Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vavrinka van forme moze da pukne od svakog, altroke od Conge, Simona i Monfisa
    sigpic

    Comment


    • Svakako bi pre pukao na tvrdoj trenutno...
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Ne zna se ko je u vecoj formi, Francuzi ili Stan, vec vidim epske meceve, klasike
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ne znam zasto ali mislim da ce Stan da bude pravi.....
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Moguce, ali opet dubl Francuza sa Benetoom ima prednost, Federera mogu dobiti na sljaci i Conga i Simon, a daleko od toga da Vavrinka ima upisane dvije pobjede. Sve je itekako otvoreno, na brzoj podlozi bi ucinili da Federer ima skoro pa garantovane dvije pobjede, ovako su ga maksimalno ogranicili.
            sigpic

            Comment


            • Bas suprotno, na brzoj podlozi bi skroz neutralisali Vavrinku, a obojica mogu da dobiju Feda, a ovako je Fed sam po sebi pretnja, a ubacili su i Vavrinku u pricu.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Čitajući ovaj forum dobiješ sliku da Federer na šljaci ne zna hodati

                Comment


                • Da neki Francuz u ovoj formi dobije Federera u ovoj formi na tri dobijena seta i na ultra brzom betonu? Good luck with that.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Čitajući ovaj forum dobiješ sliku da Federer na šljaci ne zna hodati
                    Sve Federerove probleme na sporoj podlozi koja prima spin smo vidjeli ove nedelje protiv skromnog Sardija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jesu mu otezali ali su i sebe ogranicili istovremeno....Dubl je njihov unapred. Ne bi Role imao upisane pobede , ne slazrm se ....mec sa Congom na RG nije merilo...veca mu je opasnost na tvrdoj. Da su izabrili ovako nesto kao u Berciju sa visokim odskokom bili bi mnogo veci favoriti. Tu bi bas ranili Roleta
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sve Federerove probleme na sporoj podlozi koja prima spin smo vidjeli ove nedelje protiv skromnog Sardija.
                        Niti na jednoj sljaci ne odskace lopta toliko kao na ovoj podlozi u Bersiju, cak sljaka bolje prima slajs nego ovo cudo...
                        Podloga kao Bersi bi bila pravi izbor za Francuze, ali su po obicaji napravili gresku

                        Sent from my HTC, posto mi se moze
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • I da cini mi se da su ovime sebi iskopali poraz i to zbog Stana....nemogu ga dobiti na sljaci niti jedan od njih..pre ce Roleta nego njega...
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Francuzi su izabrali pravu odluku sa šljakom. Na tvrdoj podlogi ne bi imali šanse protiv Rogera. Na šljaci Tsonga i Monfils (Simon) imajo svoje šanse.
                            Ja bih kao selektor Francuske kao drugog igrača izbarao Monfilsa.

                            Comment


                            • Originally posted by jacques9 View Post
                              Francuzi su izabrali pravu odluku sa šljakom. Na tvrdoj podlogi ne bi imali šanse protiv Rogera. Na šljaci Tsonga i Monfils (Simon) imajo svoje šanse.
                              Ja bih kao selektor Francuske kao drugog igrača izbarao Monfilsa.
                              Teze je njemu sigurno nego Svajcarcima, oni imaju Rodzera i Vavrinku i to je to. Francuzi vise njih koji nisu kvalitet kao Fed.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Teze je njemu sigurno nego Svajcarcima, oni imaju Rodzera i Vavrinku i to je to. Francuzi vise njih koji nisu kvalitet kao Fed.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                                Problem je sto se svi raspadaju. Sad govorim hipoteticki, ako su svi zdravi ja bi birao Tsonga i Simona. Neko ce reci Monfils, ali ne treba Francuze taj smijesnik, Giles je daleko seriozniji igrac od njega. On moze da dobije Vavrinku na sljaci, jer mnogo vraca, a ovaj ako udje u ludilo greskama nema mu spasa. A prosle sezone je dokazao da moze da dobije i Rogera na sljaci, malo je falilo na RG-u.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X