Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Ljudi rasplakali ste me //h*svb //h*svb
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Ovo stvarno nema smisla. *%@(D!RY-

      Suze su zacijelile koljeno. &($%WP+

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Mislim da je sad jasno da se Nyman sprda,a ja to ne mogu da podnesem.Znam kako je bilo onim ljudima u Areni,pad je bio brutalan,monstruozan i svako bi odustao,predao,pa i Novak je htio to da uradi,a onda su krenule suze,a onda je krenulo skandiranje,ooooooooooo i sad kad se sjetim sav se stresem,emocije,toliko emocija...
        Djevojcica koja je ne licu napisala I LOVE YOU NOLE je rizikovala da suze to obrisu,pa znate li vi sta to znaci,ej?Ali to je nije pokolebalo,o tome nije ni razmisljala,plakala je,plakala je sto jace moze,samo da koljenu bude dobro i na kraju je i bilo.
        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Vladane, ponovo si me rasplakao //h*svb //h*svb

          A Nymane, nije mi jasno kako mozes da se sprdas sa kolenom, pa kakav si ti to covek? 7&@%q
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Nymane imas li ti srca??
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ma svako bi se rasplakao,ovo je gore nego Bambi //h*svb //h*svb //h*svb
              Ti Nymane kao da si od kamena *%@(D!RY-
              sigpic

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Poezijom se izrazhavaju najdublje sfere ljudske dushe! (&$E#
                Oni koji se sa tim ne slazhu nek nastave da me gushe!
                Devojchica je plakala suze ozdravljenja-(Aj lav ju Nole ne bi one obrisale!)
                Isplakala je Boga,sumnji u to nema!
                U naletu snage te...zhelja joj bi pozdravljena!

                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Sve jasno. %QWT&W

                  http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=459750

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Ma logichna stvar...
                    Ja nisam mog'o da se povatam pola sata...ne da sam pomislio da ce predati mech,nego da ce biti ozbiljna povreda i da nece moci da igra do kraja sezone ili slichno...

                    Bash da vimo jel ce stvarno da se oshishaju kad pobedimo...Na shta ce da liche &*#GI(]
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=Vladan link=topic=1286.msg170983#msg170983 date=1284989188]
                      Ma svako bi se rasplakao,ovo je gore nego Bambi //h*svb //h*svb //h*svb
                      Ti Nymane kao da si od kamena *%@(D!RY-
                      [/quote]

                      Aooo. Ako Novaku ovih par dana ne iskochi koljeno iz svog lezhishta, rachunajte da nishta napravili niste &*#GI(].
                      DRAMA - SRKI - DRAMA - DIJANA &*#GI(]. Svaka chast rezhiseru onog prenosa. Redjanje kadrova za svaku pohvalu. Malo uplakanih cura, malo zabrinutog Godfathera, velika investicija je u pitanju.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Ti nisi plaka'?
                        Emocije,mnogo emocija,a koljeno koje iscijeli zahvaljujuci energiji publike,nevjerovatno nesto &8@^J
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          I OPET
                          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            To je bilo najbolje prisvajanje momentuma u istoriji tenisa &+I}\

                            Brdič je mog'o samo da se divi kombinaciji drame i njenog reshavanja pomocu navijacha i devojchice koji su nevesno odigrali nabitniju ulogu u neshto shto se pretvorilo u komediju...
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Malo kasnim.... %QWT&W
                              Cestitke svim nasim teniserima na prikazanoj igri i plasmanu u finale gde se nadam da ce pobediti.

                              Kakve su to glupe price o tome kako je publika "izlecila koleno" ,a i ovaj Novak mnogo kaki ( %QWT&W)
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=tuta bugarin link=topic=1286.msg171035#msg171035 date=1285002575]
                                eo
                                seckao sam belo luka
                                i smal se ija ne razplaka


                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici
                                [/quote] &*#GI(]

                                Comment

                                Working...
                                X