Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    A gde su preticanja?? Definitivno fali Rossi koji je danas bio prosecan... A ove honde voze ko neke devojcice, niko da izadje na crtu Lorencu, celu trku ga prate i na kraju im nestane u daljini...

    Comment


    • #47
      eto i posle recite da Horhe nije sazreo. Odlicno je vozio i celu trku bio na prvom mestu. Pedrosa na kraju na kraju izdrzao protiv takodje odlicnog Marqueza i da nije napravio onu gresku u 4, krivini mozda bi i bio drugi... Idiotista zamalo opet da pokupi Rossija. Stvarno ne znam sta je on umislio da moze... Zao mi Cal-a bas steta sto je pao bila bi zanimljiva borba sa Rossijem. Rossi mora bolje i u trci i u kvalifikacijama...

      Comment


      • #48
        ne gleda mi se ovakav motogp... kao sto rece neko gore ranije su svi planovi bili pomerani kada je trkacki vikend a sada ulazim na fb preko telefona u toku trke...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #49
          Kao sto se sve menja u zivotu,tako je i ovde..vreme jednog velikog sampiona prolazi,a dolazi neko novo vreme novog velikog sampiona..to je cinjenica koju moramo priznati svi,ma koliko ona gorka bila..nazalost..bez tempa za podijum,bez tempa po mom misljenju cak i 4-to mesto..ne bi mogao ispred Cala u ovom momentu..sto se tice Danija,ne bih da se ponavljam,ne moze on ostvariti svoje snove,u to sam ubedjen..dobio je Markeza samo na osnovu iskustva,i tako ce biti jos neko vreme..kad se Markez pre svega sredi u glavi,da ne leti kao musica bez glave,rezultati ce biti tu..mada i ovo je veliki uspeh za njega kao novog vozaca u Mgp-ju..jedini koji ce u buducnosti skinuti Horhea sa trona,cak i mnogo pre mozda nego li se tome neko nada..Rossi nije smeo sebi dozvoliti epizodu Dukati,niposto..ali niposto..toga sam se svo vreme u potsvesti bojao,i ispostavilo se da sam u pravu,kao i vecina ljudi..ali to je njegova odluka,i kao svi mi,sam snosi polsedice..
          Last edited by Rossini; 16-06-13, 14:14.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Stvarno su trke postale nikakve. Najbolja trka ove sezone Qatar i to upravo zbog Rosija. Bolje da ova DORNA razmisli malo i popusti s ovom spanskom protekcijom...
            Last edited by mikisavic89; 16-06-13, 14:01.

            Comment


            • #51
              moz'te da pricate sta hocete ali ovo je sad stvarno lep gest lorenca

              Comment


              • #52
                Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                moz'te da pricate sta hocete ali ovo je sad stvarno lep gest lorenca
                ..pretpostavljam da je to ta devojka o kojoj je Vanja pricao..?ona koja mu je dizajnirala kacigu..
                sigpic

                Comment


                • #53
                  jeste... pati od daunovog sindroma

                  Comment


                  • #54
                    ...aaaauuuu,ne mogu da se otmem utisku ovako lose voznje..sta je po sredi nzm,ali ocigledno je da je izgubio na brzini,strasti..nzm sta bi moglo drugo da bude...totalno sam razocaran,iskreno...

                    edit
                    ..mozda sam i ja previse ocekivao..nzm..
                    Last edited by Rossini; 16-06-13, 14:17.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Nemam vremena, veceras cu vise o sve tri trke i o komentatorima, kojima imam ozbiljne zamerke na nekim komentarima u Moto3 i Moto2 klasi...

                      Rossi je danas na kraju trke manje zaostajao za Lorenzom nego u Qataru. Druga je stvar sto su Honde od tad napredovale, sto Pedrosa opet nesto ceka i sto je Marquez pametan i bira da uci umesto da luduje. Momak je fantastican. Rossi, da je imao malkice bolji tempo (0.1 ili 0.15s po krugu bi bilo dovoljno) bio bi im blize i imao bi mete koje bi jurio... Isto kao u Qataru.

                      Comment


                      • #56
                        Ista trka kao u Mudjelu, uzas. Imam utisak da bi Markez imao bolji duel sa Lorencom, ovako Pedrosa me samo nervira koliko je nemocan

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          .... veceras cu vise o sve tri trke i o komentatorima, kojima imam ozbiljne zamerke na nekim komentarima u Moto3 i Moto2 klasi...
                          ..Odavno ne gledam i ne slusam Sk kad su trke u pitanju..odavno..
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            rossini, iskren da budem svi previse ocekujete od Rossija. To sam rekao i prosle godine kada ste pricali kako ce ih ostavljati u prasini kako ce ga videti samo u prvoj krivini itd... rekao sam vam da to nece ici tako lako i da je Lorenzo pre svih dosta sazreo jer kada ga je Rossi pobedjivao Horhe je maltene bio novajlija i bilo je za ocekivati da neko ko ima brdu titula i ko je stariji i iskusniji bude bolji od novajlije ali sada je totalno druga prica. Sad je Horhe u vrhuncu svoje karijere a Rossi na zalasku. Izbgubio je Rossi dve godine dzabe u Ducatiju... verujem da ga je i to donekle kostalo... nemojte me pogresno shvatiti i ja bih takodje voleo da se Rossi vrati i da bude kao nekada ali su dosli neki novi klinci i doslo je njihovo vreme...

