Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj radi od pocetka http://live.robinwidget.com/livestre...up-265691.html
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Da sam na tribine sad i da sam Australac gadjao bih Tomica sa stolicom. Ovo sto on radi je kriminal, pa bolje da su dali sansu Ebdenu ili neki drug challenger igrac, vise bi prikazao nego ovaj panj. Nije problem u to sto gubi, vec u stavu, on se ponasa kao da igra egzibiciju i kao da su ga naterali da izadje na teren. Sa druge strane imamo Isnera koji povredjen daje 150% od sebe i cedi svaki atom svoje snage za svoju zemlju.
      OVAKO

      Comment


      • Dzon je celog zivota igrao ovako u dresu sa prugama i zvezdama, jako ga postujem. A Tomicu citava karijera staje u onaj amaterski promasaj u poslednjem poenu drugog seta, nema tu pomoci


        Lepo bogami, sad je i po Kiriosu opleo
        Last edited by ClayWarrior; 06-03-16, 01:19.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Ovo Isner moze da izgubi jedino ako preda mec. Tomic ne moze NISTA ne riternu, bukvalno i ne vidi lopticu.
          OVAKO

          Comment


          • Da ne pisem nesto drugo brojao bih Dzonove servis vinere, ovo sto Tomic (ne)radi je strasno
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Tomic uspeo da oduzme servis Isnera, bice apokalipsa.
              Ali kraljevski je bio momenat na prvu set loptu kad je Tomic pokazivao glavom prema desno, a Hewit mu potvrdio to Kao u stilu tamu cu da biram stranu, pa ako pogodim pogodim, ako ne jbg
              OVAKO

              Comment


              • Jedan glupi gem i sada sve lako moze otici u majcinu, s obizrom na njegov skor u mecevima koji odu u peti.. a mislim da bi lako dobio taj brejk, u ovo vreme mozda bi vec slavili prolaz dalje
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Svih mi palih ratnika Valhale, kakav je ovo mec bio!! Slavlje Iznera u 4 seta, posle 49. asa, za prolaz Amerike i verovatno polufinale, od Hrvatske ne smeju opet izgubiti kod kuce. Ovo se mora nabaviti i pogledati ponovo
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Ovo je nama super, Cilic nikad ne gubi od Amera a i bolji je od svih. To je 2:0 a za treci bod tu je Coric ili jaki par. Sock bi mogao biti taj. Ili Querrey. A zasto ne i Brayanti. Inace ne znam da li ste gledali ovu kombonaciju Dodig/Skugor? Odlican je Franko u paru u oba meca bio.
                    Racunao sam da cemo na Australce, tako bi i bilo da je bio zdrav Nick. U polufinalu bi isli na Francuze, bilo bi to lijepo pogledati.
                    Last edited by tenis; 06-03-16, 07:06.

                    Comment



                    • Druze opusti se majke ti

                      Bryant ide u penziju sad u aprilu, a Brajani igraju za USA u tenisu
                      OVAKO

                      Comment


                      • Malo sam se zeznuo. Uglavnom nadam se da cu u rujnu uzivo gledati Cilic vs Monfils i Coric vs Simon ili Coric vs Zverev. E to bi bila prava poslastica, posto bi igrali peti zivi mec.

                        Comment


                        • Zvereva nece biti, posto Ceska ima 14-0 kada Tomas dobije mec prvog dana pa onda zajedno dubl sa Radekom. A lepo je protiv Amerike u DC-u upisati odmah dva poena sasvim ordinardnom gostu, bez obzira na skor sa igracima iz te zemlje.. mislim da Izner i Kurijer imaju drugacije planove, ali dobro
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Strasan mec u Poljsku, prvi set ide kod Priziesnog, a Leo Maer izgubio samo dva poena na servisu, jedan u TB-u i jedan u 6 servis gemova, dok PRiziesni izgubio samo 5 poena na servisu u prvog seta, a Leo niti jednom nije dosao do 30. Strasni procenti
                            OVAKO

                            Comment


                            • U jbt., najbolji procenti koje sam video ove nedelje a lutao sam po svim terenima


                              Kaze brat Kurijer da je ovo serversko izdanje Iznera bilo sjajno, posebno zato sto je Bernard jedan od najboljih riternera u igru...
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • E sad...ordinarni gost ima bogatu povijest u DC i cistih 3:0 protiv Amera a Cilic protiv Isnera i Querreya 9:0 (sa Sockom nije igrao). Od 4 poraza brace jedan je stigao od Hrvatske (svi porazi doma, zbaci pritisak).
                                Coric ima 1:0 protiv Querrey-a, 0:1 protiv Socka, bio je i umoran od meca sa Robredom (sa Isnerom nije igrao). Braca Bryan su znali kiksati i vise nisu tako dominatni.
                                Sto se Ceha tice, Berdych ima 8:1 protiv Kohlija (zadnje meceve uvjerljivo dobio sto znaci da se Nijemac predao) ali jos se igra...
                                Nije to naravno nista 100% ali vidi se ko je blizi pobjedi.
                                Last edited by tenis; 06-03-16, 12:25.

                                Comment

                                Working...
                                X