Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djubrad, djubrad... imam i teze reci ali ne mogu ovde...

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

    Comment


    • Износили смо своја реална запажања пре меча и критиковани смо што нисмо оптимисти... има људи који гутају пароле и све коментаре заснивају на тим пропаганвим материјалима и воде овде дебату о понашању, а сада када то све потврђује и штампа, е сада су и они окренули плочу и причају другу причу...

      - говорили смо да за победу нема друге него ићи на све или ништа, јер су нам шансе мале, они, не, треба подржати младог играча, дати му подршку и веровати у деда мраза..

      - критику ју нас да глумимо сви селектора, а сада хоће да растуре цео савез!

      - питали се где је Ноле да подржи дубл, ми пишемо да га држе затвореног сатима на тестирању, они, е, шириш неке дезинформације..

      ето вам сада новине све износе на видело и примите све као истину, /прогутали сте све ко ћуран кукуруз/

      сада је готово и ајде лепо преписујте све члане из новина овде, и поставите као прави коментар и аплауз...
      Last edited by Žika; 19-11-13, 13:04.
      sigpic

      Comment


      • Ma da Ziko mi smo na kukuruzu i ne citamo izmedju redova. Iznesi slobodno tvoje misljenje, nema potrebe za demagogijom.

        Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

        Comment


        • Obradović: Sa novim snagama na Švajcarsku
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Hoce da mi odg neko ? Gde se igra ? U ovom tekstu konobar kaze da mozda se nece igrati u BG.

            - Teško je razbijati tradiciju u ITF. Dobio sam poruku od Patrika Raftera, koji ima ideje za promene. Šesnaest timova, dve grupe, raund robin sistem, u jednom gradu. To je neki koncept. Ali, možda bi prvo trebalo sve to isprobati sa juniorima. Opcija je i da se samo peti meč igra na tri dobijena seta, a ostali na dva, na primer. Pritom, termini su loši, mnogo se putuje, menjaju zone u kratkom roku i igračima nije lako. Svestan sam da u svemu veliki novac ima ulogu i da oni koji upravljaju sistemom ne žele da se to sve sruši. Takođe, ne znam ni da li su svi igrači željni promene. Evo, Česi koji su uzeli pehar dve godine zaredom, to verovatno ne žele - zaključuje Obradović.
            Ovo ne bi bilo lose, da se ne igra po celoj sezoni nego da se igra npr. na dve godine i da bude kao neki turnir

            Comment


            • Novak Djokovic nece moci stalno da igra DC meceve. Dakle bice to povremeno, zavisno od situacije i okolnosti. To je prava odluka.

              Comment


              • Nove snage, a nadam se i potpuno nova koncepcija. Princip angazovanja placenika ciji je patriotizam srazmeran kolicini kesa koji dobiju i kojima je srce puno u onoj meri u kojoj su im napunjeni dzepovi mora da se napusti ili ako vec angazujemo placenike da to onda uradimo bolje, a ne da papreno placamo starca Zimonjica od stotinu ljeta koji se raspada na terenu. Cime je on opravdao kes koji je dobio? Jos se nasao pametan da kenja nesto nakon meca. Ili Tipsarevic koji je umislio da je nekakav superstar i da on svojim igrama cascava reprezentaciju( za simboilicnu nadoknadu u novcu) umesto da mu bude cast sto je u prilici da nastupa za nacionalni tim. Postoje patriote zbog kojih ti omrzne otadzbina, lepo je to rekao Ducic. Najbolje bi bilo sve to najuriti govnjivim motkama, to je metod koji mi je uvek bio srcu drag, a u ovom slucaju i apsolutno opravdan. Pa da makar cute i pokriju se po usima, jbt pa nismo svi mi sisali vesla da ne umemo da saberemo 2 i 2. Takvi ljudi(nisu naravno oni jedini) su potpuno obesmislili koncept igranja za drzavni tim i krajnji je cas da se nesto menja da ne bi vise dolazili u situaciju da je Tipsarevicu malo i 80% od kesa koji TSS dobija za organizaciju vec smatra da igraci ( tj on sam) treba da dobiju i vise.

                Gorak ukus iz Arene ovog vikenda anulirao je Novak Djokovic koji me je svojim celokupnim angazmanom naterao da se za trenutak postidim i da mene bude sramota, ne zbog sebe licno vec zbog govana iz prethodnog pasusa, ali na kraju, kada se podvuce crta, bio sam izuzetno srecan i ponosan jer takvi ljudi govore mi da ipak nije sve izgubljeno.

