Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo to NI...
    Ivo je odigrao na maksimumu. Umoran je i to se videlo na početku.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Sto hocete od Iva Karlovica?

      On je covjek koji je izvukao maksimum iz svojih talenata. I jos uvijek izvalci a blizu je 40. godini.

      Njegov tenis je baziran na servisu. I sto da radi kad protivnik returnira kao Delbonis? Delba je kao i sve Argentice digla Delpova pobjeda. To je Devis Kup. Jedna mec utice na drugi.

      Šta sam očekivao od Ive?

      Da bude igrao ka svi ostali igrači u tom finalu Da če ga publika podiči na 200 % i da bude osvervirao 50 aseva ako bude treba.

      Uz takvu podršku on bi morao letjeti po terenu

      A čovječe ti odigra bez srca. Izdajica hrvatskog naroda.


      A da je Ivo odigrao na maksimumu to Vam je izjava godine.

      Na to brzom hardu ako Ivo igra na maksimumu mu nie uzima servis ni bog a kamoli neki Delbonis.

      Comment


      • Je l' me sprdaš?
        Kako e on odservirati 50 aseva ako mu protivnik odlično čita servis kao što je to radio Delbonis večeras?
        Na krilima koje publike kada ja čuh uglavnom (90%) argentinske a ne hrvatske navijače?!
        I to da je izdajica
        Ili da je odigrao bez srca?!
        Pa Marin odigra bez m...( kohonesa) pa ništa ne pominješ.
        Nego jedan ti je draži pa opleti po drugom ?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Argentina sasvim zasluženo, velika pobeda.
          Kriviti Ivu za bilo šta je krajnje neumesno čak i degutantno. Jednostavno nije imao dan uz činjenicu da mu format u tri dobijena ne odgovara.
          sigpic

          Comment


          • jos jednom, svaka cast

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by jacques9 View Post
              Uz takvu podršku on bi morao letjeti po terenu

              A čovječe ti odigra bez srca. Izdajica hrvatskog naroda.
              Malo si odlutao. Nista manje nego izdajica!

              Da bi neko mogao da leti po terenu, mora prvo da se dobro krece po terenu. A Ivo Karlovic ne spada u takve. Licno mislim da se prvih 6 gemova, za svoje mogucnosti, Ivo dobro kretao. Potom je postalo jasno da Delbonis igra mec zivota i da Ivo nema cime da ga zaustavi.

              Ne zaboravi da je Delbonis uzeo dva seta Marinu u petak. Vjerovatno su ta dva izgubljena seta igrala odredjenu ulogu u danasnjem, jako dugom, i psihicki i fizicki zahtjvnom, mecu sa Delpom.
              Last edited by NI; 27-11-16, 22:41.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Malo si odlutao. Nista manje nego izdajica!

                Da bi neko mogao da leti po terenu, mora prvo da se dobro krece po terenu. A Ivo Karlovic ne spada u takve. Licno mislim da se prvih 6 gemova, za svoje mogucnosti, Ivo dobro kretao. Potom je postalo jasno da Delbonis igra mec zivota i da Ivo nema cime da ga zaustavi.

                Ne zaboravi da je Delbonis uzeo dva seta Marinu u petak. Vjerovatno su ta dva izgubljena seta igrala odredjenu ulogu u danasnje, jako dugom, i psihicki i fizicki zahtjvnom, mecu sa Delpom.
                Dobro znaš da nisam imao na umu kretanje Karloviča.

                V mislima sam imao njegov servis.

                Karlovič u najboljem izdanju ima da napravi najmanje 2 aseva po ovom brzom hardu i uz takvu podršku

                A on ti danas servira ko Errani.

                Comment


                • Čilić je prosuo pobjedu, nakon ovakvog prvog meča ni dosta bolji i mladji igrači od Ive ne bi odgovorili bolje u 5. meču.

                  Kakav Marinov amaterski potez, treći poen trećeg seta, poen koji je vjerovatno i odlučio pobjednika

                  https://youtu.be/64LSpU0b-Mo?t=14m46s

                  Čilić, Ćorić i Dodig sigurno mogu osvojiti DC narednih godina, mada im je pametnije da ganjaju neke druge turnire
                  Last edited by shminka; 27-11-16, 22:58.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Čilić je prosuo pobjedu, nakon ovakvog prvog meča ni dosta bolji i mladji igrači od Ive ne bi odgovorili bolje u 5. meču.

                    Kakav Marinov amaterski potez, treći poen trećeg seta, poen koji je vjerovatno i odlučio pobjednika
                    Cilic je izavanredno odigrao prva dva seta, pogotovo drugi. Izuzetno agresivo, sjajan servis, sjajna BH paralela... Ali Delpo se nije predao. U trecem je i Del Potro postao agresivniji i bio bolji. Zasluzemo ga je uzeo. Cilic se dugo drzao, ali je pokleknio u zadnjem gemu prije TB. Malo vise samouvjerenja bi mu donijelo TB.

                    U cetvrtom setu je Cilic bio bolji. Ali strah je poceo da se uvlaci. Olako ga je izgubio.

                    No stvar je rijesena tek u 5. setu. Cilic je npravio dvije velike greske. Odmah je ispusti brejk, do kojeg je dosao dijelom zbog Delpovog pada. To je bilo mentalno. Umjesto da dotuce Delpa dao mu je drugi zivot. Druga vaznija, nije igrao na Delpov umor. Nastavio je agresivno umjesto da vise ide na razmjene.

                    Nepravilno je gledati na stavri tipa - da je Cilic sampion Delpovog kalibra dobio bi. Naravno da bi. Ali Cilic to nije i nikada nece da bude. To je datost. Zato mora da osjetno bude bolji od Delpa da bi dobio. I bio je, ali su nijanse odlucile.

                    U agresivnoj igri su presudile Delpove shampionske karakteristike.
                    Last edited by NI; 27-11-16, 23:44.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Čilić je prosuo pobjedu, nakon ovakvog prvog meča ni dosta bolji i mladji igrači od Ive ne bi odgovorili bolje u 5. meču.

                      Kakav Marinov amaterski potez, treći poen trećeg seta, poen koji je vjerovatno i odlučio pobjednika

                      https://youtu.be/64LSpU0b-Mo?t=14m46s

                      Čilić, Ćorić i Dodig sigurno mogu osvojiti DC narednih godina, mada im je pametnije da ganjaju neke druge turnire
                      5.set 1:1 deuce i cisti aut linijski sudija ne zove a Cilic iako je znao da je vani nema muda zaustavit igru, i odma po zavrsetku poena oplete po sudiji i baca reket sta ti je domaci teren ni suci ne mogu pogurat

                      Comment


                      • Blago rečeno, iznenađen sam. Krenuo od kuće na koncert dok je rezultat bio 2-0 za Čilića. Dođemu Zg u kafanu (nije ni blizu-220 km) rezultat 2-2 i odgledam kraj meča. Ovaj protiv Karlovića sam mislio da je formalnost, hrvati dobijaju glat... Svaka im čast premda tek sad mislim pogledati detalje.

                        Comment


                        • Kazu podloga u Zagrebu srednje spora CPR od 30-34 kakav apsurd, sami sebi su pucali u glavu

                          Comment


                          • Docekujemo Rusiju u Nisu!!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • evo prilike, ko bas zeli , da vidi Nadala, igrace u komsiluku

                              http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1212760
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment




                              • Kraj jedne epohe: Zimonjić umesto Obradovića!

                                sigurno vise zna od onog profesionalnog dodavaca peskira
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X