Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo me interesuju ovi sto lude za Rogerom i da za njega navijaju bilo kad i gde sto je u redu ali na Davis cupu ne navijati za svoju zamlju to mi nije jasno.

    Comment


    • Nema se tu šta navijati i ne navijati...nego otići pogledati Federera i Wawrinku...DC meč je na nivou egzibicije...jer bez Novaka nema rezultatske neizvjesnosti

      Comment


      • ja sam spremna
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ti si kontraš, ti se ne računaš ;)
          do juče si barjačila sa Usa, danas Sui, a od sjutra vjer. bugarskom ili nekom devetom zastavom

          Comment


          • Kad ih Dušan poćera po panonskoj livadi
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Marco kod Noleta u restoranu

              Ko je bar jednom samo prosao pored zna da ovo nema veze sa "novak"-om

              Comment


              • Nadam se da prihvatate salu, ja takodje prihvatam na moj racun...

                Dustvo koje se okuplja zarad Feda i Wawe a slabo se snalazi po Novom Sadu
                neka ponese kao znak raspoznavanja ovakav kisobran

                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    ja sam spremna
                    me too
                    ima li karata?

                    Comment


                    • Da li neko ima kartu viska za petak? Ili bar zna nekog ko ima a proda bi? Uspeo sam nekako za nedelju da izmuvam, ali ce tad vec biti 3:0 i pitanje je ko ce igrati uopste, peti mec verovatno nece biti ni odigran. Zaista bih voleo videti Fekija na delu, danas sam se bas iznenadio kad sam cuo da je dosao.

                      dopuna: da li se prvi mec poslednjeg dana sigurno igra, ili moze da se desi da bude otkazan? Nesto kontam da je scenario 3:0 jedini realan, pa da ipak otkazem to preuzimanje karte za nedelju da se ne bih zesce ispalio. Ako se igra makar taj jedan mec, otisao bih sigurno.
                      Last edited by Miki90; 30-01-14, 01:38.

                      Comment


                      • nista ti ne brini, igra se sigurno i u nedelju
                        ako bude 3:0 posle dva dana, igraju se oba meca al na 2 dob seta

                        kina dobila novi zeland 3:1 u tjencinu, mladjani di vu izgurao dva maratona. u aprilu slijedi uzbekistan away u borbi za plej-of

                        Comment


                        • Uzdanica naša za potop grenslemaša

                          sigpic

                          Comment


                          • Izasao je zreb za Kazakhstan-Belgija i Kanada-Japan, Raonic se povukao zbog povrede

                            Davis Cup ‏@DavisCup
                            KAZ v BEL draw: Kukushkin v Bemelmans; Golubev v Goffin; Korolev/Yevseyev v Coppejans/Rochus; reverse singles - Coppejans replaces Gigounon
                            Davis Cup ‏@DavisCup
                            JPN v CAN draw: FRI: @keinishikori v @PPolansky, Soeda v Dancevic, SAT: Sugita/Uchiyama v Nestor/@VasekPospisil, SUN: reverse singles
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Steta za Milosa, hoce li kanadjani uspeti
                              Kazahstan prolazi 90%

                              Cekamo danasnji zreb
                              Last edited by Pertla; 30-01-14, 08:35.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Iz pouzdanih izvora sa Bajlonijeve pijace saznajemo da je rano jutros na aerodrom Nikola Tesla sleteo privatni avion iz Španije. Jedini putnik iz prispelog aviona levom rukom sa izaženim bicepsom grčevito je stezao glanc novi srpski pasoš.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X