 75% prvog ako ce da puca na pobjedu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Šta je ovom Shminki?
                    A zašto je Ferer onoliko kasnio (ukoliko nije neki uobičajeni problem.. tipa toalet)?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Lisac Jirgen Jiržiju odmah zaušku udari.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        I onda dodje neko i kaze David samo defanzivac, a covjek u terenu kad mu se god ukaze prilika. Ivanu treba 75% prvog ako ce da puca na pobjedu.
                        I Cipola zna da udje u teren i odigra viner,nista neobicno

                        Comment


                        • Al je Dodig bas masina

                          Comment


                          • Kao sto ja necu da vidim koliko je Murray ofanzivan toliko ti neces da vidis koliko je Ferrer. Stalno je naprijed, stalno ide po poene, mislis li stvarno da bi on dolazio do druge nedelje Wa da nije tako i bio nadajmo se 2. igrac svijeta brzo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hajd sto nije defanzivan, nego je jedan od najofanzivnijih igraca na svijetu...kad te uvuce u masinu, ne pusta

                              Stvarno mi ne ide u glavu kako to neko ne vidi

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kao sto ja necu da vidim koliko je Murray ofanzivan toliko ti neces da vidis koliko je Ferrer. Stalno je naprijed, stalno ide po poene, mislis li stvarno da bi on dolazio do druge nedelje Wa da nije tako i bio nadajmo se 2. igrac svijeta brzo.
                                Moze se nekome u ovom mecu to uciniti,posto me Dodig iznenadjuje kako defanzivno igra.Malo prije na BP balon mu posalje

                                Comment

                                Working...
                                X