Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SonjaFan View Post
    I ja to gledam na TV-u
    Prepoznaješ kvalitet Zašto su se pobunili u tom poenu pa je Haase nasrnuo na mrežu?

    Zimonjić još jednom izdominirao Klinci imaju pametnija posla, Peđa ide da osvoji Zagreb

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Prepoznaješ kvalitet Zašto su se pobunili u tom poenu pa je Haase nasrnuo na mrežu?
      Ceski komentator kaze da je Haase-u smetalo sto je Stepanek pravio neke cudne pokrete kad je on (Haase) trebao da riternira
      Meni se vise cinilo da je nec bio u pitanju...

      Edit: podsetilo me na Rosola u mecu sa Nadalom
      Spoiler

      #Cesi
      Last edited by Zzz; 01-02-14, 17:51.

      Comment


      • Originally posted by proudNolee View Post
        Filip moj novi miljenik Zimonjić i Obradović pod hitno iz reprezentacije!
        I sad je po nekima Nole trebao da igra
        Kad smo dubl dobili, ono protiv amera, ne secam se mozda jos jednom
        Mozes misliti dosao Fed , izjavljuje da mu je zao sto Nole ne igra(mogu misliti koliko mu je zao)- sta Nole treba da igra kad se kome prohte( da daje od sebe sve, obavezno 2 boda, pritom se i povredi, svedoci smo svega sto se desilo u bliskoj nam proslosti a ostali? vazno da znaju da ga pljuju sto sad nije igrao, -e pa lepo nek treniraju i uzmu salataru bez Noleta-da vidimo i to cudo), da uzme 2 poena a ostali , sada mislim prvenstveno na dubl nisu u stanju da uzmu bod, ejjjjjj jedan bod, toliko su nesposobni


        Hvala Bogu da Nole nije igrao i ne treba da igra za DC, vidimo kako mu se na lep nacin"vraca" i "zahvaljuje"!!!!
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Vidi prevrtljive Proud... jedne plave okce zamenila drugim.

          Samo da znaš da komšiju koji liči na Filipa... nemam.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nisu tu čista posla kada Rafaelovci kukumavče što Novak ne otrese Roleta
            sigpic

            Comment


            • Nisam ga razumio, znam samo slovački ali sam pomislio da je Stepanek u pitanju, ko bi drugi bio Prije toga je Haase fulao smash i onda mu lepi Radek kriv

              Comment


              • Dobro je sto Novak nije ovo igrao.On je rekao odmah na kraju prosle godine da nece igrati i ne znam sto bi on sad menjao odluku,samo zato sto je Federer dosao.Dovoljno je Nole zaduzio Srbiju,nikad ne bi ni uzeli DC da njega nije bilo.Nek se pripremi majstor za sezonu,ocekuje ga puno teskih bitaka.


                I jos jedna stvar,da su tu Novak,Tipsa i Troicki,ne bi Rodzer ni dosao da igra,ubedjen sam.

                Ali ovaj nas dubl ne pamtim da su dobili neki mec,jedino im svaka cast za onaj sa Brajanima u Americi,sve ostalo su izgubili.

                Comment


                • Tipsa i Troicki su mu baš velika prijetnja

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Tipsa i Troicki su mu baš velika prijetnja
                    Ne moraju mu oni biti pretnja, ali da je Nole imao u planu igranje za DC, Federer bi dosao malo sutra, zna on ko mu je pretnja
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Računica je sasvim jasna...dvije pobjede u singlu i dubl...ne bi Novak ništa promjenio tu

                      Comment


                      • Nisu njemu ali povrijeđenom Wawrinki bi bili. Juče se baš mučio i pitanje da li bi dobio 5 set protiv velikog Dušana Nema šanse da bi igrao 3 dana u onom stanju što bi bilo dovoljno da ispadnu. Ovako ostaje nada da se Francuska neće spotaći prije finala i da će ih tu sačekati

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Tipsa i Troicki su mu baš velika prijetnja

                          Nisam mislio na Federera,nego ukupno Svajcarskoj,da je Srbija kompletna,jer mislis da bi Svajcarska dobila?Hocu da kazem da je Tipsa u dobroj formi,pa i Troicki,ja mislim da bi mi dobili.Nije Vavrinka nepobediv,nemojte praviti od njega sad Boga.

                          Comment


                          • Pa isto tako ne možeš ni ti reći da bi Tipson i Troicki donijeli pobjedu...nisu se baš proslavili protiv Wawrinke do sada u karijeri

                            sve je to SBB KBB...tako da necemo o tome...Švajcarska ide dalje, to je jedino bitno

                            Kako idu treninzi? Kad te ocekujemo na GSu?

                            Comment


                            • Ovako stvari stoje.....
                              Bas me briga za DC, ne brine me ni hoce li ga uzeti SUI ili FRA i CZE....kako god, sve i da je Novak igrao , sve i da su Svajcarci izgubili

                              Jedino bitno meni a verujem i istinskim ljubiteljima sto smo imali sansu videti na delu Federera, ejj Federera i to iz prvog reda.....Eto to mi je bitno....
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment




                              • Hopp Swiss
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X