Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BH odlican

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      BH odlican
      sta rece sad Viskovic majke ti
      sry na duplom postu

      Comment


      • Ma cao . 2 seta je odigrao na najbolji moguci nacin...

        Danas je fenomenalan kada servira...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • E tako se to radi...iz meca u mec sve bolji.Lepa uvertira za narednu nedelju.

          Comment


          • Realizacija brejk lopti na zavidnom nivou...

            1,673 sek potrebno Novaku da vrati servis protivnika
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Auuuu koja je masina Djokovic... ju ju ju...
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Novak igra nestvarno dobro, svaka mu cast, sada je i spored mene prvi favorit za osvajanje ovog turnira.
                A sta je sa Serenom, jel ce ona igrati danas ili nemoguce je to? Postoji li mogucnost da ona ode na centralnog posle Novaka?
                OVAKO

                Comment


                • Ovo je strasno....jbn strasno.

                  Comment


                  • Pa Visko ,ti lepo izbaksuzirao sad,sad ce verovatno i da napravi neiznudjenu grsku,bolje da si na kraju rekao al Novak je neverovatan
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Realizacija brejk lopti na zavidnom nivou...

                      1,673 sek potrebno Novaku da vrati servis protivnika
                      Uzmi u obzir kako Zeremi servira,skoro sve brejk lopte je spasio dobrim servisom,ne prosipa Nole danas ako udje u razmjenu,sta vise terorise ga.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Novak igra nestvarno dobro, svaka mu cast, sada je i spored mene prvi favorit za osvajanje ovog turnira.
                        A sta je sa Serenom, jel ce ona igrati danas ili nemoguce je to? Postoji li mogucnost da ona ode na centralnog posle Novaka?
                        Postoji ,verovatnoce je staviti,Novak ce ovo da zavrsi za par stotina sekundi
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Jack 10 View Post
                          Postoji ,verovatnoce je staviti,Novak ce ovo da zavrsi za par stotina sekundi
                          Ma nadam se da ce se to desiti, ali ne bi me cudilo i da joj ostave za u ponedeljak, tvrdoglavi su organizatori. Novak lako ovo zavrsava, meni je muka gledati Chardy-ja, ovo je nenormalno.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ma nadam se da ce se to desiti, ali ne bi me cudilo i da joj ostave za u ponedeljak, tvrdoglavi su organizatori. Novak lako ovo zavrsava, meni je muka gledati Chardy-ja, ovo je nenormalno.
                            PA ne verujem da ce ti biti manje muka sa Serenom,ipak igra sa super bakicom od 42 a za ponedeljak nema sanse,ipak je Serena to...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako izadje neka informacija recite mi, ostala mi jos Serena na listic, nije fer da joj cekam do ponedeljka.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Kakav ponedeljak, ide Serena posle Novaka 100%
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X