Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je Berdych usercina, kako ga je sad prosao
    sigpic

    Comment


    • Kevin bolji za Berdiha(za sada)
      Seppi napravio brejk u petom

      Comment


      • Inace Verdasco bas mocno igra na ovom turniru. Nekako sve lici na AO 2010. FH mu je bio 10 puta bolji od Gulbisovog, a i BH mu je stabilan, nista ne prosipa, pritom izuzetno jako servira. Ovih nedelju dana dobro kontrolise svoju bolest, moze li nastaviti u tom ritmu je veliko pitanje znajuci njega.
        sigpic

        Comment


        • Odlican tenis Gaske Bernand,veliki priliku propusto Australijanac...Sepi izgleda dobi u 5set. Keia...
          sigpic

          Comment


          • Kei

            Comment


            • Kako igraju Gaske i Tomic nece Nole skoro ako ode u 5 setova onda nece uopste izaci danas

              Comment


              • Tako je Gaske
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by straxx90 View Post
                  Kako igraju Gaske i Tomic nece Nole skoro ako ode u 5 setova onda nece uopste izaci danas
                  Krov, rasvjeta, moze se igrati do ponoci po nasem.

                  Koristi Richard svoju sansu, Bernard ih je mnogo propustio u prethodnom gemu. Bolji je Francuz u ovom setu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Prelepo Gaske,uzivanje je gledati,za mene najlepsi BH ,Tomas napravio brejk...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Krov, rasvjeta, moze se igrati do ponoci po nasem.

                      Koristi Richard svoju sansu, Bernard ih je mnogo propustio u prethodnom gemu. Bolji je Francuz u ovom setu.
                      dobro onda jer da ne stigne da odigra onda bi verovatno morao u ponedeljak na teren, Bolji je Francuz teniser za Bernarda je izmislio tenis

                      Comment


                      • Ovaj Anderson je nevjerovatno glup, drugi put vec mu poklanja tako sto sivonji na mrezi bez ikakve potrebe. Berdych se raduje kad protivnik pogrijesi vise nego Lleyton u najboljim danima
                        sigpic

                        Comment


                        • Murrayu Youzhny, Mannarino, Verdasco, Kubot i Janowicz, a Novaku Haas, Berdych i Del Potro, nece niko da ispadne
                          Idite na more vise, odmarajte.
                          sigpic

                          Comment


                          • ccc sk i sk+ daju isti mec, ubise me ja imam samo sk i sk+ na kablovskoj zaklali su me danas

                            Mareju je bas "tesko"

                            Comment


                            • Ma kompleksi drmaju Andersona,stalno dobro pocne,na na kraju se izglupira i sve izgubi,tako je sad.. Novak ce bas morati izgleda da zaradi finale,a Marey kao da mu svi cine uslugu,al nadu ulazem jedino u Juznog ,odlicno igra...
                              sigpic

                              Comment


                              • Vidi Verdsca lagano moze u 1/4 s Marejom,

                                Comment

                                Working...
                                X