Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje navijanje u Dejvis kupu ikad sto automatski znaci da je ovo i najbolje navijanje u tenisu uopste.Sta reci,herojski povratak Del Potra...da se ovako borio za reprezentaciju osvojili bi ovo jos 2008-e jer su tada imali i velikog Davida.Vidjecemo sada od cega je napravljen Del Bonis,nije njemu hard omiljena podloga a realno mu nedostaje i kvalitet ali bar moze drzati svoj servis i cekati sansu.

    Comment


    • Igrali su gust meč u Tokiju prije mjesec dana, odlučila bukvalno jedna loptica, bit će neizvjesno i okrutno na kraju bez obzira na to ko izgubi.

      Delpo kralj, igra je apsolutno nebitna, on je odlučio da neće izgubiti i to je to

      Comment


      • Nadam se pobedi Argentinaca, Delpo
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by goku
          Da ne igra Karlović navijao bih za gaučose, ovako moram za rvate, jer mi je Ivo pregotivan lik.
          A meni opet Gaučosi draži, zbog Delpa
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • ja ne mogu za argentince ni u sred zagreba, iako gotivim maradonu

            ajmo doktore

            Comment


            • Pa ja moram ovako, Argentinci nikada nisu osvojili a Delpo je to zaslužio.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • E sad. Delpo veči šampion od Nadala?? Koliko samo tavih mečeva je dobio Nadal.

                Za ostalo se skoro sve slažem
                NIje najbolje meč u toj godini več drugi najbolji. Najbolji meč je bio Delpo VS Murraya v Glasgowu
                Marin je morao završiti posao u 3. Baš šteta za ovaj poraz.
                Opet ista priča kao protiv ROgera v Wimbledonu.
                Neka to bude kao dobro izkustvo za 2017

                Delpo zaslužuje da dobije Davis cup, ali neka to bude neki drugi put.

                Idemo doktore.


                Nadam se da ce Karlovic uspjeti u petom mec.[/QUOTE]

                Comment


                • sigurno ne vise od nalbandijana, tako da bi mogli jos malo da pricekaju..

                  samo da dr. pod hitno nadje servis, inace pisi propalo

                  Comment


                  • Ne znam , meni Ivo deluje preumorno...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Argentina nema DC zato sto se Nalandian i Delpo nisu mogli dogovoriti ko je glavni. Skupa su to morali osvojiti.

                      Bilo kako bilo, mogu sacekati jos jednu godinu.

                      Comment


                      • Delpo slomio prst u petom setu

                        Na konferenciju za novinare došao je sa zamotanim malim prstom lijeve ruke...

                        "Pokušao sam uhvatiti lopticu, ali sam je krivo zahvatio i slomio prst. Ali nema veze, ovo je Davis Cup i najbitnije je bilo da pobijedim. Slomio sam ga u petom setu"

                        Comment


                        • Odlucni Argi da konacno uzmu DC. Realno bilo bi fer nakon toliko finala.Mada zao mi Cile nakon ovog meca..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Delbonisu završi ovo da Del Potro uzme "salataru". Još samo set.

                            Comment


                            • Originally posted by jacques9 View Post
                              E sad. Delpo veči šampion od Nadala?? Koliko samo tavih mečeva je dobio Nadal.

                              Za ostalo se skoro sve slažem
                              NIje najbolje meč u toj godini več drugi najbolji. Najbolji meč je bio Delpo VS Murraya v Glasgowu
                              Marin je morao završiti posao u 3. Baš šteta za ovaj poraz.
                              Opet ista priča kao protiv ROgera v Wimbledonu.
                              Neka to bude kao dobro izkustvo za 2017

                              Delpo zaslužuje da dobije Davis cup, ali neka to bude neki drugi put.

                              Idemo doktore.


                              Nadam se da ce Karlovic uspjeti u petom mec.
                              [/QUOTE]

                              Delpo je veliki sampion, da li je veci od Nadala - neka procene ljudi. Ali svakako ogroman. Da je imao malo vise srece kada su povrede u pitanju ne bi dozvolio ovu anomaliju u svetskom tenisu da jedan Stanislas Vavrinka ima tri puta vise slemova od njega. Ali dobro za to je i Djokovic kriv.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Lobovao Delbonis Karlovica i to na brejk lopti
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X