Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Mislim da bi bilo redno da otrsimo nekog 3-0 za promenu... $#^%RT
    Novak kazhe da je spreman,pa aj da mu verujemo.Tipsa da izdivlja protiv Beridha ako igra sa njim,pa posle da i ne mora da se igra drugi dan.Dubl ovaj put pobedjujemo +*@WT*48*
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Dejvis kup: Đoković na startu sa Štepanekom, potom Janko na Berdiha

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Najbolje je tako,sigurno ti je strasno krivo sto ces propustiti dio Novakovog meca +-*^%* $#^%RT
        Dvije pobjede prvog dana bi mnogo olaksale posao $8#a
        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Francuzi su favoriti protiv Argentinaca i svakako bi bilo bolje da oni pobijede,onda bi dosli u BG,postavi im se sljaka i to je sigurna pobjeda $#^%RT
          Friday
          Michael Llodra (FRA) v Juan Monaco (ARG)
          Gael Monfils (FRA) v David Nalbandian (ARG)

          Saturday
          Arnaud Clement / Michael Llodra (FRA) v Eduardo Schwank / Horacio Zeballos (ARG)

          Sunday
          Gael Monfils (FRA) v Juan Monaco (ARG)
          Michael Llodra (FRA) v David Nalbandian (ARG)

          Mada za nedjelju cemo jos vidjeti,mozda vec u subotu sve bude rijeseno...
          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Kulj...
            Dobro je da Novak igra protiv Shtepaneka.Logichno shto Janko igra protiv Berdiha..Obe pobede i zavrshen pos'o lakshe &d$7

            Franuzi zeshci favoriti...
            Llodra pobedjuje Monaca koji je u raspadu...
            Nalby bi mogo' da iznenadi Monfilsa i tad bi bilo frke...

            Dubl im je pa tek solidan...mada onaj Clement ume da bude patrav...
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Pa bolji bi mec bio protiv Argentinaca,ali ipak neka Francuzi pobijede,lakse ih je dobiti,postavi se sljaka i aj' zdravo +*@WT*48*
              sigpic

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Ma gde bi bio..dochekali bi nas na krv i nozh tamo... +*@WT*48*

                Nego malo je to glupa fora..ja sam za to da ITF izvuche podlogu,a ne domacini..zato su gospoda Shpanci osvojili DC 300 puta... 7&@%q

                A mi cemo svakako shljakicu da stavimo *#AI&D
                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Ma znam,atmosfera bi bila paklena,ali bi ih i tamo dobili mislim,Delpo sigurno ne bi bio na vrhunskom nivou,Nalby-a Nole redovno dobija,uostalom zahvaljujuci njima je Verdasco postao TOP 10 igrac $8#a
                  Spance niko ne moze pobijediti na sljaci,mada su sad i na betonu jaki kao zemlja,treba iskoristiti ovu godinu h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Da,da..epska Verdascova pobeda kad je pokazao svoja nashminkana cojones na hardu...

                    Tako bi i Troicki i Janko odmah upali u top 10 kad bismo igrali tamo +*@WT*48*
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Kao sto se Roger zahvaljujuci zlata u dublu na OI trgnuo,tako je i Verdy zahvaljujuci Argentincima h5g6k8
                      Kakav je tenis igrao na AO,bilo ga je stvarno uzivanje gledati ^%@7f

                      Janko je igrac koji ce nedje morati da ekslodira,da dogura daleko na nekom velikom turniru,isto mislim i o Gulbisu,mada je on vec stizao do 1/4 finala GS-a,ali moze i vise od toga svakako @(*6sd$%
                      Viktor je ipak limitiran,ali je veliki radnik @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Za Janka je to ochekivano...msilim da je on isti talenat k'o Gulbi,ako ne i veci...al' pre ochekujem da Gulbis izdivlja s obzirom da ima jako teshku finansijsku situaciju... *(z$8

                        Verdi nije mog'o gore da zavrshi AO 09-e...
                        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Stepanek nema mrvu sanse protiv Djokera i tako mislim da ce dosta toga odluciti 2.mec a i ne mora.U koliko ga dobije Tipsa, tim Srbije mislim da ce pobjediti 100%,ako ne Cesi imaju dobar dubl i onda bi moglo biti zanimljivo.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Valja Nole nije premoren ..Meni nesto frka da nas ne sjebu kao sto su prosle godine Hrvate ..

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Stepanek gubi oba singla plus dubl, mislim da je to neka realna racunica.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Česi su mnogo ozbiljniji protivnik nego što je bila Hrvatska..
                                nadam se da će se Nole odmoriti i oporaviti od jet lag-a..
                                nadam se da će Viktor i Tipsa igrati kao što su na US, Ziki je u lošijoj formi,ali, recimo protiv Hrvata je Janko bio tako dobar, da se ne brinem toliko..
                                i dalje mislim da je Tipsa bolje rešenje za prvi dan singla od Viktora, ali verovatno bi bio preumoran da igra dva dana zaredom.. a opet, verujem proceni Pilića i Obradovića..
                                sve u svemu-jedva čekam..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X