Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nesto ovako razmisljam.Nole ce napraviti glupost ako bude igrao,stvarno mu to nije potrebno.
    Poznavajuci Noleta,igrace(mozda) samo ako Role bude odlucio da igra,a svajcarac se jos nije izjasnio
    Ako obojica budu igrali,onda ce se verovatno igrati u Bg-du.
    Nadam se samo da Nole nece igrati DC,nego da sve karte baci na glavne trofeje u 2014-oj
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Nije DC zelim-zelis...igra se u NSu...pa makar i Rafa uzeo švajcarsko drzavljanstvo, pa dosao da igra s Novakom

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Nije DC zelim-zelis...igra se u NSu...pa makar i Rafa uzeo švajcarsko drzavljanstvo, pa dosao da igra s Novakom
        Rafa ce pre uzeti mexicko drzavljanstvo nego svajcarsko
        Mi ne zelimo da Nole igra
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Lako moze da se desi prvi reket bude Lajovic sa jedne i Ciudineli sa druge strane
          sigpic

          Comment


          • Igra Stan DC

            Comment


            • Nema sanse da Marco budi prvi reket Svajcaraca, Stan igra 100%
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Igra Stan DC
                Oce on, al nume
                sigpic

                Comment


                • DA, al postoji mogucnost da Lajovic ne bude igrao, pa mozda i on dobije nekoga

                  Comment


                  • Salu na stranu AO mi je i u ranijem terminu a i u ovom novijem uvek delovao kao veliki test opterecenja za igrace. Sada je to pocetak sezone sa tek zavrsenim trenaznim procesom i podloznost povredama je veca. Mozemo samo nagadjati sastave ali je jedna stvar sigurna da bez vodecih igraca obe ekipe imaju vrlo tanku klupu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Po meni nema neke velike razlike izmedju ove pauze i recimo pauze koju najbolji naprave poslije Wa prije...jeste duza, ali par dana odmora vise nista znacajno ne promjeni

                      Sta su mogli imati maksimalno 2 sedmice odmora, ne mogu skroz ispasti iz forme

                      Stan nije imao ni toliko, odmarao je 7-8 dana i odmah poceo sa pripremom za sljedecu godinu

                      Comment


                      • Stan je mašina
                        Onomad i Čak Noris je ostao zatečen gledajući kako Stanislav igra u finalu tenisku utakmicu sam sa sobom i navija iz publike
                        sigpic

                        Comment


                        • Mec USA-GB ce se igrati na zemlji

                          Comment


                          • Na danasnji dan, pre tri godine

                            Last edited by Lord Aleksoni; 06-12-13, 01:05.

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Na dasnji dan, pre tri godine

                              Mnogi su ovo zaboravili Novembra 2013-te.

                              Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                U prvom i drugom setu je Zimonjic na pocetku izgubio servis. U trecem setu nije bilo brejka. Ilija je izgubio servis u 1. setu kad je vec set bio izgubljen.

                                Zimonjic kaze da mu je krivo sto se najbolji dubl za Cehe nije pojavi na terenu. Steta sto nije reako koji je to dubl! Je li to on i Novak ili Novak i Ilija? To ocigledno niko nece reci.
                                Iako je stara vest, samo da kazem da je Ziki mislio na sebe i Novaka. Tri sata je ubedjivao Novaka da igraju dubl ali Nole nije hteo. Bio je previse umoran, plasio se da ce se povrediti ...

                                Comment

                                Working...
                                X