Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Sonja, to je to
    Last edited by jovan; 04-03-15, 15:39.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Čudo neviđeno u zemlji Srbiji, navalio narod u buljucima a ne radi se o otvaranju hipermaketa

      Peco, odlicna slika a ovaj sabiven"veselko" uz prozor ispred decka sa plavom jaknom mi je poznat
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by DejZ View Post
        Cudi me da je autoritet poput Bogdana Obradovica dozvolio takvu sprdnju?
        On je bio glavni kolovodja

        Spoiler
        Ako mislis da njega neko nesto pita
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment




        • Spoiler













          Comment


          • Originally posted by jovan View Post
            Peco, odlicna slika a ovaj sabiven"veselko" uz prozor ispred decka sa plavom jaknom mi je poznat
            Sta da ti rečem Jovančo, ti mu sad dođeš ko reporter sa licinog mesta. Laktaj se tamo kako znaš i umeš i dok neku ekskluzivu ne pribaviš nemo se vrćeš u baruštinu ovdašnju.
            sigpic

            Comment


            • Malo amaterskih snimaka sa danasnjeg treninga



              Spoiler






              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • mali vremeplov ;
                mart 2005. dejvis kup, evroafricka
                Scg - Zimbabve

                http://www.daviscup.com/en/draws-res...ieId=100006632

                Spoiler
                NOVI SAD, PETAK, 4. MART 2005. GODINE sport@ dnevnik.co.yu

                TENIS
                U GRADSKOJ KUĆI U NOVOM SADU ODREĐENI PAROVI ZA DEJVIS KUP MEČ SCG - ZIMBABVE
                Đoković otvara put ka trijumfu

                U hali 1 Novosadskog sajma danas u 12 časova počinje meč prvog kola prve grupe Evro-afričke zone Dejvis kupa između reprezentacija Srbije i Crne Gore i Zimbabvea. Službeni početak duela dogodio se juče u svečanoj sali Gradske kuće u Novom Sadu, gde su određeni parovi za ovaj zanimljiv meč. Žrebom je rukovodio glavni sudija, Mađar Laslo NJire, koji je izrazio veliko zadovoljstvo zbog činjenice da su svi učesnici izuzetno toplo primljeni u Novom Sadu, posebno se tom prilikom zahvalivši gradonačelnici Maji Gojković.
                Upravo je prva dama Novog Sada izvukla prvo ime u žrebu, a na osnovu njega određeni su kompletni parovi. Maja Gojković je iz pehara izvukla ceduljicu s imenom Novaka Đokovića (160. na ATP listi), drugog reketa naše selekcije, kojem je pripala čast da odigra premijerni duel, a rival će mu biti najbolje rangirani igrač Zimbabvea (940.) DŽinius Čidzikve. Ovaj meč počinje danas u 12 časova, a pola sata posle njegovog završetka na teren će izaći naš najbolji igrač Janko Tipsarević (101.) i Zimbabveanac Gvinaj Tonguna (1040.).

                - U Novom Sadu imamo odlične uslove za trening, organizatori su se potrudili da teren (šljaka) dobro pripreme i postoje svi preduslovi da se naši igrači u najlepšem svetlu predstave novosadskoj publici - rekao je selektor plavih tenisera Dejan Petrović. - Slažem se da smo apsolutni favoriti, što potvrđuje i sam pogled na ATP listu na kojoj je najbolje plasirani igrač Zimbabvea tek na 950. mestu (naši Tipsarević 101, Đoković 160.). Čvrsto verujem da ćemo ulogu favorita opravdati i na terenu.

                Selektor selekcije ekipe iz Afrike Klaudio Murape izjavio je da njegovi izabranici nisu bez šansi u Novom Sadu i da izglede procenjuje na 50:50. Posle žreba zamolili smo Tipsarevića da prokomentariše mišljenje prvog čoveka selekcije Zimbabvea.
                - Ne bih želeo da ispadnem prepotentan, ali zaista mislim da su šanse 100:0 u našu korist - bez trunke razmišljanja rekao je Tipsarević. - Teniseri iz Zimbabvea gotovo nikada nisu igrali na šljaci i mislim da u duelu s nama nemaju baš nikakve izglede. U odličnoj smo formi, atmosfera u ekipi je izvanredna i pozivam gledaoce da dođu u halu 1 Novosadskog sajma i da uživaju u odličnom tenisu i, ubeđen sam u to, našoj maksimalnoj pobedi.

