Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Zar Maki nije "neutralan" po pitanju otcepljenja?
    Bio je do sinoc.
    Originally posted by DinoFC View Post
    I da se Skotska ne odvoji on nece biti ljubimac Britanaca nakon sinocnji tvitova. Vec sad prima zestoke prijetnje i uvrede
    Konerija nisu vrijedjali da znam, Marej je kasno izasao iz ormana. Realno ni do sad nije bio ljubimo Engleza, nije mnogo izgubio.
    sigpic

    Comment


    • Nisu ga mirisali nesto posebno ali ga nisu ni mrzili kao sto bi se moglo sada desiti.

      Konerija nisu valjda zato sto se znalo da on podrzava ali Andy-evo okretanje u zadnji cas valjda izazavalo bijes.

      Comment


      • Mogu da ga mrze do mile volje, da nije bilo njega stajali bi jos 30 godina pred statuom Freda Perija

        A posto verujem da ga dokoni tviterasi ne doticu previse, igrace za Britaniju i sledece godine, nije to Balkan
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Mogu da ga mrze do mile volje, da nije bilo njega stajali bi jos 30 godina pred statuom Freda Perija

          A posto verujem da ga dokoni tviterasi ne doticu previse, igrace za Britaniju i sledece godine, nije to Balkan
          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=901388

          Ipak je Andy mirotvorac Ovo je sigurno neko dodvoravanje

          Comment


          • Jos jednom, niti ima kome da se dodvorava niti mu je ovo potrebno, ali je ipak tu
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Pa, ukoliko vecina glasa za DA, nezavisnost Skotske bi stupila na snagu tek za (minimum) 2 godine, tako da... ...nece se odmah sutra sve promijeniti.

              Sto se tice duela Srbija-Hrvatska, dosta toga zavisi i od Djokovica, ali ukoliko on i ne bude igrao nadam se povratku Troickog. Sa njim, Zimonjicem, Krajinovicem i Lajovicem, to je i dalje dosta kvalitetna ekipa.

              Comment


              • Tu je i mocni Ivo!Kakav mec Mogao bi sastav izgledati ovakojokovic,Troicki,Lajovic,Zimonjic...mada je meni bolji Filip od Dusana...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Tu je i mocni Ivo!Kakav mec Mogao bi sastav izgledati ovakojokovic,Troicki,Lajovic,Zimonjic...mada je meni bolji Filip od Dusana...
                  Ma Ivo je odustao od reprezentacije. Puno je tj godina i za jedno i drugo.
                  Lajovic je trenutni bolji ali u reprezentaciji se jos bas nije istakao.
                  Gledak sam decka uzivo u Umagu, kvaliteta je to.

                  Comment


                  • Originally posted by tenis_cro View Post
                    Ma Ivo je odustao od reprezentacije. Puno je tj godina i za jedno i drugo.
                    Lajovic je trenutni bolji ali u reprezentaciji se jos bas nije istakao.
                    Gledak sam decka uzivo u Umagu, kvaliteta je to.
                    Nije odustao,želi igrati do Ria najmanje,a ne može ako ne dobije dozvolu od saveza,pa su se dogovorili da odigra 2,3 meča najmanje ako bude potreban,uglavnom bit će u sastavu ako bude meč na hardu.

                    Comment


                    • Pa gde bas dobismo Hrvatsku u prvom kolu? Od toliko slabijih zemalja covece Ali dobro, sta je tu je, igra se kod nas ako nista
                      link

                      Comment


                      • За овај наш састав је и ово максимум, сад нека се сладе хрвати мало над нама, а Ноле нака навија са неких девичански острва где се као припрама за следећу сезону или вечити Роланд Гарос....
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          За овај наш састав је и ово максимум, сад нека се сладе хрвати мало над нама, а Ноле нака навија са неких девичански острва где се као припрама за следећу сезону или вечити Роланд Гарос....
                          Zikooo breee, druze nemoj biti tako surov

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Mario Ancic View Post
                            Eto NI tvojih 12,5 %
                            A pogle parova : Francuska-Njemačka, SAD-VB, Brazil-Argentina, Hrvatska-Srbija

                            edit: najgori mogući ždrijeb i za vas i za nas
                            I Kanada Japan. Stvarno da pomislim da se zrijeb namjesta.

                            Ako Novak jos uvije bude zainteresovan za DC i ako bude u pristojnoj formi, to je idealni zrijeb za njega i Srbiju.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              I Kanada Japan. Stvarno da pomislim da se zrijeb namjesta.

                              Ako Novak jos uvije bude zainteresovan za DC i ako bude u pristojnoj formi, to je idealni zrijeb za njega i Srbiju.
                              Zanima me tvoje mišljenje zašto misliš da je idealno,pogotovo jer dolazi par dana prije IW meč,znači ako će Novak igrati gotovo je sigurno da će meč biti na hardu ,ne vjerujem da će se kockati sa šljakom ,a svi naši tenisači su najjači na hardu + slabite vašeg drugog igrača koji god da bude ..

                              Comment


                              • Nasi treba da stave ili sljaku ili ultra spori hard i u slucaju da igraju Novak i Viktor, mislim da realno mozemo da prodjemo sa 3:2.
                                A mozda i dubl iznenadi, pa bude i laksa pobeda
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X