Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Filipe
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Ajde Filipe, još dva.... spašavaj nas kad već Dule nije mogao
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • monsun, pih kakve smo srece...
        Similis simili gaudet

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Andrej Rublev debitovao je za DC selekciju Rusije sa 16 godina, i u nevaznom mecu dobio portugalskog tinejdzera Frederika Fererira Silvu u dva seta. Ovo je prva od mnogih njegovih pobeda za zbornaju komandu u narednih 15 godina
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Хрватима на мајцама пише КРОАТИЈА

              обично CROACIJA а сада: CROATIJA /на ком ли је то па сад језикау?/
              sigpic

              Comment


              • Berankis prejak danas, meč izgubljen i prije današnjeg dana...Mirza ne bi igrao 5. mel i da je došlo do njega...

                Odluka da se igra u dvorani na tvrdoj podlozi je od samog početka bila jako loša

                Comment


                • Shminka, da nisi slucajno bio zrtva Damirove histerije danas?!

                  Comment


                  • Nisam, drug jeste, al ga je iskulirao...glupira se...loptica po sred linije, on traži aut...i tako i jedni i drugi tri dana...danas je sve bilo ok

                    Comment


                    • Nije, bio je na gornjoj strani.

                      Opasno me Damir iznerviro sa onim tersanjem, da je @shminka bio umjesto onog momka, uletili bi ja i haver na teren
                      Last edited by Prle!; 14-09-14, 18:12.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Originally posted by Prle! View Post
                        Nije, bio je na gornjoj strani.

                        Opasno me Damir iznerviro sa onim tersanjem, da je @shminka bio umjesto onog momka, uletili bi ja i haver na teren
                        jos kad bi Damir smeo da krene na shminku
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pa uletili bi da spasimo Damira, logicno
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Berankis prejak danas, meč izgubljen i prije današnjeg dana...Mirza ne bi igrao 5. mel i da je došlo do njega...

                            Odluka da se igra u dvorani na tvrdoj podlozi je od samog početka bila jako loša
                            Da,Berankis voli da igra na tvrdoj podlozi u dvorani a danas je za razliku od proslog meca imao i protivnika ciji stil igre mu mnogo vise odgovara.Dobijao je mnogo kratkih loptica loptica od Dzumhura koji nije ni neki posebno dobar server tako da je rezultat ocekivan.Valjda ce sa ovom pobjedom dobiti malo samopouzdanja jer mu je karijera u padu a igrac je za top 30 i to samo ovako na talenat.

                            Comment


                            • Damir baš prekratak danas, ni blizu osnovne linije udarci...jedino je za break u 3. setu pogodio 3 puta osnovnu liniju...mimo toga ni blizu osnovne...a nema šta on u razmjenama sa Berankisom, sa dva jaka udarca ima zicer na mreži...

                              Comment


                              • Svaka cast Holandjanima, kao lavovi se bore danas
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X