Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jbg ovi pobedili... Drzim palceve da ih nakantaju sutra Francuzi.

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Stan kao i obično u drugom planu..
      svi Švajcarci na Fedovoj temi..
      zaboravili da su još prošle nedelje pisali kako će Stan zeznuti Fedu DC..
      A mozete li bar jednom da ne generalisete... jer ja sebe nikako u ovome ne mogu pronaci.

      Comment


      • Vjera u Stana nikad prestala nije, niti će...Stanimaaaal

        Comment


        • Nismo mi Svajcarci

          Stan je drug iz reprezentcije, mi smo Fedovci
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Cekam sutra peti mec da resi, da pogodim bar nesto od ankete.
            Gledala sam prvi set, i nisam dobila utisak da su Svajcarci toliko dobri, koliko je Gasquet bio slab.
            Jel moze sutra Tsonga protiv Federera? Mora, jer duel ce se resiti u petom mecu.

            Comment


            • Jo nema nikakvu veru u sebe, svoju igru i mogucnosti u ovom DC jasno se to juce videlo u mecu, pre pocetka dubla imao i suze u ocima verovatno izazvane razocarenjem u sebe i svescu da je i ova salatara verovatno otisla u nepovrat , a on je trebao biti nosilac svoje reprezentacije gde je prilika da se protiv dva igraca koliko god oni dobri bili uzme taj toliko zeljeni trofej. I u slucaju eventualnog iznenadjenja i poravnanja rezultata , tesko ce Monfils ponoviti jucerasnju partiju gde je protivnik u mnogo boljoj formi nego jucerasnji.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by El Dorado View Post
                Jednostavno ako pricamo o singl igracima,ovo je najbolji dubl na svetu trenutno,genijalci
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Pa sta je tu smesno, koja 2 igraca iz iste zemlje su bolja?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa sta je tu smesno, koja 2 igraca iz iste zemlje su bolja?
                    krajinovic i lajovic , nosioci naseg DC-a

                    Comment


                    • Mozda ipak igra Gilles sutra, kasno
                      http://api.viglink.com/api/click?for...coude%2F516958
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ne moze Simon, nije prijavljen, mogu samo Conga, Gaske ili Beneto.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ne moze Simon, nije prijavljen, mogu samo Conga, Gaske ili Beneto.
                          Simon ako nije povređen, nemam nikakvu ideju zašto nije prijavljen.

                          Comment


                          • Primakli su se bas,bas...bravo Wawerer. Nije bilo lako igrati u ovoj atmosferi...
                            Jeli su glasine ili ide Risa sutra ma teren
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • Ovde se, vidim, mnogo više navija za Švajcarsku nego za Srbiju. Da li to treba da nam služi na čast? Ili sram?

                              Comment


                              • Originally posted by BratBugarin View Post
                                Ovde se, vidim, mnogo više navija za Švajcarsku nego za Srbiju. Da li to treba da nam služi na čast? Ili sram?
                                Cast, normalna nacija, da se ugledas samo. A mozda je i negativna, zavisi gde zelis da zivis, kameno doba ili 21 vek.

                                Comment

                                Working...
                                X