Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobronek se bore, nemaju šta izgubiti nit im iko išta može zamjeriti. Svaki uspjeh je njima ko kuća velik.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      2-1 u setovima i 4-1 u četvrtom setu za Lajovića


      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Ma dobronek se bore, nemaju šta izgubiti nit im iko išta može zamjeriti. Svaki uspjeh je njima ko kuća velik.
        Slazem se skroz, svaka pobeda je ogromna
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Vratio se na svoj stari nivo chokerizma

          Comment


          • Bravo majstore

            Comment


            • Dobro je, na kraju u TB ipak pokazao pribranost. Ceo mec je bio bolji, zasluzeno.

              Comment


              • Svaka čast Duciju, stvarno nisam očekivao ovo.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Vratio se na svoj stari nivo chokerizma
                  Ko se vratio, on ili ti

                  Comment


                  • Bravoooo Duci!!!

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Ko se vratio, on ili ti
                      Sto ja?

                      Comment


                      • Bravo Duci!!! Uspeo si i bar malo dodao zanimljivosti u ovaj duel. Svi su očekivali 3-0 za Francuze , a ipak smo ostali u borbi i u nedelju Pa sad Laslo samo opušteno , sad je malo skinut i pritisak. Šta god postigneš , to će b
                        sve biti bonus jer su Francuzi sigurno očekivali drugačiji razvoj događaja

                        Comment


                        • Kanda Dušanu Silnom niko nije javio da je Puj velika nada vrancuskog i belosvetskog tenisa.
                          Dobro se drži i Đere protiv Žoa. Ma šta ko mislio nije Laslo bez šansi jerbo Žo i forma su u debeloj svađi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Opet su fulili sa podlogom

                            Comment


                            • Kakva steta za onaj brejk..


                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Cekaj jel moguce da su Francuzi uzeli zemlju sad tek vidim hahahahah

                                Comment

                                Working...
                                X