Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jagodica View Post
    Ja sam na jednoj pauzi za pušenje tokom Noletovog meča čula od nekih ljudi kako imaju "pouzdane" informacije iz saveza kako će Janko igrati peti meč. Toliko o pouzdanim izvorima.
    To nije moguce, to svako ko i povrsno prati tenis zna. Kad se izabere ekipa to je to, samo ta cetvorica mogu igrati.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      To nije moguce, to svako ko i povrsno prati tenis zna. Kad se izabere ekipa to je to, samo ta cetvorica mogu igrati.
      Pa naravno.
      Posle u razgovoru kad sam im to predočila, kažu oni meni da je plan da se objavi Ducijeva povreda i Janko uđe kao zamena..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        Ja bih rekla da nije otišao na večeru zbog Radeka i Berdiha.
        Previše nagađamo, a sve je krenulo od "pouzdanog izvora".
        Ja sam na jednoj pauzi za pušenje tokom Noletovog meča čula od nekih ljudi kako imaju "pouzdane" informacije iz saveza kako će Janko igrati peti meč. Toliko o pouzdanim izvorima.
        Radek je pri vrhu Novakovih prijatelja sa toura, tako da tu kombinaciju otpiši. Gdje Interesarević bio dok je Novak igrao? Pretpostavljam da su mu u tim momentima trnuli prsti

        Kad smo kod Radeka, zaboravih da pohvalim njegov potez prošle godine na kraju DC meča protiv Interesarevića. Izgleda da je znao sa kim ima posla, samo mi nismo znali. Trebalo nam je godinu i po da saznamo

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Kad smo kod Radeka, zaboravih da pohvalim njegov potez prošle godine na kraju DC meča protiv Interesarevića. Izgleda da je znao sa kim ima posla, samo mi nismo znali. Trebalo nam je godinu i po da saznamo


          Od heroja do placenika za godinu i po

          Comment


          • To je i meni palo na pamet. Radek je ondje bio potpuno u pravu sve su prilike. Placeniksarevic bolje nije ni zasluzio.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              Pa naravno.
              Posle u razgovoru kad sam im to predočila, kažu oni meni da je plan da se objavi Ducijeva povreda i Janko uđe kao zamena..
              Morala bi se objaviti/lekarski potvditi povreda preostala tri igraca da bi Janko igrao, sto je jos veca nebuloza, povredjenog staviti umesto povredjenih, sto bi u krajnjoj liniji obezvredilo u potpunosti ovo takmicenje.Tako da sve to ostaje spekulacija a na forumu predmet ostrih diskusija.Puno stvari ostavlja gorak utisak, samo Jankovo odustajanje u poslednji cas,neprisustvo na drugom Novakovom mecu, sastav dubla,same izjave Ceskih igraca.Spomenuto je i da ce to verovatno ostati iza zida TSS i tako izbeci bilo cija odgovornost pojedinaca i samog saveza.
              Novak je nevoljno ispao gubitinik , baceno je njegovih 7 meceva, to je red velicina koliko bi mogao odigrati jedan GS, putovanja sa kraja na kraj sveta, povrede..a ispalo je nazalost da reprezentacija bez prave borbe izgubila toliko zeljenu drugu salataru.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post


                Od heroja do placenika za godinu i po
                Srpska posla

                Comment


                • Originally posted by jagodica View Post
                  Sad ću ja da padnem sa Marsa pa da pitam, da li se nastup za reprezentaciju plaća inače i u drugim sportovima?
                  Čitam juče da Bekriću još nije isplaćena premija za medalju.
                  Sve medalje donose novčanu premiju osvajaču, to je tako odavno, postoji i zakon koji to uređuje. Pa i sam plasman u finale DC je Savezu donelo neku kintu, o eventualnom osvajanju Salatare da ne govorim... e sad koliko od toga dobijaju igrači, ne znam... no...

