Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Tako su najavili, to je onaj spiker rekao kad se zavrsio Jankov mec, da su taj dubl prijavili Cesi, ali normalno uvek mogu da promene $%&5qw7
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=T-Mac link=topic=1286.msg170049#msg170049 date=1284764451]
      Kakvi crni Hajek i Minar, igrace Rale i Berdych..
      [/quote]

      Ma, da, bre ..

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        baš me interesuje koga će Obradović i Pilić da odaberu za današnji dan..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=jagodica link=topic=1286.msg170076#msg170076 date=1284803953]
          baš me interesuje koga će Obradović i Pilić da odaberu za današnji dan..
          [/quote]po nekoj mojoj logici to ce biti viktor/bozoljac-zimonjic.
          ako djovak bude igrao danas mece biti fit za sutra, a isto vazi i za jankeca, koji em je igrao i juce a sposoban je i da treceg dana pobedi lepog, zlu ne trebalo.
          tako da ostaju viktor i bozoljac a viktor je uigraniji sa zimom, tako da mislim da ce viktor igrati danas a da se novak i tipsa cuvaju za singl sutra.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Ako budu igrali Hajek/Minar onda ko god izadje sa Zimonjom lagano pobjedjujemo $*(5f
            Tmac,izgubio Falla!
            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=carter985 link=topic=1286.msg170079#msg170079 date=1284804585]
              po nekoj mojoj logici to ce biti viktor/bozoljac-zimonjic.
              ako djovak bude igrao danas mece biti fit za sutra, a isto vazi i za jankeca, koji em je igrao i juce a sposoban je i da treceg dana pobedi lepog, zlu ne trebalo.
              tako da ostaju viktor i bozoljac a viktor je uigraniji sa zimom, tako da mislim da ce viktor igrati danas a da se novak i tipsa cuvaju za singl sutra.
              [/quote]
              Kako bozoljac?

              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=carter985 link=topic=1286.msg170079#msg170079 date=1284804585]
                po nekoj mojoj logici to ce biti viktor/bozoljac-zimonjic.
                ako djovak bude igrao danas mece biti fit za sutra, a isto vazi i za jankeca, koji em je igrao i juce a sposoban je i da treceg dana pobedi lepog, zlu ne trebalo.
                tako da ostaju viktor i bozoljac a viktor je uigraniji sa zimom, tako da mislim da ce viktor igrati danas a da se novak i tipsa cuvaju za singl sutra.
                [/quote]

                I ja isto mislim.. Nole i Tipsa bi svakako trebali da igraju singl, jer ko zna, mozda će morati da se jure oba boda u nedelju..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=dacha-czv link=topic=1286.msg170082#msg170082 date=1284805198]
                  [quote author=carter985 link=topic=1286.msg170079#msg170079 date=1284804585]
                  po nekoj mojoj logici to ce biti viktor/bozoljac-zimonjic.
                  ako djovak bude igrao danas mece biti fit za sutra, a isto vazi i za jankeca, koji em je igrao i juce a sposoban je i da treceg dana pobedi lepog, zlu ne trebalo.
                  tako da ostaju viktor i bozoljac a viktor je uigraniji sa zimom, tako da mislim da ce viktor igrati danas a da se novak i tipsa cuvaju za singl sutra.
                  [/quote]
                  Kako bozoljac?
                  [/quote]pa jel nije i on u sastavu?

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Pazite komentar sa B92 #%d*

                    pazite ovo 100 posto imam proverenu informaciju iz teniskog saveza novak nece da igra jer obradovic nije pozvao njegovog brata marka u reprezentaciju pa se naljutio.i sam je izjavio da je spreman za dejvis kup i da ce igrati 100 posto jer je mislio da ce marko igrati ali ih je obradovic ispalio i sad je novak ljut ali nema veze mozemo mi i bez djokovica do finala protiv francuza u areni.ziki janko i viktore srecno.SRBIJA JE UZ VAS
                    http://www.b92.net/sport/komentari.p...59532#k4394184

                    Ja ne vjerujem kako ljudi lupaju!
                    Pa da nije bilo Novaka ne bi bilo polufinala,a da je izasao juce i izgubio bilo bi,aaaaaaa pa sto nisi odmorio,trebao je Viktor da igra,itd...
                    #%d*
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=Vladan link=topic=1286.msg170080#msg170080 date=1284804780]
                      Ako budu igrali Hajek/Minar onda ko god izadje sa Zimonjom lagano pobjedjujemo $*(5f
                      Tmac,izgubio Falla!
                      [/quote]
                      Kako izgubio? #^GH*#
                      A, sta je Fish uradio?
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Ma od Fish-a je i izgubio 7&@%q
                        Ali Kolumbija i dalje ima velike sanse,odgovorice Falla u nedelju #$&+|r
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=Vladan link=topic=1286.msg170089#msg170089 date=1284805682]
                          Pazite komentar sa B92 #%d*

                          pazite ovo 100 posto imam proverenu informaciju iz teniskog saveza novak nece da igra jer obradovic nije pozvao njegovog brata marka u reprezentaciju pa se naljutio.i sam je izjavio da je spreman za dejvis kup i da ce igrati 100 posto jer je mislio da ce marko igrati ali ih je obradovic ispalio i sad je novak ljut ali nema veze mozemo mi i bez djokovica do finala protiv francuza u areni.ziki janko i viktore srecno.SRBIJA JE UZ VAS
                          http://www.b92.net/sport/komentari.p...59532#k4394184

                          Ja ne vjerujem kako ljudi lupaju!
                          Pa da nije bilo Novaka ne bi bilo polufinala,a da je izasao juce i izgubio bilo bi,aaaaaaa pa sto nisi odmorio,trebao je Viktor da igra,itd...
                          #%d*
                          [/quote]

                          pa da tu i ima nekog protežiranja zbog brata, u ovom slučaju bi bilo neozbiljno krajnje..
                          ovo je ipak polufinale DC..
                          imam i ja pouzdanu informaciju da je Srle poludeo zbog jedne mlađane pevačice srećno udate za jednog poznatog sportistu.. kakva je čaršija ovaj Beograd majko mila.. ^&*ST*^#
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Mislim da svi mogu da vide da su oni prijatelji i da se odlicno slazu.Atmosfera u timu je sjajna.Ne znam sto prave od Novaka neku zvijezdu koja nece da igra za reprezentaciju,on je uvijek bio tu,sjetimo se i OI-a,pa sve je dao ne bi li dosao do medalje.Znamo sta je bilo protiv Davydenko-a u DC-u,ali on sigurno ne bi predao da nije morao,jos pri vodjstvu.

                            Samo su juce napravili gresku,prvo rekli dijareja,da bi posle Novak izjavio da je umoran i iscrpljen,sto je i normalno,ogroman je put u pitanju,a tu je i vremenska zona.

                            Ali neki jedva cekaju da pljuju!
                            A komentari su strasni,no dobro,zavist je cudo!

                            Samo da se danas uzme bod!
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ma ja stvarno ne mogu da verujem da nesto tako pisu,ali dobro nema veze.Ima tu neceg sigurno,ali reci da Novak nece da igra zato sto Marko nije pozvan u reprezentaciju je cista glupost.Pa koliko samo tenisera ima ispred njega na ATP listi i koliko boljih igraca,a bas njega da zovu.Ma besmislica,ne komentarisem ovo vise
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Obradovic je pratio Novaka na USO-u i sad Novak nece da igra zato sto Marko nije pozvan,a Marko je igrao u Banja Luci,ma lupaju se gluposti samo tako *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X