                Novak Đoković nema dilemu oko pobednika meča:
                - Očekujem da ćemo već u subotu rešiti pitanje plasmana u drugo kolo. Zimbabve dolazi bez dvojice najbolje plasiranih igrača (Blejk i Ulije, finalisti dubla na Otvorenom prvenstvu Australije), ali i da su oni tu opet bismo mi bili favoriti jer smo svi na poslednjim turnirima pokazali da se nalazimo u odličnoj formi - istakao je Đoković koji će uz Janka Tipsarevića nastupiti u singlu, dok će Zimonjić i Vemić činiti naš dubl.

                Prema prijavama selektora Dejana Petrovića i Murapea, u subotu, u dublu, snage će odmeriti plavi par Nenad Zimonjić - Dušan Vemić i tamnoputi dubl Čidzikve - Tonguna, dok bi u nedelju, u završnim singlovima, na terenu trebalo da se pojave Tipsarević i Čidzikve, odnosno Đoković i Tonguna.
                - Najkasnije sat vremena pred početak dubla selektori mogu da naprave izmene - objasnio je glavni sudije NJire. - Izmene su dozvoljene i za nedeljne singlove, a jedino je sigurno da će danas na teren izaći upravo parovi koji su žrebani. Igra se na tri dobijena seta i verujem da će tribine u sali biti ispunjene i da će gledaoci imati priliku da vide odličan tenis.


                Raspored i satnica:

                Danas
                12 sati: Novak Đoković - DŽinius Čidzikve
                Janko Tipsarević - Gvinaj Tonguna (početak pola sata posle završetka prvog meča).

                Sutra
                13.30 - Svečano otvaranje
                14 - Nenad Zimonjić/Dušan Vemić - DŽinius Čidzikve/Gvinaj Tonguna

                Nedelja
                12 - Janko Tipsarević - DŽinius Čidzikve
                Novak Đoković - Gvinaj Tonguna (početak pola sata posle zavšetka prvog meča).

                Comment


                • Originally posted by cssr View Post
                  mali vremeplov ;
                  mart 2005. dejvis kup, evroafricka
                  Scg - Zimbabve

                  http://www.daviscup.com/en/draws-res...ieId=100006632

                  Spoiler
                  NOVI SAD, PETAK, 4. MART 2005. GODINE sport@ dnevnik.co.yu

                  TENIS
                  U GRADSKOJ KUĆI U NOVOM SADU ODREĐENI PAROVI ZA DEJVIS KUP MEČ SCG - ZIMBABVE
                  Đoković otvara put ka trijumfu

                  U hali 1 Novosadskog sajma danas u 12 časova počinje meč prvog kola prve grupe Evro-afričke zone Dejvis kupa između reprezentacija Srbije i Crne Gore i Zimbabvea. Službeni početak duela dogodio se juče u svečanoj sali Gradske kuće u Novom Sadu, gde su određeni parovi za ovaj zanimljiv meč. Žrebom je rukovodio glavni sudija, Mađar Laslo NJire, koji je izrazio veliko zadovoljstvo zbog činjenice da su svi učesnici izuzetno toplo primljeni u Novom Sadu, posebno se tom prilikom zahvalivši gradonačelnici Maji Gojković.
                  Upravo je prva dama Novog Sada izvukla prvo ime u žrebu, a na osnovu njega određeni su kompletni parovi. Maja Gojković je iz pehara izvukla ceduljicu s imenom Novaka Đokovića (160. na ATP listi), drugog reketa naše selekcije, kojem je pripala čast da odigra premijerni duel, a rival će mu biti najbolje rangirani igrač Zimbabvea (940.) DŽinius Čidzikve. Ovaj meč počinje danas u 12 časova, a pola sata posle njegovog završetka na teren će izaći naš najbolji igrač Janko Tipsarević (101.) i Zimbabveanac Gvinaj Tonguna (1040.).

                  - U Novom Sadu imamo odlične uslove za trening, organizatori su se potrudili da teren (šljaka) dobro pripreme i postoje svi preduslovi da se naši igrači u najlepšem svetlu predstave novosadskoj publici - rekao je selektor plavih tenisera Dejan Petrović. - Slažem se da smo apsolutni favoriti, što potvrđuje i sam pogled na ATP listu na kojoj je najbolje plasirani igrač Zimbabvea tek na 950. mestu (naši Tipsarević 101, Đoković 160.). Čvrsto verujem da ćemo ulogu favorita opravdati i na terenu.

