Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsi se i ova teniska sezona, sad nema tenisa narednih 5 dana
    sigpic

    Comment


    • Jaci Endi mentalno, veci je igrac
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Tri asa je Mari odservirao kad ga je Gofan osbiljno pritiskao na 3:2. Starsno koliko zeli ovaj DC. To je dotuklo Davida.

        Comment


        • Gofana je dotuklo to sto je Marej jednostavno bolji igrac
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kopira Stanimala sa ovim prstom
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kakav poen za kraj
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Mirno slavlje, nema ni snage za vise

                Jedna od najboljih sezona nekog igraca u istoriji Dejvis Kupa, svaka cast
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Zavrsni poen je sumirao mec. I kad bi Gofan dobio poen, Mari nije htio da mu ga da.

                  Ako je ikada igrac osvojio sam Devis kup, to je ucinio Mari ove godine. Od 12 poena osvojio je 11. Jedini preostali je Uordov protiv Iznera. Doduse 1982. je Mekinroe dobio svih 12, ali Amerikanci su imali jos ponekoga da osvoji poene, ako ustreba. Za Britance nije bilo drugog.
                  Last edited by NI; 29-11-15, 15:15.

                  Comment


                  • Lijepa karijera za Mareja, 2 Slema, OI zlato, Dejvis kup, 11 Mastersa, 35 titula ukupno, drugo mjesto na svijetu. Nije nivo one trojice ali izuzetna karijera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa njemu ako se kockice sloze pa osvoji AO, RG i WTF moze komotno da kaze da je osvojio sve sto se moze u tenisu. Moze to on.
                      Last edited by skeptik; 29-11-15, 16:07.

                      Comment


                      • Odlican Marej, cini mi se da nije imao niti jednog top 10 protivnika u singlu ove godine u DC, ali to ne treba da umanji njegov ogroman uspeh. Bilo je tu podosta ozbiljnih protivnika.
                        Sam samcijat uze covek DC. Znaci Endi Marej protiv ostatka sveta. Vukao je i u dublu i u singlu, crkavao, ali izdrzao i psihicki i fizicki, svaka cast.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Meni je ovo krajnje nebitno takmicenje. Vrlo cesto smesna konkurencija,ali nekada je bio ponos igrati u ovom takmicenju za reprezentaciju, ima gomila legendarnih meceva u istoriji ovog takmicenja. Naravno to ne umanjuje Endijev uspeh svaka mu cast verujem da ce mu znaciti, a svi znamo koliko je samo Djokovicu znacilo
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Meni je ovo krajnje nebitno takmicenje. Vrlo cesto smesna konkurencija,ali nekada je bio ponos igrati u ovom takmicenju za reprezentaciju, ima gomila legendarnih meceva u istoriji ovog takmicenja. Naravno to ne umanjuje Endijev uspeh svaka mu cast verujem da ce mu znaciti, a svi znamo koliko je samo Djokovicu znacilo
                            Au mislim da si u velikoj zabludi. Vidi Marej sta je uradio, igrao iz sve snage, videlo se to koliko mu znaci, znacilo i Rogeru prosle sezone, znas i sam koliko je znacilo Novaka. Tacno je da ponekada ima smesne meceve i lose igrace, to je kad recimo ove naajbolje rese da pauziraju ili samo da odigraju jedan mec zbog OI kao sto je bilo slucaj ove sezone. Ali, daleko od toga da je nebitno, bas lepo takmicenje, za svaki sportista je veliki momenat i gordost da igra za svoju zemlju.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Au mislim da si u velikoj zabludi. Vidi Marej sta je uradio, igrao iz sve snage, videlo se to koliko mu znaci, znacilo i Rogeru prosle sezone, znas i sam koliko je znacilo Novaka. Tacno je da ponekada ima smesne meceve i lose igrace, to je kad recimo ove naajbolje rese da pauziraju ili samo da odigraju jedan mec zbog OI kao sto je bilo slucaj ove sezone. Ali, daleko od toga da je nebitno, bas lepo takmicenje, za svaki sportista je veliki momenat i gordost da igra za svoju zemlju.
                              Pa nema sta da sam u zabludi, pogledaj ko je sve igrao ove sezone u DC, tj ko nije igrao. Pritom napisao sam da je meni nebitno takmicenje. Ima tu i dalje momaka koji ginu, velikih meceva, ali daleko od toga da ovo spada u red najvecih takmicenja
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Pa nema sta da sam u zabludi, pogledaj ko je sve igrao ove sezone u DC, tj ko nije igrao. Pritom napisao sam da je meni nebitno takmicenje. Ima tu i dalje momaka koji ginu, velikih meceva, ali daleko od toga da ovo spada u red najvecih takmicenja
                                Vidi, zavisi kako formulises to nebitno. Nadal je osvoijo ovo 3 puta, valjda sam pogodio, i sad je manja motivacija igrati DC jer je stariji i treba da se sto vise zacuva za druge turnire. Takodje i Djokovic, osvoijo je ovo, drugacije je sada. Ali, generalno gledano svi igraju apsolutno maksimalno kad ga igraju, nema tu nikakve dileme. Meni je to bas lepo takmicenje zbog toga sto se igra do 3 poena, sto se igraju i dublove i vrlo cesto gledamo epske meceve. Ove sezone ih je bilo i te kako, Ward-Isner, Leo Maer-Sousa, Joao Sousa-Gerasimov itd itd... Steta samo sto su uveli TB petog seta, bas je lepo bilo da se gleda neko klanje do iznemoglosti.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X