Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rodžerovi botovi rnče u tri smjene.. kulminacija tek slijedi ;-

    Comment


    • svi kuliraju Stanojla

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Francuzi osim reflektora izgleda nemaju ni grejanje
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Jos niko nije prognozirao Svicarska u 5 setova. Od 6 nas koji smo prognozirali 2:2, svi vjerujemo da ce Monfis pobijediti Stana u zadnjem mecu.

          Comment


          • Evo NI, da ne stoji ta opcija prazna.
            Ja uvek promasim kada prognoziram, mozda sada pogodim?

            Comment


            • polako me vec hvata nervoza, idemo momci

              #SupportTheSwiss
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Jos niko nije prognozirao Svicarska u 5 setova. Od 6 nas koji smo prognozirali 2:2, svi vjerujemo da ce Monfis pobijediti Stana u zadnjem mecu.
                mislis da je sposoban Lemonf za takav podvig? i fizicki i psihicki

                od 2010/11 nema bitan mec u DC, fizicka sprema mu je katastrofa za ovakve maratone, spora sljaka koja Stanu previse odgovara... jeste da publika moze da podigne Gaela, ali ako mu krene lose mogu da ga odvedu u dodatni kontra ritam vrlo lako... vec je za danas poceo da trazi alibije i kuka da ce mu trebati ogromna pomoc sa tribina koja za njega lagano moze da bude mac sa dve ostrice... ne smem da zamislim kako ce se izboriti sa pritiskom odlucujuceg meca i eventualne titule... iako ja cvrsto verujem da ce Svajcarci da zavrse posao ranije

                Comment


                • Francuzi: Treba nam čudo, jer kako bez čuda dokazati da su čuda moguća. Zato se čudu nadamo da se čudo desi pa da ovi naš nekim čudom čudo stvore i podare nam čudesni DC pehar.
                  Federoletovci: Mi u čuda ne verujemo osim u čudotvorca čudesnih ruku koji čudesnim darom čineći čudo doprinosi čudesnom oporavku naše čudesno bezgrešne ikone.
                  Stanmenovci: Nas je malo ali zato znamo da su čuda moguća. Čudo čekamo, čudu se nadamo da se ovaj naš konačno sebi dozove.
                  Kobajagi neutralni: Čuda ne postoje, ali bi baš voleli videti jedno takvo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by FeliLopez View Post
                    mislis da je sposoban Lemonf za takav podvig? i fizicki i psihicki

                    od 2010/11 nema bitan mec u DC, fizicka sprema mu je katastrofa za ovakve maratone, spora sljaka koja Stanu previse odgovara... jeste da publika moze da podigne Gaela, ali ako mu krene lose mogu da ga odvedu u dodatni kontra ritam vrlo lako... vec je za danas poceo da trazi alibije i kuka da ce mu trebati ogromna pomoc sa tribina koja za njega lagano moze da bude mac sa dve ostrice... ne smem da zamislim kako ce se izboriti sa pritiskom odlucujuceg meca i eventualne titule... iako ja cvrsto verujem da ce Svajcarci da zavrse posao ranije
                    Mislim da nije Monfis sposoban da dobije taj mec. Ali to ti je razlika kada brzopteto prognoziras po sistemu - bice izjedanaceno a Francuska ce na kraju pobijediti, i kad malo pogledas sto su mogudjnosti prije nego prognoziras.

                    Comment


                    • Vi koji ste glasali za Francuze, jel to navijački, protiv Federera ili stvarno mislite da će Francuzi npr u 4 proć Švicu

                      Comment


                      • Kvota na Monfilsa 2,5.Poklon za sve kladionicare

                        Comment


                        • Originally posted by Damir View Post
                          Kvota na Monfilsa 2,5.Poklon za sve kladionicare
                          Kucu na to stavi odmah
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Otkud znas da l se kladim

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Vi koji ste glasali za Francuze, jel to navijački, protiv Federera ili stvarno mislite da će Francuzi npr u 4 proć Švicu
                              Ja sam stavila Francuska u 5.. sa malo sportske sreće moguće..
                              ako Roger nije 100% spreman i ako se Stan raspadne, a Conga odigra kako ume..
                              u suprotnom peti meč će biti revijalan..
                              nadam se u svakom slučaju dobrom tenisu, pa neka pobedi bolji..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • 4:1 za Francuze
                                Prvi dan ce da zavrsi 1:1,pobjedama Stana i Gaela
                                Drugi dan Francuzi uzimaju doubles,2:1
                                Treci dan Roger gubi i 2. single (ili onaj ko ga bude mijenjao), 5. mec ce da bude revijalnog karaktera,Gasquet vs Lammer/Chiud

                                Comment

                                Working...
                                X