Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krstin ima dve Celindzer pobede u dublu, osecam da je sjajan
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Žao mi je što nisu došli Čilić i Tipsarević,ali... Videćemo za dublove,tu nikada nisam umela da procenim,mada mislim da za nas neće igrati Viktor,već Peđa Krstin.Svašta Obradović ume da preokrene.
      A jbg Tipsa je ozljeđen nije ni mogao pomoći,a ova naša trojica su svi mogli doći,ali nisu htjeli(ajde Marin jedini ima opravdanje bar nekakvo),pa ne može Krstin igrati nije prijavljen

      Comment


      • Krstin je u timu,prijavljen je,a izmene su moguće do sat vremena pre početka meča
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Krstin je u timu,prijavljen je,a izmene su moguće do sat vremena pre početka meča
          Pa moguće je ako je prijavljen u ekipi do četvrtka i jedan je od 4 igrača,a ja nigdje nisam vidio da je Filip otpao

          Comment


          • Proverila,ipak Pedja nije u timu.Moja greška.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by thrillseeker View Post
              Zamisljam samo fudbalere...




              Ajde da nekako i progutamo doticne ali po ovome se zakljucuje da ce oni samo u nedelje, 8. marta, doci? Sta je sa ostala 2 dana, posto su kompleti u pitanju?
              Nisu samo kompleti ;)

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ova slika mi je jos smesnija, Agasi

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Jel se samo meni cini da su Cesi bas omasili podlogu protiv Australijance? Mislim da bez Berdiha i Stepaneka, jako vece sanse bi im bile ako su igrali na sljaku. Ovako mislim da ce izgubiti...

                    Ocekujem prolaz dalje Urugvaja, dve pobede Pabla Kuevasa i jedna u dublu, a cisto sumnjam da negov mladji brat moze da uradi nesta protiv Giralda i Gonzalesa.

                    Interesantan ce da bude i duel izmedju Kanade i Japoniju, mislim da cemo svakako da gledamo duel izmedju Keija i Milosa jer nece biti ovaj duel resen posle drugog dana. Sutra Milos i Kei po pobjede protiv Ita i Pospisila, pa onda valjda Kanadjani u dublu, a nakon toga ce se u nedelju odlucivati ko ce dalje.

                    Isto tako i Svedska i Austrija igraju jako zanimljiv mec, a nije mi jasan razlog zasto Melzer igra pred Thiema, iako se igra na tvrdu podlogu u dvoranu... Melcer je u teskom kanalu, mislim da to nije dobra odluka za Austrijce al oni si znaju najbolje.

                    Ja sad vidim da sutra igraju meceve MAdagaskar i Zimbabwe, a Makedoniju kako sto vec znamo skoro i da ne postoji na tenisku mapu u poslednjih 7-8 godina. Jebes i tenis i drzava i sve kad Madagaskar je bolje plasiran od tebi i igra u drugu euroafricku zonu.
                    Last edited by Stefan-kobe; 06-03-15, 03:25.
                    OVAKO

                    Comment





                    • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Много смо се препали да Виктор не изгуби???

                        Last edited by Žika; 06-03-15, 06:56.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kazakhstan poveo protiv Italije, tj. Kukushkin dobio Bolelija 3:0.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • A Sepi vodi 6-3 3-0 protiv Golubeva. Bice ovde i treci dan, vrlo izvesno je to.
                            Basic vodi sa 2-0 u setovima, 6-3 6-3 trenutno. Garanganga je na rubu poraza i ako ovo dobije Mirza, a vec izvesno je da ce da dobije, onda Bosna mozemo nazvati za siguran pobjednik ovog dvoboja.
                            Last edited by Stefan-kobe; 06-03-15, 10:23.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post

                              Ocekujem prolaz dalje Urugvaja, dve pobede Pabla Kuevasa i jedna u dublu, a cisto sumnjam da negov mladji brat moze da uradi nesta protiv Giralda i Gonzalesa

                              A sa druge strane u dublu mocni Cabal/Farah
                              Po meni kolumbija ide dalje
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Originally posted by SinisaKun View Post
                                A sa druge strane u dublu mocni Cabal/Farah
                                Po meni kolumbija ide dalje
                                Da, vidis, zaboravio sam da su Cabal i Farah u dublu za Kolumbije... Mada nisu za bacanje ni braca Kuevas, nisu losi i mogli bi uz pomoc publike da urade nesto.

                                Novak sa 20% odradjuje Delica.

                                Vec 2-0 za Novaka, 6-3 6-2. Totalno ocekivano.

                                Da ne zna neko mozda gde mogu da pratim live rezultate za drugu euroafricku zonu? Konkretno za duel Souse i onaj Marokanac, ne znam kako se tocno pise.
                                Last edited by Stefan-kobe; 06-03-15, 13:06.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X