                  Novak je sigurno veliki gubitnik ovog finala, kako onaj lični i emotivni.. sve što je uradio bačeno niz vodu, niko nije toliko grizao kao on (dovoljno da se setimo samo kako je dubl igrao), iscrpljen i fizički i mentalno potezao sa kraja na kraj sveta, eto on ne uzima ni novce za sve to (nije uopšte bitno bitno da li su njemu manje, a nekome više potrebni)... ali tako i gubitnik u profesionalnom smislu... sigurno je tu neka titula i trofej ispušteni zbog svega, da se ne vraćamo opet na RG i sl.

                  Tražiti novac za igranje, pa i za reprezentaciju, po meni je sasvim normalno, ali nije normalno da se u FINALU takmičenja ostavi ekipa na cedilu ZBOG PARA, pred domaćom publikom pa makar igrao sad i nikad više u životu. Kao da se te prilike ukazuju svake godine. To je po meni za svaku osudu, ako je sve ovo tačno. Izvinite, više puta se u protekloj deceniji recimo dešavalo da košarkaški selektor reprezentacije Srbije pozove igrače na pripreme , ali mnogi se ne odazovu (čak se i bukvalno nisu javljali na telefonske pozive), a tako je bilo i na ovogodišnjem EP, jer jednostavno ne žele da igraju zbog lične karijere (straha od povreda, "gubljenju" vremena za tih mesec ipo, koliko već sve to traje zajedno sa pripremama), zbog loših odnosa sa selektorom, možda i zbog para i ko zna čega sve ne... i to je uvek izazivalo veliki revolt u javnosti. Mislim da je Stojaković prvi počeo svojevremeno sa tim izbegavanjem i odbijanjem učešća za reprezentaciju. Koliko je to opravdano, koliko takvi slučajevi nisu za osudu, nije na meni da sudim, ali je jednostavno ružno, no trebalo bi i jednostavno prihvatiti činjenicu da nisu svi Vlade Divac ili Novak Đoković kada je srpski dres u pitanju. Tako je sigurno i u mnogim drugim reprezentacijama, u mnogim drugim sportovima, ali isto tako je mnogo poštenije ne odazvati se, glumiti neku povredu, bolest kod kuće, nego ovo ludilo koje moj zdrav razum ne može da prihvati, niti da je to uradio, niti da je istina da nije hteo da igra isključivo zbog novca, a ne kažem da ne govori istinu bilo ko od vas.
                  Last edited by miloolja; 22-11-13, 09:22.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • И фудбалери су масовно напустили репрезентацију и ником ништа.. није нико постављао питање патриотизма...

                    Ноле није трагичар, зарадио је 150 бодова! Друго знао је да је после великих успеха у задње време жељан пубилици у домовини! Знао је да ће сви бити срећни само да га виде и поздраве па макар и изгубио! Такав амбијент не могу никакве паре да купе...

                    Типса, шта год да је урадио не могу да га одбацим, давао је много у ДК.у још у време када је Ноле био клинац. Зимоња је исто дуго доприносио.. Виктор је можда више погрешио са случајем око одбијања контроле на допинг... било како било ове године смо добро прошли и са финалом!

                    Боље да мозгамо како ћемо следеће године да преживимо у ДК.?

                    Last edited by Žika; 22-11-13, 11:14.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by jagodica View Post
                      Ja bih rekla da nije otišao na večeru zbog Radeka i Berdiha.
                      Previše nagađamo, a sve je krenulo od "pouzdanog izvora".
                      Ja sam na jednoj pauzi za pušenje tokom Noletovog meča čula od nekih ljudi kako imaju "pouzdane" informacije iz saveza kako će Janko igrati peti meč. Toliko o pouzdanim izvorima.
                      Najucestaliji primer pouzdanih informacija iz pouzdanih izvora. Jeste mozda i generalizacija i malo predrasuda (ali iz iskustva), ali iz tog BGa neprestano proverene informacije, kako to da nisam cula a svi znaju za silnu vanbracnu decu svakog drugog politicara, poznatih pevacica i voditeljki koje svi placaju, svi se svaleraju a svi su gej.. I bas svi sve znaju..

