Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto da ne.DC je valjda posle Wa?
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Igraće Novak skoro sigurno i u četvrtfinalu, ne bi igrao džaba sada protiv Hrvatske

      A i juče posle dubla selektor rekao da je Novak ponovo u timu da se pokuša ponovo doći do titule, tako da nema sumnje da Novak igra i u sledećoj rundi.
      Last edited by Lord Aleksoni; 08-03-15, 17:47.

      Comment



      • Oleksandr heroj dana za sada
        a belgijanci sta rade ovo je bolesno, ali opet bosel je preocajan i ne vidim kojim trikom moze da izgubi osim neke povrede rovitog gofina tako da bih ja majstora deseina na teren bacio

        Comment


        • Nisam ni znao da Bosel igra sa pejsmejkerom, cirkus. A plus je nestalo svetla, za kompletnu festu

          Nista im od toga nije trebalo da su bili bar malo ozbiljniji
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Evo brejka, ajmo Jaka
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              JA OVAJ LAKSONEN NE MOGU DA SVARIM, ZNACI NE MOGUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UU

              Kakav srecnik treba da budes da ti se oba protivnika povredu, a ti vode jedan sa 2-0 a drugi sa 2-1 + brejk??? Kakva to sreca treba da budes jebote?? Jaoooooooo kakav lik ne mogu da vjerujem. Dobro je da im je svetnulo da treba Gofan da igra i da pocisti ova Svajcarsku boraniju sa terena, da ih ne gledam vise. Ajde LAmer ok ali ovaj LAksonen, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
              Odakle ti ideja da se povredio?
              U krajnjem i Laaksonen je trazio MTO plus je igrao onaj dugacak mec u petak

              Belgijanci su sami krivi sto su zakomplikovali stvari i sto nisu uspeli ovakav sastav Svajcarske da oderu vec u subotu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Luthi mastermind
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Samo da meyer sacuva sada servis
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Ma sta ce on da sacuva
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Pa jbm ti tenis zar ni jednu brejk loptu nisi u stanju da sacuvas i jos onako bezvoljno udara lopticu
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • Ma Belgijanci se igraju, hoce publici da prirede spektakl mada su imali i peh da im i gofin i darcis imaju probleme sa povredama zadnjih nedelja. Ali opet i Desein i npr. Kopejans da igra bi bili dovoljni da se ovako jadna svajcarska dobije
                        A Souza me iz dana u dan sve vise nervira

                        Comment


                        • ne znam sta se sa majerom desava, cas igra odlicno trci na svaku lopticu i onda samo stane
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Ajmo sad po brejk
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • ajde brejk sada ajdeeeeeeee
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/Tenis/268845/Ob...o-kao-pobednik

                                Comment

                                Working...
                                X