Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje zadovoljstvo iz juče doživljenog potire sve negativno što ispliva ova tri dana.
    Spoiler
    Novak

    Finale DC-a je izgubljeno onog trenutka kada je objavljena sramna presuda Viktoru. Tog trenutka prestao je da postoji tim za razliku od Čeha koji su timskim radom dosli do titule. Žalopojke oko Jankovog odsustva su apsolutno neosnovane jer njegova ovogodišnja forma nije bila garancija ni za dobijanje seta a kamoli meča.
    Ne tako mlađani Lajović gurnut je u vatru pogrešnom procenom onih kojima je posao da znaju. Zaključak je da ne znaju da rade to što rade. ‚‚Put do pakla popločan je dobrim namerama" je poslovica primenljiva u Dušanovom slučaju. Pakao je doživeo na terenu i ožiljke od opekotina će nositi doživotno. Ideju u glavama odgovornih da na ovakvoj podlozi i protiv ovakvih igrača on ima neku šansu pripisujem ‚‚dobrim namerama". Sa istim takvim namerama su ga tešili oni isti čijom greškom je doveden do poniženja na terenu.
    Zimonjić više ne može da ima tapiju na mesto igrača u parovima.
    Bozoljac je epizodista u timu sa skromnim igračkim potencijalom. Konstantno potenciranje ‚‚istorijske" pobede u Bojsiju kao preporuka za budućnost nema utemeljenje. Subotnji poraz je potvrda da je ta pobeda samo splet okolnosti a ne odraz kvaliteta tog para.
    Naš tim se sveo na Novaka koji sam ne može činiti tim pored svog majstorstva koje poseduje.
    Spekulacije oko parova me ne zanimaju mada bi bio rad saslušati sa kim bi to Novak igrao parove od ponuđenih opcija.
    Utisci iz Arene:
    parking naprasno podignut na 400 din.
    tapkaroši
    prodavci koječega ispred Arene
    obezbeđenje
    ljubazne hostese
    sedišta čista bruka sa prostorom za noge namenjen patuljcima
    hrana i piće - najobičnija pljačka
    navijanje
    Novak
    Tomici tvitnem
    Dušan
    Lepi Rade
    Boca kelner
    Ja
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Konačan rezultat: Novak-Češka 6:9 (u setovima).
      Moze i ovako,Novak-Ceska, 6:0,jedini je Nole igrao,dao sve od sebe,gledala svojim ocima.
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Priznaj da ti je, naravno pored Novaka, milo i drago oku i srcu bilo da baciš pogled na "ljubazne" hostese i da si svaki čas išao na pauzu. Priznaj.

        Ne. Novak vs. lepi & "lepi" 6:9... sam u dublu... taman da je hobotnica...
        Last edited by miloolja; 18-11-13, 11:02.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Priznaj da ti je, naravno pored Novaka, milo i drago oku i srcu bilo da baciš pogled na "ljubazne" hostese i da si svaki čas išao na pauzu. Priznaj.

          Ne. Novak-lepi & "lepi" 6:9... sam u dublu... taman da je hobotnica...
          Prestar sam ja da bi decu tim načinom gledao.
          Izašao sam dva puta i najgori utisak su na mene ostavili kolege pušači. Na terasi si dim mogao nožem da sečeš. Odan sam tom poroku ali nisam sebi dozvolio da zarad njega izgubimi jedan tren od meča. Dušanov meč napustih posle drugog seta jer nisam mazohista.
          sigpic

          Comment


          • Koliko potencijalnih selektora na ovom forumu jebote. Svi sa dugogodisnjim iskustvom, svi ispratili gro Lajovicevih meceva, prate challenger turnire redovno, svi licno poznaju Tipsarevica i znaju sta mu se desava u zivotu i koliko para krade kevi iz kasice prasice. A tek sto svi znaju da je Viktor nevin a Novak interplanetarni car.

