Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po vasim nekim terijama su najmoralniji u timu Srbije Vica i Nole. Ovi svi kidisu na pare sa DK-pa ko da ne igraju turnire tokom godine. Jbm ga to nije logicno.

    Comment


    • Ovoliko ostrascenosti, frustracija, negativne energije i hejta na sve strane kao sto je u posljednje vrijeme na ovom dijelu foruma odavno nisam upratila.
      Sve i da su informacije koje je Bojana (to sto je admin im valjda, ako je suditi po Aleksinom komentaru, daje vecu tezinu ) potpuno tacne, opet mi nisu jasne ovakve reakcije. Kapiram da je frustracije bolje lijeciti na forumu nego u rl, ali ovo je stvarno izgubilo svaki smisao.
      Last edited by eM; 20-11-13, 23:43.

      Comment


      • Ne, nego cemo da ih hvalimo dok se oni kao poslednje fukare dzapaju oko para i time uslovljavaju svoje igranje u DC-u. To sto je javnost anestezirana i zivi u iluziji ne znaci da i mi treba da cutimo i ponasamo se kao da je najnormalnije to sto Tipsarevic nece da igra ako mu se ne plati.

        Ja sam 100% ubedjen da je Bojanin info tacan jer i sam imam saznanja iz samog TSS-a da postoji frka oko para(ne tako konkretna doduse, ali sasvim dovoljna da sa ovim sto je ona napisala stvorim pravu sliku).
        Last edited by Navras 16950; 20-11-13, 23:54.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Moje vidjenje je ovako...
          Pokusacu da budem kratak.
          Jankovo neigranje zbog novca ( ako je tacno ) mi je tesko palo kad tu dodam da je Viktor suspendovan i na to Novakovo igranje iz srca do samih granica ( posle ovakve sezone i finisa) pada mi jos teze...
          Sa druge strane Novakova peta, bolesno srce, bez ikakve pomoci ove nesrecne drzave, pozajmljivanja novca od zelenasa ... i nastavljaju tako kod mladih talenata u sportu kod nas a kasnije trce da se slikaju, sednu pored Novaka pre svega, dolaze na meceve da budu vidjeni, koriste ga u politicke svrhe... posle svega toga zasto da igra, za koga da igra i on i Janko i svi ostali.
          Jos ovo... Karte za DC treba da budu pustene u 10h dolazim ispred Arene u 10:10 i na salteru dobijam informaciju da karti od 2500 nema a ovih jeftinijih ima ali na vrhu, u golubarniku i to ne bar tri spojena mesta. Gde su karte nestale za 10 minuta ???
          Nestale su kod prec'ednika, Roma Kebe Kojica Dragana, ministara, njihovih baba, deda, tetki, ljubavnica i ostalih koji ne znaju tri teniska pravila, onih za koje tenis postoji od kad je Novak dosao u sam vrh da bi mogli da skupe koji poen...ne mene i mnogih ljudi koji prate tenis iz doba bivseg nam predsednika TSS-a Bobe i ranije, e za nas nema karti... MUKA MI JE.

          Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

          Comment


          • Nisam hteo da se oglasavam na tu temu, ali posto nikako da je prevazidjete..

            Ja licno ne verujem u to. Da bih poverovao u nesto sto bi za mene bilo nesto totalno zapanjujuce u najgorem mogucem smislu, morao bih da imam bas cvrste dokaze za tako nesto. Ovde vidim samo misljenja, do kojih se dolazi pretpostavkama. Svako ima pravo na svoje, ali ne moze niko tvrditi da je njegovo tacno. Moguce da Janko jeste tako postupio, ali to svakako ne moze biti cinjenica. Mozda za pojedinca moze biti, ako su se oni uverili u to, ali sama njihova rec meni nije dovoljna. Meni on ne deluje kao neko ko bi to uradio, vecini vidim deluje i to je okej. Za ovakvu optuzbu ne bih verovao ni da je optuzeni neki teniser kojeg ne volim. Tako da sto se mene tice, nemam ama bas nikakav razlog da manje gotivim Janka posle finala DC-a.

            Comment


            • Originally posted by salinjo90 View Post
              NI,

              1. Mislim da Nole ima koristi i da ga niko ne napinje da igra DK. To je i sam izjavljivao 100puta. Janko je drugi tip igraca i ne moze se svrstati u isti kos sa Noletom. Janko nece ostvariti nesto veliko u tenisu. Ali je kljucan u DK kad smo kompletni. I 100% sam uveren da janko nije trazio lovu.

              2. Volim da vidim Noleta na Hop. kupu jer je to po meni jedno od lepsih takmicenja, bas je posle nove godine i dobra je prirema za AO. A ima i neka karma jer kad god je Nole igrao na kupu on je i osvajao AO. O tome se radi
              salinjo90,

              1.
              Janko ima daleko vise koristi od igranja DK nego Novak. DK je najveci trofej koji je Janko osvojio u tenisu. Novak je osvajao bitno vecih. Osim toga Novak je pomogao Janku u karijeri.

              Poslije ovog DK, Novak ima sve razloge da bude ljut. U kojoj mjeri na Janka, u kojoj mjeri na Zimonjica a kojoj mjeri na Savez, drugo je pitanje. A tvoj post ima za cilj da nam pokaze da Novak nema razloga da bude ljut jer igra DK zato sto voli. Naravno sa konacnim ciljem da odbranis Janka.

              To branjenje Janka radis jako nevjesto. Ako sam imao dilemu da li je Janko kriv prije tvog pisanja, sada nemam.

