Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • matori Larry podrzao ovaj nov format, tj. daje pare

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pojma nemam koji je format

      Znam samo da bi to trebalo da se igra recimo,u celini neke 2 nedelje ili mesec koliko je vec potrebno,i to ne svake,nego recimo svake druge godine.

      Mozda i jeste takav novi sistem,jer ,nisam ni citao,sta su sad smislili,al ovo moje bi trebali da primene,jer je najbolje

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        matori Larry podrzao ovaj nov format, tj. daje pare

        Baš me čudi što mu se dopada ideja
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • 16.avgusta glasaju

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Mehhh

            Comment


            • Ukinili su Dejvis Kup.

              Comment


              • Odlicna stvar, manje tenisa.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Hoće li igrači tj. teniske federacije imati od ove promjene kakve koristi. Ne vidjeh ni da se spominju poeni, to isto može biti stimulans.

                  Comment


                  • Osvojili DC, dosta.

                    Cisto sumnjam da bi Nole igrao iako se zalagao za promene
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Dobro, ali ne mozemo da gledamo samo kroz nasu vizuru ili Novakovu. Nema vise gostovanja i gledanja velikih teniskih imena za malog coveka, ma gde on bio. Ok mi nismo teniska nacija, Tasmajdan je bez Endija i Novaka zvrjao prazan 2016., ali kod nas i drugi sportovi ne napune hale/dvorane kada ne igraju najbolji.

                      Imala sam sansu da gledam Feda i Stena, nisam. Gledala sam Nalbandijana i Delpa 2011., Francuze 2010. Berdiha i Stepaneka u finalu 2013. A kada cu i kako sada da gledam

                      Sa druge strane, takmicenje je na kraju sezone, kada su svi po pravilu umorni. Igrace najbolji? Ok, videcemo bas i da li ce.

                      Mislim da je ITF morao da nadje neko drugo resenje, ali naravno tada bi trebalo da dodje i do velikih pomeranja nekih turnira mozda, reorganizacije u pravim smislu, no za to tek sigurno nije bilo snage ni volje, a pre svega ovako im je veca zarada sto posto.
                      Bezveze.

                      Nego ovaj Pike mi nista nije jasan, sta on tu radi? Video nacin za dobrom zaradom, sta li?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Dobro, ali ne mozemo da gledamo samo kroz nasu vizuru ili Novakovu. Nema vise gostovanja i gledanja velikih teniskih imena za malog coveka, ma gde on bio. Ok mi nismo teniska nacija, Tasmajdan je bez Endija i Novaka zvrjao prazan 2016., ali kod nas i drugi sportovi ne napune hale/dvorane kada ne igraju najbolji.

                        Imala sam sansu da gledam Feda i Stena, nisam. Gledala sam Nalbandijana i Delpa 2011., Francuze 2010. Berdiha i Stepaneka u finalu 2013. A kada cu i kako sada da gledam

                        Sa druge strane, takmicenje je na kraju sezone, kada su svi po pravilu umorni. Igrace najbolji? Ok, videcemo bas i da li ce.

                        Mislim da je ITF morao da nadje neko drugo resenje, ali naravno tada bi trebalo da dodje i do velikih pomeranja nekih turnira mozda, reorganizacije u pravim smislu, no za to tek sigurno nije bilo snage ni volje, a pre svega ovako im je veca zarada sto posto.
                        Bezveze.

                        Nego ovaj Pike mi nista nije jasan, sta on tu radi? Video nacin za dobrom zaradom, sta li?
                        Tacno, ja sam gledala to ,pa moglo bi se reci kroz Novakovu vizuru.

                        Ja sam gledala kad su nasi osvojili salataru, imala srece

                        Tacno, nema gledanja i navijanja za obicne ljude koji su zeljni da vide takva takmicenja i igrace.

                        Ne znam igracima je tesko da usklade turnire i DC a opet i ovo igranje na kraju godine, opet svi umorni.

                        Ustvari(kako si napisala) potrebna je velika reorganizacija velikih turnira, ali izgleda da za to nema ni volje ni zelje.
                        Sad, kako je tako je.
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Sada sam procitao da Sokic ipak nece igrati protiv Hrvata ... menja ga Harison. Obzirom da i Izner ne igra imaju Hrvati odlicne sanse za finale. Pa i za titulu ako Spanija bez Rafaela ne prodje Francuze.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • [emoji102]

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hoce li prenositi SK Dejvis Kup polufinala?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X