Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad će teško biti Goatererovcima. Moraju da navijaju protiv svog pulena, pošto sad igra protiv njihove zemlje

    Dobro bi bilo da se Novak predomisli, pa da se ispegla H2H kod kuće

    Comment


    • Sada nešto razmišljam, možda se Novak i spremao za DC, bez obzira na starca... do kada mora da se ekipa prijavi?

      Kaže Vladan sat pre žreba... odlično!
      Last edited by miloolja; 29-01-14, 17:15.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Greota da trosimo Novaka na ovo povrce iz porodice mahunarki.
        Ilija Gromovnik doakace Starcu dok ce Dušan Silni lagano otresti novopečenog Grenslemca
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Sada nešto razmišljam, možda se Novak i spremao za DC, bez obzira na starca... do kada mora da se ekipa prijavi?

          Kaže Vladan sat pre žreba... odlično!
          Kaze Boca da tim moze da promijeni dva igraca do pocetka zrijeba, sto onda znaci da nije siguran info

          Bez obzira na to što je njegov dolazak izazvao burne reakcije u našoj javnosti, mi smo od starta znali da svaki tim može da promeni dvojicu igrača do početka žreba.
          sigpic

          Comment


          • Čekaj Peco, ne polivaj nas ladnom vodom, kulminacija još nije dostigla svoj klimaks.

            Originally posted by Vladan View Post
            Kaze Boca da tim moze da promijeni dva igraca do pocetka zrijeba, sto onda znaci da nije siguran info
            Misliš nije siguran sastav našeg tima?
            Last edited by miloolja; 29-01-14, 17:21.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne mogu da shvatim motiv Federera da dodje u Srbiju. Mislim na situaciju da se ovako za dva dana predomisli, s obzirom da je Srbija oslabljena da gore od ovoga ne moze. Neugodna situacija za Djokovica, opet se ne moze posvetiti sebi i ocigledno preko potrebnom odmoru za njega. Inace za navijace neverovatna prilika da vide Federera u zivo. Uzivajte u tome.

              Comment


              • Pomaže Stanu...idu na DC, ocekivao sam to još i prošle godine

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Čekaj Peco, ne polivaj nas ladnom vodom, kulminacija još nije dostigla svoj klimaks.



                  Misliš nije siguran sastav našeg tima?
                  Mislim da Bocine informacije nisu sigurne
                  U svakom slucaju Novak ima vremena da se predomisli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Novak ce ih postrojiti

                    Comment


                    • Ne znam za Novaka, ali ovaj što je osvojio drugo mesto u skijanju... postrojava sigurno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vidjecete na kraju kad se pojave i Janko i Novak, takticki su se krili, nisu ih iznenadili gosti...

                        Comment


                        • Ma Janko je otkazao i Zagreb zbog povrede, nema od njega ništa...a Novak bi ispao 2 puta frajer u 3 mjeseca...ne treba mu DC

                          Dobit ce opet dva meca, a zijanit ce...

                          Comment


                          • Janko na tri minuta #pjeske od hale, tako da ono...
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • To sam htela da kažem... Janko je već tamo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Janko ne može uzet set u dva meča

                                Comment

                                Working...
                                X