Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema šta...trava i haman da imaju 2-0 u startu...Stan i Roger će na WTF...pitanje je dal će Jo i ostali...4-5 dana treninga za Stana na travi je nedovoljno...u singlu na Stana poslati Joa i Rišu...Jo na Federera...par u dublu i u 5. meču u zavisnosti od forme, umora i ostalog...tako nekako

    Pitanje je kako tehnički to napraviti Britanija je, mislim, igrala meč na travi u onom septembarskom terminu...novembar je nešto teža situacija, ali vjerujem izvodiva

    Mogu na stadionu igrati, ne mora bit dvorana klasična...a sad dal imaju u Francuskoj stadion sa krovom...fudbaleri?

    teško
    Last edited by shminka; 07-04-14, 13:03.

    Comment


    • Septembar se ipak razlikuje od novembra u teoriji Iskreno nisam čula za pravi indoor grasscourt da funkcioniše u to doba godine, iz tog razloga sam i postavila pitanje. Bilo je nekih priča pre nekoliko godina da bi nemci mogli u Halleu igrati u februaru , sto opet nije isto a nije se ni realizovalo.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Onaj objekat u Halleu je genijalan...pitanje je dal u Francuskoj postoji nešto slično...Španija je 2004. godine ugostila USA na stadionu...u čošku...tako da bi se moglo nešto tako izvesti...siguran sam da bi se skontalo nešto ukoliko misle da im je to najbolja opcija...

        Nek iznajme Wimbledon na par dana od svojih velikih prijatelja i priušte Britaniji DC finale...sami ga svakako nikad izboriti neće

        Comment


        • Bilo bi interesantno videti tako nešto , ali verovatno skupa varijanta , uslovi u pravoj dvorani i onoj gde se krov može navući ne verujem da su isti.
          Skoro negde sam čitala da u celoj Francuskoj ima samo par travnatih terena.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Inace, sutra je zreb za play-off.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Jeste da su sanse Italije male ali ce vecina ovdje biti uz njih zbog premocnog Fabija, koji je harizmaticnijih od kompletne Svajcarske zajedno. Ne samo DC reprezentacije, nego cijele zemlje
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Nema šta...trava i haman da imaju 2-0 u startu...Stan i Roger će na WTF...pitanje je dal će Jo i ostali...4-5 dana treninga za Stana na travi je nedovoljno...u singlu na Stana poslati Joa i Rišu...Jo na Federera...par u dublu i u 5. meču u zavisnosti od forme, umora i ostalog...tako nekako

                Pitanje je kako tehnički to napraviti Britanija je, mislim, igrala meč na travi u onom septembarskom terminu...novembar je nešto teža situacija, ali vjerujem izvodiva
                Lodra i Beneto kao dubl. Dva odlicna travara i odlicna dubl igraca. U novembru trava ne raste u Francuskoj. Znaci da moraju nesto da smisle. Neki trik ako je uopste moguce. Da li se smije postaviti tepih?
                Last edited by NI; 07-04-14, 14:38.

                Comment


                • Tsonga iz 2012. bi mozda i dobio Rogera u dvorani na ledu, sad on tu nema nikakvu sansu. Njima treba sljaka i to prilicno spora da bi dobio Rogera. Isto tako Simonu da bi dobio Rogera trebaju izuzetno spori uslovi.

                  Fabio ce da objasni starom i srecnom kako se igra tenis. Bice to obracun dva velika igraca, Fabija i Rogera
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Jeste da su sanse Italije male ali ce vecina ovdje biti uz njih zbog premocnog Fabija, koji je harizmaticnijih od kompletne Svajcarske zajedno. Ne samo DC reprezentacije, nego cijele zemlje
                    Jadna Svicarska. Propasce bez Fabiove harizme.
                    Last edited by NI; 07-04-14, 14:46.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Lodra i Beneto kao dubl. Dva odlicna travara i odlicna dubl igraca. U novembru trava ne raste u Francuskoj. Znaci da moraju nesto da smisle. Neki trik ako je uopste moguce. Da li se smije postaviti tepih?
                      i to je stvar o kojoj sam pisao u onom prvom postu...pitanje je dal će Llodra biti u timu...oprašta se na kraju godine...vjerujem da će to uraditi u Parizu na mastersu...a uzeo bi mjesto nekome za singl...

                      Mi smo protiv Grčke igrali na ledu, podloga tanja od centimetra postavljena na parket....tako da mogu i oni skontati nešto slično

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        i to je stvar o kojoj sam pisao u onom prvom postu...pitanje je dal će Llodra biti u timu...oprašta se na kraju godine...vjerujem da će to uraditi u Parizu na mastersu...a uzeo bi mjesto nekome za singl...

                        Mi smo protiv Grčke igrali na ledu, podloga tanja od centimetra postavljena na parket....tako da mogu i oni skontati nešto slično
                        Idealno da se Lodra oprosti sa salatarom. Francuzi imaju dobre dublove, ali Lodra Bento su najbolji na brzoj podlozi.

                        Comment


                        • Svi uz brata Fabija
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs...134809567.html

                            Reed u elementu, ne znam kako ga više nije stid valjati gluposti

                            Comment




                            • Na kakvim je on drogama ?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs...134809567.html

                                Reed u elementu, ne znam kako ga više nije stid valjati gluposti
                                Fabio je bio sjajan, da je Reed reakao jedna od 5 najboljih partija u zadnjih godinu dana, bilo bi pretjerivanje, ali moglo bi proci! S druge strane kako da se izvadi za pricu da je Mari veliki favorit u tom mecu? Jednostavnim objasnjenjem. Fabio je igao bolje nego sto su ikad igrali Nadal, Djokovic, Edberg, Agasi, Konors... pretpostaljam da ipak neki mec Borga, Mekinroa (Reed je dovoljno star da ih pamti), Samprasa i Federera mora da ukljuci u tih 5 meceva svih vremena.

                                Comment

                                Working...
                                X