              2.
              Dakle, ti bi htio da Novak igra Hopman kup zbog karme. A ja mislim da zelis da izjednacis Jankovo ponasanje vezano za DK i Novakovo za Hopman kup. Sesto najvece takmicenje u tenisu sa miki maus takmicenje. Opet u cilju Jankove odbrane.

              --------------------

              @navras

              Nisam ja tako naivan. Sve se svodi na pitanje da li je Jankov financijski zahtjev bio razuman ili nije.
              Last edited by NI; 21-11-13, 06:41.

              Comment


              • A jel su legle te pare
                Nešto sam utanjio ovih dana pa bi i meni neki avans valjao
                sigpic

                Comment


                • Šta će tebi, uvijek možeš upecati nešto i preživljavati
                  Potrebnije je Janku da opstane. Uz prihode od turnira, malo su mu prihodi od namještanja mečeva, teniskog saveza za pojedina putovanja, DC-a.

                  @Navras ne širi frustracije po forumu

                  Kakav loš i dječiji pokušaj odbrane neodbranjivog.

                  Comment


                  • Nisu jos peca

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Šta će tebi, uvijek možeš upecati nešto i preživljavati
                      Potrebnije je Janku da opstane. Uz prihode od turnira, malo su mu prihodi od namještanja mečeva, teniskog saveza za pojedina putovanja, DC-a.

                      @Navras ne širi frustracije po forumu

                      Kakav loš i dječiji pokušaj odbrane neodbranjivog.
                      Nešto računam, numem ja tenisa, numu ni oni a avanse traže bez garancije da će seta dobiti.
                      Podelimo to ko ljudi, pa svak na svoju stranu

                      Originally posted by shminka View Post
                      Nisu jos peca
                      Pređi ti lepo kod mene na
                      Sigurnija para, a leđa ne bole
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by eM View Post
                        Ovoliko ostrascenosti, frustracija, negativne energije i hejta na sve strane kao sto je u posljednje vrijeme na ovom dijelu foruma odavno nisam upratila.
                        Sve i da su informacije koje je Bojana (to sto je admin im valjda, ako je suditi po Aleksinom komentaru, daje vecu tezinu ) potpuno tacne, opet mi nisu jasne ovakve reakcije. Kapiram da je frustracije bolje lijeciti na forumu nego u rl, ali ovo je stvarno izgubilo svaki smisao.
                        Ma nemoj da pricas!Da li nekad napises nesto a da to sa sobom nosi esenciju neku smisao...nego sve moras tako povrsno.Dodjes izlupas nesto,i supeeeeer Niko ne lijeci frustracije,nego se diskutuje o nekoj odredjenoj temi 'frustracije su upravo to kad ti dodjes i tako napises nesto,sto skoro nikad nema veze sa temom.Samo neki prkos,nesto sa visine.Frustracije su u tebi.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Kreće propagandna mašinerija, i sad će Janko da kuka na svoju povredu dok traje odmor, možda je i nogu slomio navijajući za svaki Novakov poen Nadam se da će se povređivati pred svaki DC, jer bih u protivnom morao da navijam za protivnika

                          Originally posted by pecaros View Post
                          Nešto računam, numem ja tenisa, numu ni oni a avanse traže bez garancije da će seta dobiti.
                          Podelimo to ko ljudi, pa svak na svoju stranu
                          Realno, ne zaslužuju ništa više od tebe za ovo finale. Isti vam je doprinos, pa bi i nagrade trebale da se dijele po tom reciprocitetu.


                          Originally posted by pecaros View Post
                          Pređi ti lepo kod mene na
                          Sigurnija para, a leđa ne bole
                          Nije lud. Bolje sjediti u toploj kući i obračunavati kamate.

                          Comment


                          • Sad ću ja da padnem sa Marsa pa da pitam, da li se nastup za reprezentaciju plaća inače i u drugim sportovima?
                            Čitam juče da Bekriću još nije isplaćena premija za medalju.

                            Inače, mislim da ste preterali sa češljanjem Jankovog računa. Njegova patriotska dužnost nije da nam podnosi finansijske izveštaje, on svoj novac nije zaradio tako što je oštetio državni bužet.
                            Uostalom, dosta se ovde pisalo koliko malo zarađuju oni koji nisu najbolji (uzevši u obzir koliko je tenis skup sport), a da pri tom nisu mamac za sponzore.Kad se samo setim jednog perioda da nisam mogla otići u bioskop a da mi Viktor izleće iz reklame za neku banku.
                            Novak je posebna priča, pa samo u Londonu je dobio dva miliona, koliko će tek dobiti za ove egzibicije, bilo bi baš degutantno da uzme par hiljada dolara za avionske karte.

                            I sad ispada da ja kao die hard Noletov navijač treba po svaku cenu da napadam Janka i da žalim Novaka što se on cima za reprezentaciju.
                            Da, NI, Novak igra DC jer on tako želi, zašto je to tako ne znam, ja verovatno ne bih. Često dobijem patriotsku lekciju od Noleta i zapitam se da li sam u okviru svojih mogućnosti uradila dovoljno za svoju zemlju.
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • shminkoooo
                              Viš čega se noto setio, kamate da obračunaš i sledeće godine u ovo doba bićeš milioner
                              sigpic

                              Comment


                              • Placa se...bas kao i ostali poslovi...neplacanje njegovih usluga je ekvivalentno neplacanju tebe na tvom poslu...nebitno je ko koliko ima...posao bi se trebao platiti

                                Originally posted by pecaros View Post
                                shminkoooo
                                Viš čega se noto setio, kamate da obračunaš i sledeće godine u ovo doba bićeš milioner


                                majstor noto

                                Comment

                                Working...
                                X