Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djokovic da batali igranje dubla u DCu.

    Odlucice trener Kazakhstana ovaj duel, ako 5.mec bude igrao Golubev ispascemo, ako bude igrao Nedovjesov prolazimo.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Bogami, Hrvati bi mogli napraviti veliki posao ovim poenom
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Stvari su skoro gotove, tu je 4-finale i SK i slijedece godine. Tamo prolazni Ameri (ili Australci).
        Sutra strasan mec Cilic vs Goffin a ako Marin i izgubi na Borni je da zavrsi posao (ostali Belgijanci su izvan top 100).

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nedovjesov kao u transu, Zimonjic standardno raspad. Treba da ga pozdrave.

          Odlucivace peti mec, Troicki - Nedovjesov.
          Djokovic verovatno igra ovaj dubl mec da bi se uvezbavao sa Zimonjom jer je odlucio da sa njim igra i OI.
          A da je pametan kao sto nije i surovo realan, trebalo bi da se mane dubla totalno i zahvali Zimonji, jer taj dubl moze samo da mu odmogne ove sezone. Pogotovo sto ga igra sa Zimonjom koji mislim ni sam ne zna sta vise trazi u reprezentaciji. Idi covece u penziju nemoj se majmunisati vise.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Zimonjic je jako pao.
            Parovi su jako bitni, mi sada imamo dva jaka para (Dodig/Skugor i Draganja/Pavic).

            Comment


            • Ajmo, ajmo, ajmo Zimonja!
              Penzija! Penzija!
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Čekaj, je l' me neko zajebava.
                Mi smo izgubili u dublu od igrača koji su duboko ispod 100-tog mesta.
                Zimonjić je 13. dubl igrač, Đoković ne igra dublove, al' je broj 1 od pamtiveka.
                Za Golubeva sam čuo, al' za onog drugog nisam do juče.
                I oni nas nakantaju 3-0.
                Alal vera.
                Last edited by Jaqen Hghar; 05-03-16, 16:51.

                Comment


                • Zimonjic poslednjih 5 godina veze nema, najveca zabluda da je on jedan od najboljih dubl igarca svijeta.

                  Tenis u Srbiji moze da se ugasi kad se Djokovic povuce, Kazahstan ne mogu kuci da dobiju
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako me je išta naučilo prateći DC to je da pozicija na ATP listi ne igra veliku ulogu jer tu igrači koji gotovo ništa nisu napravili u karijeri ali u DC odigraju kao TOP 50 igrači i da 2-1 ne znači ništa.
                    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                    Comment


                    • Novak sjutra preslisava Kukuskina, a onda porodjajne muke Troickog protiv koga god da bude igrao. Nedovjesov igra bas dobro, i Novaka je namucio mimo svih ocekivanja, Golubevu je autodestrukcija srednje ime, ali kad je raspolozen puca iz svih oruzja i odbrane nema. Novak svakako ne treba vise da je pojavljuje na DC ove godine.
                      sigpic

                      Comment


                      • I ovo je mnogo 3 meca u 3 dana.
                        Ali dobro da ispostuje kolege i Bocu.
                        Suvise je on dobar, ne ume da kaze necu, to mu je najveci problem sto se tice repke.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • 'Leb ti ljubim, ali ti da ne uzmeš ni set od ovih indijanaca.

                          Comment


                          • I Golubev i Nedovjesov su dobri igraci. Njihova pobjeda nije preveliko iznenadjenje. Da li neko zna koji skor dubl Zimonjic-Djokovic ima tokom godina?

                            Comment


                            • Ali je meni fascinantno zasto bi Novak igrao dubl s njim na OI? On je sad smijesan igrac godinama vec, nema tu hemije, nema velikog servisa, bolje da je vratio Vemica iz penzije i probao s njim
                              sigpic

                              Comment


                              • Italija ce u julu docekati Argentinu, i to jednostavno mora biti ludnica od meca
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X