Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • shminka

    na kojoj liniji si bio?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Osnovna, dobro je prošao dan

      Comment


      • onda sam te definitivno videla, posto uvek sedis ukrivo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • 10 vezanih gemova za Bautistu Aguta na startu meca protiv Dutra Silve, za sada sprdnja
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            onda sam te definitivno videla, posto uvek sedis ukrivo
            bliži kameri, na lijevu stranu...tako se mora sjediti

            Comment


            • OVa podloga deluje brzo bas kao i na Celindzeru, uzivao sam uz prvi mec
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ista je podloga kao na challengeru, samo usporena na 4...što znači da od challengera nema ništa dok istu stvar ne odrade sa preostale dvije

                Comment


                • To im nije trebalo, mada je i ovako dobro.. svasta se moze videti ovog vikenda. Navijam da prodjete, bila bi to velika stvar
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Dusan & Filip - Svaka cast

                    Comment


                    • znači Damiru dosta što je sporije...bolji je na reternu, ima više relija...samo se ovako moglo...na onom ledu bismo imali manje šansi...

                      Comment


                      • Nisam o tome razmisljao, gledao sam samo svoje interese

                        U Sanrajzu polako suse teren, nedostajao mi je ovaj stadion i Celindzer koji je bio jak kao crna zemlja
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Mario Ancic View Post
                          jel zna netko točno jel se može stavit prvi igrač da igra 5 meč,ako nije igrao prvi dan(npr. Čilić protiv Nizozemske),ja sam mislio da se to nemože napraviti,a sad čitam na nekim forumima da čak i može,pa sad nisam pametan
                          To bi nam bila losa opcija. Bolje ovako da ako sutra izgubimo Cilic izvlaci stvar u nedjelju pa Borna proba dobiti peti. Ne bi valjalo da nam klinac igra mec za ostanak. Mislim i na 2:2 je ali makar nije 1:2.
                          Ali ja se nadam da Marin dobija iduca 2 i to je to.

                          Comment


                          • Izner uzima prvi set u taj brejku protiv Gombosa ali ovo uopste ne deluje dobro.. posle najgoreg US Opena za domace igrace u istoriji, sada igraju DC u nekoj nedodjiji daleko od Cikaga pred dobrano praznim tribinama i samo im fali ispadanje iz Svetske grupe posle 26 godina
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Donaldson je tu kao ozbiljan igrac u najavi.Valjda ce Kveri izgubiti mesto u timu uskoro...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Veliki preokret Bellucci-a protiv Andujar-a! Ako vec ova pobjeda nece biti dovoljna da se savlada oslabljena Spanija, onda se bar nadam da ce mu ovaj mec pomoci da napokon izadje iz ovog kanala u kojem se nalazi u poslednje 2 godine i da se vrati tamo gdje mu je i mjesto.

                                Comment

                                Working...
                                X