Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment




    • Ika i ko josh.....
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Sada sme, ja planiram da nosim moj
        Kada kazes da sme, mislis na DSLR? Ja nemam cime da dobacim posto cu biti daleko a iskreno zabole me da vucem ciglu od aparata, ponecu kompakt cisto da uhvatim malo atmosfere, ali je drugar izjavio zainteresovanost za nosenje DSLR-a, pa da mu prenesem.

        Comment


        • Za one koji razumeju nemacki, a ako ne, ubacite u google translate.

          http://www.nzz.ch/aktuell/sport/tenn...age-1.18231799

          Ovako samo ukratko ...

          Nakon Wawrinkine proslave pobede na Aus openu, selektor Severin Lüthi je po zahtevu predsednika unije René-a Stammbach-a ponovo kontaktirao Federera (i pitao da li se predomislio), jer je ovaj vec bio ispao u polufinalu. U utorak uvece je Federer dao svoj OK. Njegov uslov je bio da u sredu sam objavi svoj pristanak.

          Comment


          • Ja cu da vucem DSLR, dodatni objektiv, full oprema, pa sta bude

            Comment


            • Sta da napisem, osim da pozelim nasoj reprezentaciji srecu, da imaju hrabro srce, odigraju casno
              Dobro ce im doci ovo iskustvo, neka se kale...idemoooo Srbijaaaaaaaaaaaa
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment



              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  Sta da napisem, osim da pozelim nasoj reprezentaciji srecu, da imaju hrabro srce, odigraju casno
                  Dobro ce im doci ovo iskustvo, neka se kale...idemoooo Srbijaaaaaaaaaaaa
                  i da poželimo da naši navijači nadglasaju Švajcarce i "Švajcarce"..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Šta da kaže, svima koji idete da gledate želim da se odlično provedete, da uživate a našim momcima želim puno sreće, samo hrabro i neka igraju srcem, pa šta bude! Idemooooo uvijek Tim Srbija
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • добро је да се Илија намрштио...
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad ufati Ilija
                          reket sa obe ruke
                          videće švajcarac
                          šta su muke

                          Ajmo Srbija
                          sigpic

                          Comment


                          • Idemoo Ilija

                            Comment


                            • Samp ga cepaj po levom krilu, nume taj bh-a
                              sigpic

                              Comment


                              • за сада равноправно...

                                добро је за Илију, води са 3/2 може да шармира рибе још бар два гема... да штелује цвике, пумпа мишиће, а онда фрка...

                                ала ови коментаришу као да дају докторски рад из тениске тактике... по танко и у ситна цревца...


                                ево направи Феки брејк...еее, нема више шепурења, сада иде оно: пу, маму му како се захеба...
                                Last edited by Žika; 31-01-14, 13:34.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X