                Sam, bez podrske tima i saigraca preokupiranih finansijskim problemima; Gord, zato sto mu je cast da brani boje svoje zemlje; Naelektrisan, jer poklici publike koja u transu izgovara njegovo ime bude zver koja ce poginuti na terenu; Posvecen do kraja, resen da donese dve pobede svojoj zemlji iako zna da to neci biti dovoljno za ukupan trijumf...

                Najistancanije ljudske emocije isplivaju samo onda kada nesto radimo iz ciste ljubavi, kada branimo ono sto volimo. Igre Novaka Djokovica za DC reprezentaciju Srbije su najbolji primer.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Ostavite Tipsu na miru, nije on kriv za poraz i nije trazio lovu sigurno. To su tipicna Srpska posla posle bitke svi generali i pametnice Novaku svaka cast, ali zaboravlja se da je on 2011-tu godinu poceo sa velikim samopouzdanjem iz DK. Ko je kriv ja bih rekao da niko nije. Da se razumemo dubl nije isto sto je i singl, pa je Novak onom izjavom da bi bio isti rez. da je i on pikao tenis sa Zikijem stavio tacku na dodatna pitanja. Zelim Nolu da osvoji sva 4 GS od srca u 2014 i naravno da igra DK jer mu je tu ta dodatna energija. On je rekao sam ''To je jedinstvena prilika kad se okupljamo svi zajedno iz reprenzentacije jer je nas sport individualan i nema takvih okupljanja" A ako niste ukapirali Novak voli i timske sportove jer je on takav covek...Krivo mi sad sto Nole ne pika na Hopman kupu sa Anci sad sam video grupe

                  Comment


                  • Originally posted by salinjo90 View Post
                    Ostavite Tipsu na miru, nije on kriv za poraz i nije trazio lovu sigurno. To su tipicna Srpska posla posle bitke svi generali i pametnice Novaku svaka cast, ali zaboravlja se da je on 2011-tu godinu poceo sa velikim samopouzdanjem iz DK. Ko je kriv ja bih rekao da niko nije. Da se razumemo dubl nije isto sto je i singl, pa je Novak onom izjavom da bi bio isti rez. da je i on pikao tenis sa Zikijem stavio tacku na dodatna pitanja. Zelim Nolu da osvoji sva 4 GS od srca u 2014 i naravno da igra DK jer mu je tu ta dodatna energija. On je rekao sam ''To je jedinstvena prilika kad se okupljamo svi zajedno iz reprenzentacije jer je nas sport individualan i nema takvih okupljanja" A ako niste ukapirali Novak voli i timske sportove jer je on takav covek...Krivo mi sad sto Nole ne pika na Hopman kupu sa Anci sad sam video grupe
                    Informaciju je rekla Bojana, koliko znam ne laze a i admin je. Steta sto nece ovo da izadje u javnost da se pokaze sta je istina a sta nije i da se otvore oci pojedinima

                    Comment


                    • Originally posted by salinjo90 View Post
                      Ostavite Tipsu na miru, nije on kriv za poraz i nije trazio lovu sigurno. To su tipicna Srpska posla posle bitke svi generali i pametnice Novaku svaka cast, ali zaboravlja se da je on 2011-tu godinu poceo sa velikim samopouzdanjem iz DK. Ko je kriv ja bih rekao da niko nije. Da se razumemo dubl nije isto sto je i singl, pa je Novak onom izjavom da bi bio isti rez. da je i on pikao tenis sa Zikijem stavio tacku na dodatna pitanja. Zelim Nolu da osvoji sva 4 GS od srca u 2014 i naravno da igra DK jer mu je tu ta dodatna energija. On je rekao sam ''To je jedinstvena prilika kad se okupljamo svi zajedno iz reprenzentacije jer je nas sport individualan i nema takvih okupljanja" A ako niste ukapirali Novak voli i timske sportove jer je on takav covek...Krivo mi sad sto Nole ne pika na Hopman kupu sa Anci sad sam video grupe
                      salinjo,

                      Mislio sam da se vise necu javljati na ovoj temi ali tvoj post ne mogu preskociti. Ako ti je cilj da branis Janka, onda to radis nevjest. Nisam siguran da li je Savez ili Janko kriv ali ako ovako nastavis rijesicu dilemu.

