Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara View Post
    Pa znaš ona priča o babi, dedi i još nečem.

    Kapiram da si mislila što je stavio Ljodru mesto Simona.

    Ne bi ni Česi uzeli one godine da smo imali Janka ili Viktora, bar jednog.
    To je drugacije, mi njih nismo imali, a ovaj je imao Simona i umesto njega stavlja Ljodru, na onoj podlozi
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      To je drugacije, mi njih nismo imali, a ovaj je imao Simona i umesto njega stavlja Ljodru, na onoj podlozi
      To si u pravu.

      Comment


      • Samo gokara brat.

        Comment


        • Tačno sam bila ubijeđena da je ovaj Viktorov poen siguran, kad ono šipak

          Znači završili smo za ovu godinu
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Ja postajem Svicarski navijac u DC. ;)

            Comment


            • Vreme je (krajnje) da selektor podari ostavku.
              Ako nemamo boljeg od Boce ... treba da se ubijemo svi.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Vreme je (krajnje) da selektor podari ostavku.
                Ako nemamo boljeg od Boce ... treba da se ubijemo svi.
                Sto se tice tenisa, veliki broj ljudi sa ovog foruma bi radilo bolji posao, ali sto se tice dodavanja peskira i flasica, tu je Boca majstor svog zanata
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Argentina ce jos jednom biti u finalu ali se bojim da ce ponovo ostati kratkih rukava.. pobednik iz derbija ove runde docekace ih na svom terenu, a bez Delpa oni nece moci da dobiju ni Francusku ni Britaniju u dvoranskim uslovima
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Pa Francuzi bi konacno trebali da uzmu taj DC, ali znajuci njih, naci ce nacin da izgube
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Navijam za Argentince, i ako znam da od toga nema ništa, ali bilo bi fino da uzmu i ako Delpo ne igra značilo bi to njemu
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa Francuzi bi konacno trebali da uzmu taj DC, ali znajuci njih, naci ce nacin da izgube
                          Sve zavisi od danasnjeg dubla
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Australija smanjuje prednost Kazahstana ali je i dalje veliko pitanje da li ovo mogu da okrenu. U svakom slucaju, mislim da Masur sutra ne sme da posalje Kiriosa i Kokinakisa kao juce, Grot mora igrati ali pitanje je koga staviti za drugi mec. Tanasi je juce bio ocajan, Nik indisponiran kao po obicaju, a ne znam da li bi Lejton fizicki izdrzao duel kako treba



                            Rusija je posle maratona smanjila na 2-1, ali tesko da ce okrnjena Spanija ovo ispustiti
                            Last edited by ClayWarrior; 18-07-15, 10:19.
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Kasper Rud (1998) doneo je prvi bod Norvezanima u finalu plej ofa Grupe 3 protiv Kipra, ako Durasovic (1997) u U20 dvoboju dobije Hrisokosa Norveska ide u visi rang. Ova dva momka postavice Norvesku na tenisku mapu veoma brzo
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Kasper Rud (1998)
                                kakav je mali? ako je povukao na caleta trebalo bi da bude nesto od njega

                                Comment

                                Working...
                                X