Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lomio ga Vica pa ga polomio. Znacajan bod, jos sutra dubl da odradi pa pravac pustinja koju dosljaci nazvase indijanskom.
    sigpic

    Comment


    • Aj da mi neko kaže za sledećeg protivnika Sa Argentinom bi igrali tamo a sa Brazilcima se ne sećam da smo igrali nekad, gde bi se igralo sa njima?

      Comment


      • Prokleti RTS i Nikolici, ogavstine
        Last edited by Indigo; 06-03-15, 17:27.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by shpageti View Post
          A zar sam ja pijan da ono shto sam gledao da je mali Coric povrijedio zadnju lozu ili mishice do gluteusa nije uticalo na njegovu igru i na skracivanje poena ?
          Pa nzm ja nisam pijan i vidio sam da nije bio ni blizu na onoj razini ko prva dva seta,pa dovoljno je vidit koliko je loptica izbacio bezveze,tj. kasnio je na njih,ne tražim mu opravdanje,ali nebi sigurno osvojio 4 gema od zadnjih 22 da nije imao nekih problema s nogom,pa i vidila se njegova reakcija na Tv-u sredinom trećeg seta kad ga je maser uhvatio za bolno mjesto,ali u svakom slučaju čestitke Viktoru i sretno Srbiji u daljnem takmičenju

          Comment


          • Originally posted by Mario Ancic View Post
            Pa nzm ja nisam pijan i vidio sam da nije bio ni blizu na onoj razini ko prva dva seta,pa dovoljno je vidit koliko je loptica izbacio bezveze,tj. kasnio je na njih,ne tražim mu opravdanje,ali nebi sigurno osvojio 4 gema od zadnjih 22 da nije imao nekih problema s nogom,pa i vidila se njegova reakcija na Tv-u sredinom trećeg seta kad ga je maser uhvatio za bolno mjesto,ali u svakom slučaju čestitke Viktoru i sretno Srbiji u daljnem takmičenju
            Ne razumijemo se ochigledno,ne trazim mu ni ja opravdanje niti navijam za ijednog od njih,samo sam gledao mech i vidio i da je imao masazu i te bolne grimase i da je od tada svaki poen skracivao i FH koji je do tada bio besprekoran izbacivao u debele oute,zelim samo da potvrdim da li sam samo ja mech vidio ovako kako pricham ili sam ja gledao neshto drugo ...
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
              Aj da mi neko kaže za sledećeg protivnika Sa Argentinom bi igrali tamo a sa Brazilcima se ne sećam da smo igrali nekad, gde bi se igralo sa njima?
              Mislim da bismo Argentini gostovali, a bili domaćini Brazilcima
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • bioje povredjen, ali pobeda vikija se ne umanjuje, ja ocekivao 5 seta

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Mislim da bismo Argentini gostovali, a bili domaćini Brazilcima
                  tako bi trebalo

                  Comment


                  • Pa ja ne znam da li je Viktor neki meč u DK dobio u tri seta večito neki triler sa njim.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Struff i Simon igraju peti set, trenutno 8:8

                      Samo što napisah, Simon uzeo brejk i serviraće za vođstvo Francuza
                      Last edited by Lord Aleksoni; 06-03-15, 17:37.

                      Comment


                      • Velika steta za Strufa, borio se kao lav i verovao sam da moze da ponovi Gojovcika
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Pa ja ne znam da li je Viktor neki meč u DK dobio u tri seta večito neki triler sa njim.
                          onaj najbitniji je dobio u 3 seta

                          Comment


                          • Originally posted by straxx90 View Post
                            onaj najbitniji je dobio u 3 seta
                            taj ce da se pamti u vek vekova, ovo sve nebitno

                            Comment


                            • Izner se raspada, ovo je ocaj zivi

                              Tanasi odmah vraca brejk u petom, bice tu svasta
                              Last edited by ClayWarrior; 06-03-15, 17:55.
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Zašto Lajovića nije bilo u ekipi?

                                Comment

                                Working...
                                X