                      1.
                      Velis da je Novak 2011. poceo savelikim samopouzdanjem zbog DK. To je proslost, i ne vidim zasto je u ovom kontekstu pominjes osim ako ne zelis implicirati da Novak igra DK jer ima koristi od toga. Da mozda Janko nije imao manje igracke koristi?

                      Ili pak mislis da Novak treba biti zahvalan sto mu DK omogucava da igra timske sportove.

                      2.
                      A sto ti je krivo da Novak ne igra Hopman kup? To prestizno takmicenje. Novak treba da ga igra ako mu se uklapa u pripreme za AO. Naravno ako ne impliciras da kako Janko nije igrao DK, tako Novak ne igra Hopman kup.

                      Comment


                      • NI,

                        1. Mislim da Nole ima koristi i da ga niko ne napinje da igra DK. To je i sam izjavljivao 100puta. Janko je drugi tip igraca i ne moze se svrstati u isti kos sa Noletom. Janko nece ostvariti nesto veliko u tenisu. Ali je kljucan u DK kad smo kompletni. I 100% sam uveren da janko nije trazio lovu.

                        2. Volim da vidim Noleta na Hop. kupu jer je to po meni jedno od lepsih takmicenja, bas je posle nove godine i dobra je prirema za AO. A ima i neka karma jer kad god je Nole igrao na kupu on je i osvajao AO. O tome se radi

                        Comment


                        • Originally posted by salinjo90 View Post
                          NI,

                          1. Mislim da Nole ima koristi i da ga niko ne napinje da igra DK. To je i sam izjavljivao 100puta. Janko je drugi tip igraca i ne moze se svrstati u isti kos sa Noletom. Janko nece ostvariti nesto veliko u tenisu. Ali je kljucan u DK kad smo kompletni. I 100% sam uveren da janko nije trazio lovu.
                          Meni je iskreno simpaticna tvoja naivnost. Ne bih da ti razbijam iluzije, ali svi oni izuzev Novaka dobijaju kes za igranje DC-a. I ne da dobijaju vec traze i bez para nece da igraju.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Originally posted by salinjo90 View Post
                            NI,

                            1. Mislim da Nole ima koristi i da ga niko ne napinje da igra DK. To je i sam izjavljivao 100puta. Janko je drugi tip igraca i ne moze se svrstati u isti kos sa Noletom. Janko nece ostvariti nesto veliko u tenisu. Ali je kljucan u DK kad smo kompletni. I 100% sam uveren da janko nije trazio lovu.

                            2. Volim da vidim Noleta na Hop. kupu jer je to po meni jedno od lepsih takmicenja, bas je posle nove godine i dobra je prirema za AO. A ima i neka karma jer kad god je Nole igrao na kupu on je i osvajao AO. O tome se radi
                            Ajde samo mi kazi kako mozes da budes totalno siguran. Kada se zna sta je radio u proslosti, namestao je meceve a i cini mi se Vladan je posavio podatak ko je uzimao najvise para za karte, za putovanja na turnire.

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post
                              Meni je iskreno simpaticna tvoja naivnost. Ne bih da ti razbijam iluzije, ali svi oni izuzev Novaka dobijaju kes za igranje DC-a. I ne da dobijaju vec traze i bez para nece da igraju.
                              Nece da izdje u javnost ovo oko Janka. Rasprsili bi iluzije oko postenog tenisera. A molio bih Vladana da ponovo potstavi onaj podatak oko dobijanja para za karte za putovanje na turnirima. Novak je uzeo pisljivih 600 e a svi ostali su uzeli enormne cifre iako neznaju sta ce sa parama sto zaradjuju.

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Nece da izdje u javnost ovo oko Janka. Rasprsili bi iluzije oko postenog tenisera. A molio bih Vladana da ponovo potstavi onaj podatak oko dobijanja para za karte za putovanje na turnirima. Novak je uzeo pisljivih 600 e a svi ostali su uzeli enormne cifre iako neznaju sta ce sa parama sto zaradjuju.
                                Pa nece naravno i na samo oko Janka nego vidis da nista iz TSS-a ne izlazi u javnost, prosto jer su svi uvezani kao creva i svi imaju putera na glavi. Cute teniseri, cute iz saveza, zid cutanja... Novak ne moze zbog Srkija jer ko zna u kakvim je on talovima i tu je kraj price.

                                Pa klasicni placenici, nece da igraju ukoliko im se ne plati, zato i rekoh da je ceo koncept obesmisljen. Put do punog srca vodi preko punih dzepova.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X