                  Selektor selekcije ekipe iz Afrike Klaudio Murape izjavio je da njegovi izabranici nisu bez šansi u Novom Sadu i da izglede procenjuje na 50:50. Posle žreba zamolili smo Tipsarevića da prokomentariše mišljenje prvog čoveka selekcije Zimbabvea.
                  - Ne bih želeo da ispadnem prepotentan, ali zaista mislim da su šanse 100:0 u našu korist - bez trunke razmišljanja rekao je Tipsarević. - Teniseri iz Zimbabvea gotovo nikada nisu igrali na šljaci i mislim da u duelu s nama nemaju baš nikakve izglede. U odličnoj smo formi, atmosfera u ekipi je izvanredna i pozivam gledaoce da dođu u halu 1 Novosadskog sajma i da uživaju u odličnom tenisu i, ubeđen sam u to, našoj maksimalnoj pobedi.

                  Novak Đoković nema dilemu oko pobednika meča:
                  - Očekujem da ćemo već u subotu rešiti pitanje plasmana u drugo kolo. Zimbabve dolazi bez dvojice najbolje plasiranih igrača (Blejk i Ulije, finalisti dubla na Otvorenom prvenstvu Australije), ali i da su oni tu opet bismo mi bili favoriti jer smo svi na poslednjim turnirima pokazali da se nalazimo u odličnoj formi - istakao je Đoković koji će uz Janka Tipsarevića nastupiti u singlu, dok će Zimonjić i Vemić činiti naš dubl.

                  Prema prijavama selektora Dejana Petrovića i Murapea, u subotu, u dublu, snage će odmeriti plavi par Nenad Zimonjić - Dušan Vemić i tamnoputi dubl Čidzikve - Tonguna, dok bi u nedelju, u završnim singlovima, na terenu trebalo da se pojave Tipsarević i Čidzikve, odnosno Đoković i Tonguna.
                  - Najkasnije sat vremena pred početak dubla selektori mogu da naprave izmene - objasnio je glavni sudije NJire. - Izmene su dozvoljene i za nedeljne singlove, a jedino je sigurno da će danas na teren izaći upravo parovi koji su žrebani. Igra se na tri dobijena seta i verujem da će tribine u sali biti ispunjene i da će gledaoci imati priliku da vide odličan tenis.


                  Raspored i satnica:

                  Danas
                  12 sati: Novak Đoković - DŽinius Čidzikve
                  Janko Tipsarević - Gvinaj Tonguna (početak pola sata posle završetka prvog meča).

                  Sutra
                  13.30 - Svečano otvaranje
                  14 - Nenad Zimonjić/Dušan Vemić - DŽinius Čidzikve/Gvinaj Tonguna

                  Nedelja
                  12 - Janko Tipsarević - DŽinius Čidzikve
                  Novak Đoković - Gvinaj Tonguna (početak pola sata posle zavšetka prvog meča).
                  Bio sam na tom meču, ko juče da je bilo, to je prvi i poslednji teniski meč koji sam gledao uživo.

                  Ostale su mi u sećanju dve stvari. Prva je da do tada nisam imao predstavu kako loptica brzo leti, jer sam gledao sa strane, a ne kao do tada na TV. A druga je Novak koji je posle svog meča došao na montažnu tribinu i seo 2-3 m od mene, između običnih ljudi, zezao se i potpisavo klincima. Odmah sam video da ima glavu da bude šampion.

                  Comment


                  • E necemo tako, ides ti sa mnom na novosadske Fjucerse na leto.. na pravi tenis
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Uvek samo plakanje od smeha dolazi u obzir...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Koliko god mi ove slike bile kul kada vidim Bocu na njima, zgade mi se ... jbg jace je od mene ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Koliko god mi ove slike bile kul kada vidim Bocu na njima, zgade mi se ... jbg jace je od mene ....
                            Ali strasno je kolko se on ne uklapa, bas kvari slike
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Uradjen je zreb, prvo igraju Djokovic i Delic, pa Troicki i Coric, 2.dana Troicki/Zimonjic-Skugor/Draganja
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • eto gde je otisao deo karata
                                a jos kad bi makar znale sta idu da gledaju

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X