Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta, šteta samo da sad ne padne

    Ne znam zašto neko ne bio volio Simketa, baš fino igra i jako simpatičan lik, a ovaj Andy se samo prenemaže
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Prelos govor tijela Mareja. Propustice jedinstvenu priliku. Cas tenisa Simona.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by proudNolee View Post
        Šteta, šteta samo da sad ne padne

        Ne znam zašto neko ne bio volio Simketa, baš fino igra i jako simpatičan lik, a ovaj Andy se samo prenemaže
        Pa Marej i Simon strasno lice po stilu igre, samo sto se drugacije ponasaju na terenu, Endi stalno kuka, a Simon igra.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Šta radi sad Simon, koliko propuštenih prilika
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Ali strasno je sto oni igraju preko 2h 2 seta na travi
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Prelos govor tijela Mareja. Propustice jedinstvenu priliku. Cas tenisa Simona.
              Nauucio je i on da blefira.

              Comment


              • Ukrade skot..

                Comment


                • Obradović: Ispovraćan auto i meso kao opanak http://mondo.rs/a813509/Sport/Tenis/...entincima.html


                  A ne odmah po Srpskom pravilu pljuj jer nismo pobedili, kolektivno pamcenje.

                  Comment


                  • Britanija ce docekati Australiju i koliko god da bih voleo da Oziji slave to se skoro sigurno nece desiti. Endi ima lepu sansu da posle te famozne 1936. svojoj zemlji donese jos nesto veliko posle Vimbldona
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Cak i da je Simon poveo 2:0, a bio je blizu, Mari bi na kraju dobio. Jednom kad je usao u smaranje, Simobn nije imao sansi.

                      Britanija je favorit za titulu pod uslovom da Mari dovoljno rano izgubi na USO.
                      Last edited by NI; 19-07-15, 16:39.

                      Comment


                      • Pa smaranje je pocelo odmah, jedva cekam da snimim mec i vidim 10 najduzih razmena.. nesto slicno Lendlu i Vilanderu 1983., pa ko duze izdrzi
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Pa smaranje je pocelo odmah, jedva cekam da snimim mec i vidim 10 najduzih razmena.. nesto slicno Lendlu i Vilanderu 1983., pa ko duze izdrzi
                          Nije u isto mjeri kao kasnije.

                          Comment


                          • Ugasiti DC kao takmičenje ako ga GB osvoji

                            Comment


                            • Svaka cast Endiju Mareju, on je bukvalno sam preslisao celu Francusku reprezentaciju, i u singlu i u dublu, ma on bi onaj dubl dobio i da je sam igrao, kakav Dzejmi, kakvi kurci. Kapa dole.
                              Videlo se da je fizicki smozden, ali nasao je snage. Jbg bilo je pakleno tesko 3 seta u singlu u petak pa cetiri u dublu u subotu, pa onda jos cetiri u drugom singlu u nedelju.A Simona mi zao sto nije bolje znao i umeo da iskoristi Endijeve "padove". Mogao je vrlo lagano da povede 2-0 ... ni tada on ne bi dobio ovaj mec, ali bi ga ucinio sigurno mnogo zanimljivijim. Ne daj se Zile majstore.
                              Mada sve u svemu junak ovog vikenda je Skot, Endi Marej
                              Kapa dole i Lejtonu i Grotu, ali Skot je Skot.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • DC je preziveo Hrvatsku i Srbiju, prezivece i Veliku Britaniju
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X