            Pa ovo je fantasticno. Srbija ima buducnost!
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Prestar sam ja da bi decu tim načinom gledao.
              Izašao sam dva puta i najgori utisak su na mene ostavili kolege pušači. Na terasi si dim mogao nožem da sečeš. Odan sam tom poroku ali nisam sebi dozvolio da zarad njega izgubimi jedan tren od meča. Dušanov meč napustih posle drugog seta jer nisam mazohista.
              Ja ostala najviše da pozdravim Novaka, ali nisam bila srećna zbog one proslave protivnika, ma koliko bila zaslužena.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ja ostala najviše da pozdravim Novaka, ali nisam bila srećna zbog one proslave protivnika, ma koliko bila zaslužena.
                Kao tim zasluženo su Česi slavili što takođe nije razlog da im svojim prisustvom to slavlje uveličam
                Kao pojedinci svaki je dobio po jednu vaspitnu pa neka se češu da im brže prođe
                sigpic

                Comment


                • Pravda za Janka

                  Comment


                  • Jedan sam odgovor dobila

                    Razlog za izostanak najboljeg srpskog tenisera sa sa klupe tokom dubl meča finala Dejvis kupa bilo je testiranje na doping koje je trajalo puna četiri sata

                    Nadam se da je preuzeo mere i da daje i u nezavisnu laboratoriju nalaze, kao Marej beše..
                    Last edited by miloolja; 18-11-13, 11:46.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Pravda za Janka

                      Još neki misle da znaju neku informaciju o Jankovom neigranju, i da su na nivou nekih drugih koji pouzdano znaju kakav je Murray kao čovjek Postoje i neka ograničenja, gdje se ne može razvodniti neka kritika bez povezivanja sa selektorskim mjestom.

                      Dušan je mlad i perspektivan, nije choker, vrijeme je pred njim.
                      Janko je povrijeđen i zato nije igrao.
                      Viktor se drogirao i opravdano kažnjen.

                      Ovako je bolje

                      Comment


                      • Sto se mene tice nemam nista da zamerim nasim hrabrim momcima.
                        Nije im bio dan, pre svega mislim Na Ducija.
                        Sto se Jankele tice ubedjen sam da bi on igrao i na jednoj nozi, samo do je procenio da je dovoljno spreman za pobede.
                        Njemu je sigurno bilo najteze. Da gleda sa klupe i ne moze da pomogne.
                        Ducija je pojeo momenat. Ocigledno da se radi o velikom talentu i da je bas se i pripremao par meseci na tvrdom, zbog DC-a, pa cak i napravio dobre rezultate, ali nije mu se dallo da bude heroj.
                        Cini mi se da je najveca greska izbor podloge. Mislim da ste svi ovde to morali konstatovati.
                        Sljaka je bila najbolji izbor, a onda se u akciju mogao ukljuciti i Krajinovic koji bi mozda i savladao Stepaneka.
                        Cak je i trava bila bolji izbor.

                        Comment


                        • Originally posted by BockoBG View Post
                          Sto se mene tice nemam nista da zamerim nasim hrabrim momcima.
                          Nije im bio dan, pre svega mislim Na Ducija.
                          Sto se Jankele tice ubedjen sam da bi on igrao i na jednoj nozi, samo do je procenio da je dovoljno spreman za pobede.
                          Njemu je sigurno bilo najteze. Da gleda sa klupe i ne moze da pomogne.
                          Ducija je pojeo momenat. Ocigledno da se radi o velikom talentu i da je bas se i pripremao par meseci na tvrdom, zbog DC-a, pa cak i napravio dobre rezultate, ali nije mu se dallo da bude heroj.
                          Cini mi se da je najveca greska izbor podloge. Mislim da ste svi ovde to morali konstatovati.
                          Sljaka je bila najbolji izbor, a onda se u akciju mogao ukljuciti i Krajinovic koji bi mozda i savladao Stepaneka.
                          Cak je i trava bila bolji izbor.
                          Izbor podloge je bio takava da Janku daje najbolje sanse protiv Berdiha. To je bilo logicno, ali Janko nije igrao.

                          Comment


                          • Razlog vise da se Jankela oseca uzasno. Retko dobar covek, bas mi je zao sto nije mogao da igra. Nego njemu je najteze...

                            Comment


                            • Oni jedan ebeni Celindzer ne mogu da organizuju.. trava bi im sigurno bila najmanji problem, i to ona sa neke njive iz Roemptona

                              I Radek bi tek tu izuo onog nejakog Dusana
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko je taj Tipsarevic puta predao kad je gubio? Kad je bio gem do kraja?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X