Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ordinarni gosti idu u goste najvecem timu u istoriji tenisa ne mozes to gledati. Upisivati Cilicu bilo kakve pobede 4 meseca unapred protiv Amera je smesno, lik je zaostajao u svakom setu protiv Kimera Kopejansa
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • A i vidi sta je rekao lik, Berdych ima 8-1 protiv Kohlyja, garant se predao vec.
      Da evo sad sam cuo spiker da kaze da Kohly planira da izadje sa terena, nema svrhe da igra.

      Evo brejk Kohlyja, ne znam sta se sramoti da igra, daj bre izadji sa terena imas 1-8 protiv Berdiha
      Last edited by Stefan-kobe; 06-03-16, 12:34.
      OVAKO

      Comment


      • Berdych MTO moglo bi se zakomplicirati...

        Zverev se otišao zagrijavati, u kakvoj prilici će biti sada, valjda neće puknut ako se Tomas ne vrati.
        Last edited by Mrkela; 06-03-16, 12:40.

        Comment


        • Ovo je prakticno najbrze moguce prolazno vreme za dva taj brejka, posto na terenu nema Dastina Brauna, strasan mec u Poljskoj
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Sta je sa Berdiha?
            OVAKO

            Comment


            • Butni mišić ja mislim bio problem, otišao je bio u svlačionicu, sad igra čini mi se bez problema.

              Comment


              • E jbt i Marej od 14:00, nemam 10 para ociju pa sve da pogledam, idite bre u pm
                OVAKO

                Comment


                • Pa jel moguće da niko ne prati Srbiju-Kazahstan,već se komentariše Berdih,Poljska,itd?? WTF?

                  Comment


                  • Ma ja gledam Novaka, ove druge na live score pratim. Kukuskin odlican do sada, bas lepo parira Novaku.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Nema Tomas nikakvih problema, ali ce nadam se uskoro biti set u minusu

                      Bravo, ajmo dalje
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Decko, nauci se razgovarati pa onda citati.

                        Comment


                        • Bilo bi zaista lepo da Sasa odlucuje o sudbinu Nemacke, a naravno jos lepse da odluci u njihovu korist. Kakav ce to ego boost biti, pa pa pa
                          OVAKO

                          Comment


                          • To ce mu naravno biti mec karijere, i verujem da nece razocarati, ali jos je to daleko
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Egal na polovini seta ali dobro deluje Filip
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Troicki navija za Kukuškina
                                Btw zaprepastio bih se ako Kukuškin uzme i gem više do kraja meča,
                                od onoga što je uzeo u prvom setu.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 06-03-16, 13:34.

                                Comment

                                Working...
                                X