Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakav šook za mene, izvinte nisam pratila ovaj DC... da Francuzi i Kanađani igraju na Malim Antilima, tačnije u Gvadalupeu
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nisu verovatno ocekivali da ce Kanada igrati bez Milosa, sljaka u Francuskoj pocetkom marta ...pa makar i u MC nije bas najbolje resenje, sem u dvorani.

      Gledam juce Vaseka, koliko momak nema kondicije , bukvalno je jedva disao u 3 setu.
      Last edited by Maxx-a; 05-03-16, 18:47.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Ma, napolju noć i gledam u ekran FRA domaćin, LIVE prenos i prži Sunce! wtf!
        Ali tu je Gvadalupe... jednom kolonijalista, uvek kolonijalista.
        Last edited by miloolja; 05-03-16, 18:53.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bilo je i tamo kise no srecom nije mnogo uticala na meceve.

          lako je francuzima kada imaju jednu od najrazvijenih infrastruktura u tenisu, jedino ostaje da postave svetla na PC ipak je 21 vek ..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Ko je igrao ono u dublu 2013. kada smo dobili Amere, naravno braću, na njihovom čuvenom visinskom terenu Bojsi? Nenad i Viktor?
            Kakav je to meč bio!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Zimonic/Bozoljac

              Odlican mec je bio.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Bozoljac! Vidim nešto mi "ne leži" Viktor u tom ambijentu... zaboravila sam na Iku
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Tomic i Hjuit se zagrevaju, izgleda da ce Rasti stvarno gurnuti sebe u vatru i jos jednom odigrati odlucujuci mec u voljenom takmicenju
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Ovakvu brutalnost od njega nisam ocekivala
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Tomic i Hjuit se zagrevaju, izgleda da ce Rasti stvarno gurnuti sebe u vatru i jos jednom odigrati odlucujuci mec u voljenom takmicenju
                      Kasno mi mnogo da cekam to, a gledao bi Hjuita jos jednom. Mozda se probudim.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Kasno mi mnogo da cekam to, a gledao bi Hjuita jos jednom. Mozda se probudim.
                        Sto je najgore, nema jos nikakvih torenata, osim Rusa koji mi samo zauzimaju mesto na hardu. Ovu dvojicu cu probati da odgledam pa da pustim Lejtona da se snima, ali tesko, nece to Dzon bas tako lako dati
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Al i Thiem poceo sa seljackim frizurama
                          OVAKO

                          Comment


                          • Hm, Tomicu se bas i ne trci, jos manje riternira, a Dzon vec jedva stoji na nogama, sa zavojem iznad levog kolena. Pre nego sto uopste dodje do petog meca Hjuit ce morati da pokrene ovog svog nesretnika, Dzon ce na terenu ostaviti zadnji atom snage
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Dzon stize do vodjstva od 2-0, i sa ovako letargicnim rivalom treba ocekivati da mec privede kraju.. i dalje odlicno servira i vecinu poena dobija servis vinerom ili prvim forhendom
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Clay gde gledas, puce mi sve sto imam

                                Comment

                                Working...
                                X