                      Comment


                      • Originally posted by altlosta View Post
                        Najucestaliji primer pouzdanih informacija iz pouzdanih izvora. Jeste mozda i generalizacija i malo predrasuda (ali iz iskustva), ali iz tog BGa neprestano proverene informacije, kako to da nisam cula a svi znaju za silnu vanbracnu decu svakog drugog politicara, poznatih pevacica i voditeljki koje svi placaju, svi se svaleraju a svi su gej.. I bas svi sve znaju..
                        Kakve ovo veze ima sa celom pricom?

                        Ja sam istu informaciju dobila iz 2 razlicita izvora, mozda nije tacna, ali do sada ti ljudi nisu davali pogresne informacije i na osnovu toga verujem da je i ova tacna.
                        A svako od nas ima svoju glavu, mozak u istoj i koji, nadam se, zna da ga koristi, pa neka zakljuci sta god pozeli, u to ne ulazim.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nije Novak tragičar, već gubitnik (u smislu izgubio je dosta). To nije isto.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Kakve ovo veze ima sa celom pricom?

                            Ja sam istu informaciju dobila iz 2 razlicita izvora, mozda nije tacna, ali do sada ti ljudi nisu davali pogresne informacije i na osnovu toga verujem da je i ova tacna.
                            A svako od nas ima svoju glavu, mozak u istoj i koji, nadam se, zna da ga koristi, pa neka zakljuci sta god pozeli, u to ne ulazim.
                            Bojana,

                            Ne sumnjam da si ti tacno prenijela informaciju, niti sumnjam da su dvoji izvori prilicno upuceni. Moguce je, mozad cak i vjerovatno, da su oba tvoja izvora dosli do informacije iz istog viseg izvora.

                            Tvoja informacija je po prirodi stavri nepotpuna. Ona ne moze biti potpuna. Zato ostaje svakome da procijeni u kojoj je mjeri informacija spinovana. Ja sam prilicno siguran da je spor oko para prisutan. Ali ostaju pitanja kojih para i ko se nije drzao dogovora.

                            Ne bi me iznenadilo da se radi o onim prama kojih se Novak odrekao. Ako je to slucaj onda se on mora zestoko ljutiti.
                            Last edited by NI; 22-11-13, 09:18.

                            Comment


                            • S početka DC čorba bi nekako retka i bistra da si mogo dno kazana da vidiš.
                              Par povrćki se raskuvavalo uz dobro znane začine naliveno vodom.
                              Iako alaski čorbarski kodeks nalaže što više vrsta ribe mi imadosmo samo jednu.
                              Teško je dobru čorbu napraviti ma kako dobra i plemenita ta riba bila.
                              Krčkao se tako naš čorbuljak na laganoj vatri, providan i sav nikakav.
                              Oko kazana gomila.
                              Svak bi da proturi svoj recept, neko tudji kao svoj, a poneko bi bez recepta, na osećaj.
                              Već kod crnog il ti crvenog luka krenu podela. Dal ga seći sitno na kockice il na kolutove. Dal ga treba puno il još više. Rasprava presta kad videsmo da luka ni doneli nismo.
                              Stiže pouzdana vest sa pijace da je luka tolko poskupio da se ne isplati u čorbu ga mećati.
                              Krenuše kuvari naši trpati šta god je ko znao il čuo da valja metnuti.
                              Zaljutiše, zamastiše, zabiberiše, zasoliše, zatrpaše začinima ovdašnjim i onim egzotičnim, doliše vina, rakije, piva, ubaciše travke svakojake napraviše papazjaniju neviđenu.
                              Ne bi l se ko otrovo valjalo bi kazan prevrnuti i čorbuljak prosuti.
                              Last edited by pecaros; 22-11-13, 11:10.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sto kaze Pecke
                                Oko kazana gomila.
                                Svak bi da proturi svoj recept, neko tudji kao svoj, a poneko bi bez recepta, na osećaj.
                                Bojana hvala tebi za informacije a mi ipak nismo SUD (ustanova) pa da znamo i posedujemo svaki detalj,
                                svako ima svoju glavu i mozak pa neka razmislja. Meni je samo zao sto kod nas u ovoj zemlji nikada nista nije javno pa ni istina,ne mislim samo za ovaj slucaj nego generalno.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X