                            Comment


                            • #59
                              svemu dodje kraj pa tako i dominaciji najvecih sportista za mene i mojih najvecih miljenika, Doktora i Federera... nisam 100% spreman to da prihvatim jer sam toliko dugo uz njih i uveseljavali su me bezbroj puta svojim rezultatima, prosto ne mogu da prihvatim cinjenicu da vreme cini svoje i da cu njihov pun sjaj gledati mozda jos ponekad a mozda vise nikad... to je jedna stvar i to cu vremenom prihvatiti i opet ponavljam dokle god su na svojim bojnim poljima, terenima i stazama uzivacu gledajuci ih bez obzira na rezultate. Druga stvar, daleko ozbiljnija i verovatno ono sto mi teze pada jeste sto apsolutno ne vidim nove heroje koji ce da smene ove legende, nemam predstavu da li cu uopste pratiti ove sportove i koliko redovno kada dodje kraj njihovih karijera... ukratko za spance ni pod razno a ostali su smesni a u tenisu se nece roditi niko sa pribliznim karakterom i stilom tako da je to jasno...

                              totalno nevezano za bilo sta i mozda preuranjeno otpisivanje obojice i sigurno pogresno mesto i vreme za ovako nesto ali osetih potrebu da napisem ovo...

                              ipak danas polovicno, Fed osvojio Halle
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                                rossini, iskren da budem svi previse ocekujete od Rossija. To sam rekao i prosle godine kada ste pricali kako ce ih ostavljati u prasini kako ce ga videti samo u prvoj krivini itd... rekao sam vam da to nece ici tako lako i da je Lorenzo pre svih dosta sazreo jer kada ga je Rossi pobedjivao Horhe je maltene bio novajlija i bilo je za ocekivati da neko ko ima brdu titula i ko je stariji i iskusniji bude bolji od novajlije ali sada je totalno druga prica. Sad je Horhe u vrhuncu svoje karijere a Rossi na zalasku. Izbgubio je Rossi dve godine dzabe u Ducatiju... verujem da ga je i to donekle kostalo... nemojte me pogresno shvatiti i ja bih takodje voleo da se Rossi vrati i da bude kao nekada ali su dosli neki novi klinci i doslo je njihovo vreme...
                                ne shvatam te nista pogresno,zaista..razmenjujemo misljenja..mozda se i ocekivalo previse za njega ove god,kazem mozda,sto ne mora da znaci da nije trebalo da ne bude u vrhu..x faktora mogu da uticu na Rossijevo trenutno stanje..ja sam za Horhea uvek govorio da je vrlo opasan vozac,odavno sam to govorio,i to bas na ovom forumu,tako da sto se tice njega tu nemam dileme..naravno da dolaze mladji,ako nista drugo bar imaju vise snage i koncetracije,a to je jako bitno za ovaj sport..mada ako iskreno i pogledam ko vozi,trenutno ne vidim ni ko moze da ga ugrozi sem Markeza,u buducnosti naravno..sto se tice Rossija,ne verujem da je jos za staro gvozdje,nesto se tu mulja ispod zita..sta i kako,videcemo,ali od nekog plasmana za sam vrh,u ovom trenutku nema ni govora..a da ga je Dukati unazadio,to je cinjenica pa nema vise gde..ustvari da budem precizniji,to je bio Preciozi..sad je badava kukati sta bi bilo kad bi bilo,ali da je u 2011 imao bar malo bolji motor nego sto je imao,pitanje je veliko kako bi se sve odvijalo u 2012 i 2013..isto to kazem i za Yamahu,da je ostao u njoj te 2011,ne verujem da bi se Horhe i Stoner nesto omastili kao sto jesu,skoro pa bez neke velike borbe do titula..na kraju krajeva to nije moja procena,to je procena mnogo vecih poznavaoca nego sto smo mi ovde uopste,ako smemo iole tako i da se nazovemo..

                                edit
                                ..i da se dopunim,sto rece Valentinik,nisam jos 100 % spremam da se odreknem njega kao takvog..neka nada jos uvek postoji i verujem da ce nesto biti,sad sta ce biti?pa titula ne sigurno,ali borba sa Hondama i prvom Yamahom,to jos uvek ocekujem itekako..
                                Last edited by Rossini; 17-06-13, 00:59.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X